Ігор Макарук

кандидат політичних наук, Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника, співробітник "PRESS-EUROPE"

СТАТТІ АВТОРА

Месія number two (ნომერი ორი)

Україна дивна держава. Спочатку вона вибирає на свою голову тих, кого обирає, а потім тєжко (вибачте за діалект) чекає месію, який прийде і порятує від своїх же обранців. І так рік за роком.

2168 1

Чому ми програли Ісландії? А хіба мали виграти?

Перед збірною ніхто не ставив завдання виграти, будь-якою ціною, адже ні на жоден Чемпіонат світу до Московії збірна України не збирається їхати (хіба, що Ракицький)

2165 1

МІЖ ЖИТТЯМ І ГРОЮ - ВІЙНА

Я живу на території, тимчасово окупованій...

1601 2

Не цікавий уривок з роману...

З давніх часів про сьогоденя

1717 1

Кодекс Честі наших предків, які жили на наших, споконвічних Землях

Якби ми, українці, жили за цими Законами, все у нас будо б добре...

2301 0

А ТУРКИ ТУТ ХТО?

І мені стало не зрозуміло, відбувся, як зараз модно казати «розрив шаблона»! Як так, вчора мене шанував турок, який заробляє грошей у годину більше ніж я у місяць, а тут мене намагаються принизити люди, які лише знають як красти і спеціалізуються на розробці корупційних схем використовуючи своє владне становище.

1732 1

Дорогою від оптимізму

У переважній більшості підприємств сидять менеджери розвалу, які там незмінні з часів коли ще керували країною «проффесіонали», вони саботують роботу і розвиток держави на усіх рівнях, щоб покарати нас за мрію бути вільними.

1582 4

Козирні сюжети сучасної прози

Результат? Книга б’є рекорди продаж і тебе номінують на якусь премію, ти у світлі слави презентуєш книжку всією Україною і у Канаді...

1812 3

Роздуми до роману: "Рідна кров на чужій землі"

У зв’язку із знайденими новими архівними документами у одному із яких згадувалося про ритуал Рідної Землі. Це таємне дійство, завдяки якому можна було встановити зв'язок крові і рідної землі. Думаємо, що на сьогодні, цей ритуал частково втрачений, тому він нам повністю не є відкритим. Ми лише знаємо його сутнісну основу.

1650 1

Враження від футболу. Від нашого футболу…

Сьогодні був футбол. Великий футбол. Наші виграли.

2275 2

Російсько-український конфлікт: на порозі нових глобальних викликів

Минув рік. Геополітичні і геостратегічні оцінки складної ситуації, як всередині держави, так і за її межами почали поступово зводитися до  логічного спільного знаменника. Зрозуміло, що світоустрій, який панував протягом останніх століть поступово відходить у минуле, наближаючись до свого рубікону. Тієї точки, яка стане відліком неповернення. Це розуміють, як романтики, так і прагматики. Правда, хвилює інше, а саме те, що тим рубіконом стає Україна. Її територія, державні атрибути, народ.

2305 0

Казка

Казка, російська! Поки, що не народна. Написана моїм товаришем із східного закордонья, якому мозги не змогли промити нащадки ординців... Подається мовою оригіналу!

1715 2

Директор школи майбутнього

Тобто якими ми є сьогодні, у більшій мірі, маємо завдячувати саме «застінкам» нашої рідної школи.

1958 10

Українська армія: творець нової Слави Героїв

Тепер історія, поряд із витязями, лицарями, характерниками, буде знати ймення нових Героїв – Кіборги.

1617 0

Патріотизм: із покоління у покоління

У Івано-Франківську відбулася малопомітна подія. Але цю подію можна віднести до знакових, яка характеризує сутнісну основу нашого народу.

1620 4

Проста життєва історія

Хочу розповісти про одну сумну історію, яку можна назвати життєвою і таких історій подібних за своєю суттю є мабуть дуже багато...

6957 0

Кодекс або Правда воїна

У цьому – Правда воїна, звід непорушних законів, за якими жили, живуть і жити будуть всі воїни Землі нашої рідної.

3976 4

Про навколо футбольну містику

Містика і футбол. На перший погляд речі не сумісні. Хоча, якщо включити фантазію, то можна багато чого побачити містичного, як у функціонуванні футбольної тематики, так і тієї, яка не торкається безпосередньо самої гри. Я хочу коротенько зупинитися на двох, на мою думку містичних навколо футбольних подіях.

1347 0

Євромайдан, заради прагнення кращого життя перетворився у війну «брат-на-брата»

Марія Київ PRESS - EUROPE.

Як нам відомо, існує дві сторони найголовнішої події в Україні. Ми вирішили дізнатись чи справді люди у формі негативно налаштовані до людей, які відстоюють свою політику на головній площі країни. Інтерв‘ю з курсантом МВС та фото з другої сторони барикад.

