Путін, Трамп і Карлсон: що між ними спільного

Путін, Трамп і Карлсон. Що між ними спільного? Путіна і Трампа найбільше поєднує позиція щодо капітуляції України у війні з росією за формулою «мир в обмін на території».

З вуст Трампа це звучить так:

"They could have given up Crimea. They could have done something with NATO, 'Okay, we're not gonna join NATO," and you"d have a country, because I believe Putin wanted to make a deal... You know, that"s something that could have been negotiated. Because there were certain parts, Crimea and other parts of the country, that a lot of people expected could happen.

You could have made a deal. So they could have made a deal where there"s lesser territory right now than Russia"s already taken, to be honest. And you could have made a deal where nobody was killed... "..."But you could have also given some areas that are inclined to be Russian, where the people speak Russian, you know, etcetera, etcetera. And you could have had a country ".

"Вони могли б відмовитися від Криму. Вони могли щось зробити з НАТО: "Добре, ми не підемо в НАТО", і у вас була б країна, тому що я вірю, що Путін хотів укласти угоду... Ви знаєте , це те, про що можна було домовитися. Тому що були певні частини, Крим та інші частини країни, де багато людей очікували, що це може відбутися.

Ви могли укласти угоду. Тож вони могли укласти угоду там, де є менша територія прямо зараз, ніж Росія зараз захопила, чесно кажучи. І ви могли б укласти угоду, щоб ніхто не був убитий... "..." Але ви також могли віддати деякі райони, які схиляються до Росії, де люди говорять російською , ви знаєте, і так далі, і так далі. І ви могли б мати країну ".

Звідси видно – яким саме чином Трамп хоче звершити війну за 24 години.

Тепер – хто такий Карлсон, і що у нього спільного з Трампом.

Такер Карлсон – це популярний американський телеведучий. Спочатку він зневажливо ставився до Трампа, кажучи, що "в чому він хороший, так в це в руйнації. У цьому він безперечний чемпіон світу".

Однак, їх об'єднали спільні риси і погляди.

Вони обидва – шоумени, які використовують для своєї популярності інтриги, скандали та теорії змов.  

Наприклад, Карлсон привертав до себе увагу заявами, нібито влада приховує інформацію про космічний корабель інопланетян, який є у її розпорядженні, услід за російською пропагандою повторював кремлівські меседжі про нібито американські біологічні лабораторії в Україні, стверджував, що Каховську ГЕС підірвали українці, а "Північний потік" — американська влада, поширював фейк про нібито заборону в Україні православної церкви та переслідування християн, не уточнюючи, що мова йде про неканонічну церкву з центром управління у Москві і про те, що є й інша православна церква, визнана світовим православ'ям і вселенським патріархом, і що парафіянам ніколи не заборонялось відвідувати  храми.

Все це йшло в унісон з рашистською пропагандою.  

Напередодні російського вторгнення Карлсон проявляв невдоволення, що "ненависть до Путіна стала головною метою зовнішньої політики Америки".

Коли рашистські війська сконцентрувались на кордоні з Україною, він відкидав наміри путіна, заявляючи: "Ні. Володимир Путін нічого цього не робив", хоча потім і засудив вторгнення.

Непередбачуваність і роздвоєння особистості – це те, що також об'єднує Трампа і Карлсона.

Такер Карлсон неодноразово із симпатією відгукувався про путіна. Це також об'єднує його з Трампом, який стосовно проголошення путіним незалежності ЛДНР казав:

"Це геніально". Путін проголошує велику частину України незалежною. О, це чудово. Отже, Путін зараз каже: "Це незалежна", велика частина України. Я сказав: "Наскільки це розумно?" І він увійде і буде миротворцем. Це найсильніша миротворча сила" … "Я дуже добре знаю Путіна, ми з ним не раз спілкувалися, я подобаюся йому, він подобається мені."

На другий день путін вдерся в Україну, а ця позиція Трампа облетіла усі рашистські ЗМІ, лише з зауваженням, що Трамп погано знає географію, бо ЛДНР — це поки що не більша частина України.

Будучи великим прихильником Трампа, Карлсон проводив велику агітацію на користь його передвиборчої кампанії, а потім, услід за ним, почав брехати, ніби вибори були сфальсифіковані, попри те, що десятки судів підтвердили перемогу на виборах Байдена, і що Верховний суд також це підтвердив, в тому числі судді, яких призначав Трамп.

Також Карлсон брехав, ніби захоплення 6 січня 2021 року Капітолію прихильниками Трампа було сплановане ФБР. Оскільки він цю брехню доносив з трибуни головного рупору республіканців — телеканалу "Фокс", цей телеканал через наклепи устами Карлсона, програв судовий позов на 780 млн доларів, за що дав Карлсону копняка під зад. Однак той, як телеведучий, заснувавши свою власну програму,  і надалі не втрачав популярності серед багатьох американців.

