Ярослав Івашин

СТАТТІ АВТОРА

Зеленський та правова колізія

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2162 0

Двостороння безпекова угода між Україною та США - це Будапештський меморандум №2

13 червня 2024 року США та Україна підписали двосторонню безпекову угоду, яка має декларативний характер. Документ не буде ратифікований Конгресом США, бо являє собою декларацію про наміри без чітких гарантій безпеки.

2014 0

Конгрес США затвердив допомогу Україні

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

2138 0

Правда про Дмітрія Донського

Як РПЦ і пропагандисти з Дмитрія Донського ліпили образ борця з Золотою Ордою.

2335 0

Секретний план Трампа щодо України

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1758 0

Правда про благодатний вогонь

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

3195 0

Орбан розкрив плани Трампа щодо України

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1948 0

Маніпуляції Трампових пропагандистів

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1691 0

Трамп і «воєнна машина» путлєра

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

1406 0

Трампізм, ленд-ліз, PDA, санкції, джавеліни

Останнім часом в соцмережах посилилась пропаганда трампістів, які звинувачують Байдена і Зеленського в тому, що ті нібито відмовляються від таких форм допомоги, як ленд-ліз і PDA.  

 

1312 0

Що чекати від рудого Доні?

Огляд світових ЗМІ у контексті того, що може чекати українців у випадку перемоги на виборах в США Дональда Трампа.

1290 0

Зв'язок Кремля з республіканською партією Трампа

Популярний американський телеведучий Такер Карлсон взяв інтервю у володимира путіна. Причини цієї події були передбачливо описані ТУТ. А зараз – про те, який меседж через Карлсона передав путін для американської аудиторії. Почав він з фейкової ...
1041 0

Трампівські маніпуляції з питанням допомоги Україні

Трамп і республіканці Нижньої палати Конгресу США вже майже чотири місяці маніпулюють питанням допомоги Україні.

874 0

За що рашисти люблять Трампа і республіканців

Трамп для рашистів є улюбленцем як на минулих виборах, так і на майбутніх.

862 0

Путін, Трамп і Карлсон: що між ними спільного

Популярний американський телеведучий Такер Карлсон взяв інтерв'ю у путлєра. Що за цим стоїть ...

1054 0

Черговий заколот Дональда Трампа

Ще не закінчився розгляд кримінальних справ Трампа стосовно заколоту в січні 2021 року, як Трамп, який вже двічі проходив процедуру імпічменту, зараз готує новий заколот. 

825 0

Майк Джонсон і Україна

Джеймс Майкл Джонсон —  американський політик-республіканець, юрист за освітою, спікер Палати представників з 25 жовтня 2023 року.  Обраний на посаду після усунення Кевіна Маккарті. Він очолює нижню палату Конгресу США, яка затверджує фінансування різних проєктів, в тому числі допомогу Україні.

1033 0

Головком Залужний і медсестри з ВР

Останнім часом Залужного звинувачують в тому, що він пише статті не для українських, а західних ЗМІ, що нібито жаліється іноземцям, що він у статті підіймає нібито банальне питання про дрони, не займається корупцією в ТЦК і т.п. При цьому посилаються на статтю в CNN.

 

901 0

Дональд Трамп і допомога Україні

Продовження статті "Байден, Трамп і Україна".

1533 0

БАЙДЕН, ТРАМП І УКРАЇНА.

Порівняння позицій Байдена і Трампа у контексті відношення до України і росії. 

1905 0

Хто такий Юрій Швець?

Останнім часом зросла конфронтація між популярним блогером, політичним аналітиком Юрієм Швецем і Офісом Президента України. Очільники влади через українські ЗМІ розглядають Швеця, як агента ФСБ і звинувачують в тому, що він вносить розкол між українською владою і народом. Юрій Швець, своєю чергою, агентом ФСБ називає керівника ОП – Андрія Єрмака і його оточення.

11073 0

Правда про Будапештський меморандум

Більшість людей вважає, що вони добре знають – що собою являє Будапештський меморандум 1994 року. Але при спілкуванні виявляється, що значна кількість людей мають дуже поверхневе уявлення про нього і робить щонайменше дві грубих помилки.

3494 0

"Завдяки" путіну, українці згуртували світ у боротьбі проти росії

Внаслідок кривавої війни, яку розв'язав путін та росіяни, такої ганьби та приниження росія не відчувала ніколи за всю свою історію.

1420 0

Священники (старозавітні та новозавітні)

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

3083 0

Правда про Олександра Невського (російські джерела)

На основі праць російських істориків минулого і сучасності демонструється, як з допомогою брехні, фейків і маніпуляцій російською церквою і пропагандистами створювався героїчний образ Олександра Невського. 

3412 0

Русь і Московія: дві історії

Намагаючись ототожнити історію Русі з історією Московії, нащадки угро-фінів твердять, нібито столиця Русі у 1157 році була перенесена з Києва у Володимир Андрієм Боголюбським. Це відверта брехня. Він зробив Володимир своєю резиденцією, але це не означає, що переніс столицю, бо Боголюбський тоді у Києві не княжив. Київська держава – Русь існувала впродовж IX—XIII століть.

5367 0

Коротка історія російської державності і походження росіян

Коротка історія російської державності та походження росіян на основі фактів і досліджень російських істориків. 

3510 0

Справа Руслана Коцаби (продовження)

Прокурор повідомив, що прокуратура подала клопотання про оголошення обвинуваченого у державній зраді Руслана Коцаби у міжнародний розшук і тримання його під вартою, оскільки підтвердження того, що Коцаба є політичним біженцем у США, немає, а суду передано лист щодо перетину Коцабою державного кордону.  

2407 0

Справа Руслана Коцаби

Івано-Франківський журналіст Руслан Коцаба «прославився» своїми сепаратистськими переконаннями і вчинками, коли після збройної агресії РФ на Донбасі називав війну громадянською, братовбивчою, їздив до донбаських сепаратистів і переконував громадськість, що там немає російських військ, а лише «місцеві хлопці, які хочуть жити окремо», що війну нібито розв'язали США, а не росія, називав АТО незаконним і т.п.

3083 0

ПЦУ і УПЦ: чи обидві вони українські?

Українськість двох церков "де-юре" і "де-факто". 

26015 0

Календарна реформа церкви 2023 року

Гострі дебати навколо календарної реформи церкви лунали у 2022 році у контексті святкування Різдва: 7 січня чи 25 грудня? Тому почнемо з цього.

3352 0

Бєлгород (РФ): рання українська історія

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

3470 0

Походження понять «РУСЬ» (Україна) та «МОСКОВІЯ» (Росія)

Як московити крали історію наших предків.

6572 0

Путін і «карта без України»

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

4011 0

Хрещення. Історія і спірні питання обряду

Слово «хрещення» (не плутати з хрестінням) грецькою мовою оригіналів Нового Завіту пишеться «Βάπτισμα» і звучить як «баптізма», що означає «занурення», тобто повне покриття тіла водою. 

6332 0

США і РФ : Договір СНО-ІІІ

СНО-ІІІ – Договір про скорочення наступальних озброєнь, який підписали РФ та США у 2010 році та спроба Росії його припинити.

3863 0

Російсько-українська війна. Хронологія кремлівської брехні

Розглянемо брехню Кремля у контексті фактів. Почнемо з Будапештського меморандуму 1994 року, де Росія поставила свій підпис. 

4816 0