1133 0

Другий сон

Все було майже так, як і минулого разу, та сама кімната, вікна, стеля.

1254 0

Діалог двох божевільних або подвійний перевертень

Це гоблінський переклад однієї короткої розмови із високопоставленим чоловіком…

1264 8

СІВАЧ

Він не вкладав у випечений ним хліб свою душу. Від того хліб черствів і перетворювався на камінь. Сівач роздавав людям камінь, а говорив що то хліб. Люди брали той хліб, і від того хліба черствіли і кам’яніли людські душі.

1616 2

Князь-варвар (продовження друге)

Розділ другий. Земля візантійська. Важке очікування.  Глава 6. Принцеса Анна. Бентежний сон.

1424 2

Втрачена мрія

Ось такими ми були тоді мрійниками, а що сталося насправді? З нас зробили дурнів і поставили на поріг державності, але вже біля інших дверей. Біля дверей над якими написано «Вихід».

1401 1

Виборча кампанія в окрузі Лохів

От і нові вибори, не куди-небудь, а аж до Верховної ради. Цікавим тут є Лохівський виборчий округ №…, із центром у місті Лохів.

1307 9

Влада в «Країні Дурнів» завжди легітимна

В «Країні Дурнів» загально людські цінності є нормою життя кожного громадянина, а демократичні цінності розвинені так, що «Freedom House» навіть немає такої шкали, щоб оцінити їх рівень.

1233 1

Країна дурнів таки існує

Лиш в країні дурнів соціальний захист – це залиши безкоштовне навчання і переходь на платне. А який рівень корупції у країні дурнів можете шановні додуматись самі.

1374 13

"Князь-варвар" - продовження

Початок першого розділу "Земля київська. Важке рішення" роману "Князь-варвар"

1515 9

«Князь-варвар»

Уривок із роману «Князь-варвар», який є першою книгою трилогії «Прокляття волхва». В романі розкриваються передумови прийняття християнства,  на теренах Київської держави, та часів двовір’я.

1473 17

СОН

Коли я розплющив очі, то побачив світло, воно проникало через величезні вікна і синю мозаїчну стелю зі скла. Я роззирнувся навколо і сторопів.

1612 0

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Найголовнішою подією Дня відкритих дверей була презентація програми міжнародної співпраці Івано-Франківського муніципального коледжу з Болгарським коледжем туризму із міста Благоєвград. Дана програма надає можливість студентам Івано-Франківського муніципального коледжу отримати європейський кваліфікаційний рівень бакалавра.

1255 3

«ШКОЛА МІЛІЦЕЙСЬКОГО ГАРТУ, В ЯКОЇ РАПТОВО ЗАКІНЧИВСЯ ГАРТ»

Не знаю кому із авторського колективу спала на думку ідея, на першій сторінці ювілейної книжки, поставити пророчі дати, які ставлять на гробницях, пам’ятниках, книжках де зазначають дату народження і дату смерті.

1490 17

УРИВОК ІЗ РОМАНУ «ПРОЕКТ «ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ -5»

І коли це глибоко усвідомити то всі глобальні проблеми стають якимись дрібними і не суттєвими, а мрії про чудове завтра розсипаються, як космічний пил, в розумінні того, що «завтра» може ніколи не настати. 

1534 3

Попереду матч реванш, а то і серія пенальті

Відомий футбольний телекоментатор, часів Радянського Союзу, Коте Махарадзе, з притаманним йому грузинським акцентом, говорив таку фразу: «Поки м’яч у повітрі, коротко про склади команд». Отже, поки м’яч був у повітрі на полі обласної ради, а провладна команда з самовпевненістю вважала, що він летить у ворота суперників, в той час опозиція мобілізувала весь склад своєї команди і забила вирішальний гол. 

1652 16

ВИБОРИ «ВІРТУАЛЬНОГО МЕРА МІСТА ЛОХІВ»

Третій кандидат був ніякий. Одні його називали модним словом «технічний», інші взагалі не розуміли звідки він взявся і що йому треба.

1633 22

Коментарі «прикольного чувака-вуйка»

Ось так інколи буває що футбол схожий на політику, а політика на футбол.

1959 23

Прикарпатський феномен

Справа у тім, що якщо зробити ретельний аналіз то не така вже й вона райдужна перемога у переможців і не така плачевна поразка у тих кого, може хтось, вважає переможеними. І на те є багато, можливо візуально непомітних, причин.

1547 12

Трьома колонами на вибори або перший «хрестовий похід» на Галичину

Ні для кого не є таємницею, в тому числі і для діючої влади, те що контроль над усією державою можна мати лише тоді коли контролюєш три ключові регіони – це Донбас, Київ і Галичину.

1680 1