Працюючи в руслі рашистської пропаганди, трампіст Такер Карлсон після повномасштабного вторгнення росії не раз захищав путіна, а Зеленського називав брехуном і іноземним диктатором.

За це путлєр і всі рашисти дуже полюбили Карлсона, і у контексті війни в Україні називають його "авторитетним джерелом новин", а його телепередачі, дубльовані російською мовою, безплатно почав транслювати канал "Россия 24".

Російські державні ЗМІ часто його цитують. Російське агентство медіааналітики "Шмаков.Медиа" підрахувало, що перед його приїздом у Москву всього за тиждень російські державні ЗМІ та z-канали згадали Карлсона приблизно 2050 разів.

Карлсон звинувачував американські ЗМІ в "корупції" за те, що вони нібито не бажають розмовляти з путіним, проте охоче беруть інтерв'ю у Зеленського, і ці інтерв'ю він назвав "підлесливими розмовами", що втягують США у війну у Східній Європі. Головна телеведуча новин СNN Крістіан Аманпур назвала це абсурдом (цитата):

 "Це абсурд — ми постійно просимо про інтерв'ю, ми це робимо вже багато років".

Редактор ВВС з питань Росії Стів Розенберг, у свою чергу також підтвердив, що ВВС за останні 18 місяців направила до Кремля кілька таких запитів і завжди отримувала у відповідь "ні".

Проте путін з задоволенням готовий дати інтерв'ю своєму шанувальнику Тагеру Карлсону, а для всіх трьох найкращий час для цього – передвиборна кампанія Трампа,  тим паче, що погляди Карлсона (як і Трампа), поділяє переважно та частина американців, які незадоволені американською допомогою Україні, тому зараз, в рамках передвиборчої кампанії Трампа,  його великий прихильник і пропагандист Такер Карлсон, полетів до путлєра, щоб взяти у нього інтерв'ю, і, за його словами, пояснити американцям, — чому саме путін напав на Україну.

Таким чином він хоче виборцям Трампа донести путінську версію війни в Україні.  Карлсон — це американський аналог соловйова, скабєєвой і симонян.

Значна частина республіканських виборців вважає Карлсона відповідною кандидатурою на пост віцепрезидента у випадку, якщо переможе Трамп, і після відповідного запитання журналістів Трамп публічно визнав цей варіант можливим. Враховуючи, як багато їх поєднує, дует Трамп – Карлсон виглядає досить гармонійно.  Відомий американський радіоведучий Чарлі Кірк заявив, що кращої кандидатури просто не може бути (цитата):

"Жоден претендент на посаду віце-президента не пройшов таку бойову перевірку, як Такер.... Такер — єдиний республіканець, який може навіть почати наслідувати риторичний стиль Трампа"

 Думку Кірка поділяє і член Палати представників Марджорі Тейлор Грін, яка відома своїм гаслом "Ні цента допомоги Україні!".

Як зауважує видання New York Times — було б наївним думати, що російському президентові просто захотілося поговорити з людиною, яка розділяє його погляди і "традиційні цінності" (цитата):

"Розмовляючи з Карлсоном, Путін, швидше за все, прагне скористатися унікальною можливістю: шансом звернутися до аудиторії, що потенційно співчуває, у Сполучених Штатах"

Карлсон знає, що всі це розуміють, тому намагається ніби виправдатись (цитата):

"Ми тут не тому, що любимо Володимира Путіна… Ми не закликаємо вас погоджуватися з тим, що Путін може сказати у цьому інтерв'ю, але ми закликаємо вас подивитися на нього. Ви повинні знати якнайбільше",

Інтерв'ю путлєра Карлсону є корисним і для Кремля і для всієї рашистської аудиторії. Як зазначала у статті про Карлсона оглядач журналу Atlantic Енн Епплбаум, (цитата):

"Коли Карлсон виступає від імені Віктора Орбана чи Володимира Путіна, його слова повторюють в Угорщині та Росії, де вони справді мають резонанс: "Дивіться, нас підтримує відомий американський журналіст".

Всім очевидно, що путін Карлсону не зможе нічого нового сказати, крім того, що вже десятки разів усім заявляв, тому на думку політичних аналітиків, інтерв'ю є лише прикриттям, за яким стоять переговори путіна і Трампа, а Карлсон тут лише як посередник, і що саме Карлсон мав передати Путіну від Трампа — можна тільки здогадуватись, спираючись на їхні офіційні ідентичні позиції щодо України.


10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1478
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1645
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1624
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

4816 38
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1928 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1333

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

98

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

516

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

667

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

815
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3437
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

9998
02.04.2024

Одним з перших засіяли ярими культурами поля на Городенківщині, Коломийщині та Снятинщині.  

675
13.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

25872
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7521
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

717
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

916
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1225
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1036
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

660
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

895
29.03.2024

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув майже 90% законопроєкту про мобілізацію.  

771