Попереду матч реванш, а то і серія пенальті

Відомий футбольний телекоментатор, часів Радянського Союзу, Коте Махарадзе, з притаманним йому грузинським акцентом, говорив таку фразу: «Поки м’яч у повітрі, коротко про склади команд». Отже, поки м’яч був у повітрі на полі обласної ради, а провладна команда з самовпевненістю вважала, що він летить у ворота суперників, в той час опозиція мобілізувала весь склад своєї команди і забила вирішальний гол. І це виглядало так, якби наше «Прикарпаття» забило мадридському «Реалу». Тобто, ніхто в це не вірив, але багато хто таємно на це сподівався.

Щодо виразів облич переможених, яких показали місцеві телеканали, то їх можна асоціювати – пана Митника з обличчям воротаря, який бачить що м’яч летить в його ворота, а він нічого вдіяти не може, а пана Вишиванюка, з футболістом до якого біжить арбітр і він знає, що зараз отримає карточку, тільки ще не знає яку – жовту чи червону.

Але чемпіонат не закінчився він лише починається, тому все буде залежати від того наскільки швидко переможена команда зажадає реваншу.

В цій ситуації переможцям не слід спочивати на лаврах, так як дозволю собі пригадати цитату з моєї попередньої статі: «Перемогу легше завоювати, а ніж утримати». Тепер, за логікою всіх речей, пан Сич буде робити все щоб утримати здобуту перемогу, хоча б до парламентських виборів. Але це буде не легко, тому що об’єднувальний чинник даної перемоги дуже хиткий і не стабільний.

В чому ж полягає рецепт переможної гри Олександра Сича? Його все-таки важко назвати гравцем калібру Ліонеля Мессі.

Об’єднавчим фактором, став інстинкт самозбереження тих політичних сил, які або борються за виживання, або за утвердження в політичній житті регіону. Тобто, одні бояться потрапити в аутсайдери політичної гри, а інші намагаються звідти вирватися. Аргументом, вище сказаного, слугує те, що ці політичні сили, які склали команду переможців (окрім ВО «Свобода»), просто не ризикнули стати на сторону влади в момент коли країна може постати на порозі «податкової революції».

З іншої сторони набагато комфортніше себе почуваєш за чиїмись спинами, в даному разі «свободівців». А в разі чого, коли почнеться серйозний матч реванш, можна зіграти простий договірняк із владою. Тобто, перемогу святкуємо спільну, а щодо поразки, то це поразка буде лише пана Сича. Бо його теперішні союзники вміють грати ще одну модну нині гру, яка в народі називається «тушканьчик».

Ось після цього «тушкованого» реваншу вираз обличчя у Олександра Сича може бути такий який був у Кріштіано Роналду, коли він не забив пенальті у фіналі Ліги чемпіонів.

Граймо друзі у політичний футбол і вболіваймо за наших… 


26.11.2010 Ігор Макарук 1616 16
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1616
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1703
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1689
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5000 39
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1999 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1388

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

263

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

581

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

752

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

871
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3507
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10077
02.04.2024

Одним з перших засіяли ярими культурами поля на Городенківщині, Коломийщині та Снятинщині.  

716
13.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

25960
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7580
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

771
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

943
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1273
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

225
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1103
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

716
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

948