Зв'язок Кремля з республіканською партією Трампа

Популярний американський телеведучий Такер Карлсон взяв інтервю у володимира путіна.

Причини цієї події були передбачливо описані ТУТ.

А зараз – про те, який меседж через Карлсона передав путін для американської аудиторії.

Почав він з фейкової рашистської версії про історію росії і України, мовляв, «Украина никогда не существовала как самостоятельное государство, а ее территории являются исторически русскими», що Україну створив Лєнін та іншу маячню.

Потім він показав копії листів гетьмана України Богдана Хмельницького з проханнями союзу України з росією, що саме по собі вже заперечувало вигадку, ніби України не було.

Також путін не захотів сказати, а швидше всього і не знає цього, що після смерті Б. Хмельницького 16 вересня 1658 року новий гетьман України Іван Виговський розірвав договір із Московією 1654 року та уклав політичний союз із Річчю Посполитою («Гадячську унію"), а також про те, як син Хмельницького - Юрій, за плечима козацьких воєвод під тиском московитів у 1659 році поновив Договір  з росією, а у 1660 році сам же розірвав його, підписавши з Польщею на правах автономії Слободищенський (в деяких джерелах Чудновський) трактат,  після чого росія вирішила силою загарбати Україну.

Такі подробиці путін, як поверхневий знавець фейкової історії не знає, не кажучи вже про Такера Карлсона, якому вішав на вуха свою імперську "лапшу".  

При цьому путлєр не показав умови угоди так званої Переяславської Ради, оскільки ці документи росія знищила.

Також не казав про незалежність Київської Русі, про те, як Московія при Петрі I перебрала на себе назву росія (як похідне від "русь"), як і не казав про державність Гетьманської держави, державність УНР, ЗУНР, радянської України і незалежної України, з якою росія підписала Договір про дружбу і співробітництво, де визнала територіальну цілісність України, Будапештський Меморандум, у якому гарантувала територіальну цілісність України та інші міжнародні документи, які вона грубо і віроломно порушила.

Хто цікавиться цими питаннями, пропоную почитати відповідні статті:

 Русь і Московія: дві історії

Походження понять «РУСЬ» (Україна) та «МОСКОВІЯ» (Росія)

Путін і «карта без України»

Коротка історія російської державності і походження росіян

Далі путлєр, як причину майбутнього свого нападу на Україну, у вигляді державного перевороту розказав свою версію Помаранчевої революції, не пояснивши, яке відношення росія має до державних переворотів в інших країнах.

Далі він блеяв про нібито українських фашистів, геноцид російськомовного населення і т.п., про що до останнього дня перед вторгненням не говорив, і до останнього дня заперечував необхідність самого вторгнення.

Ось саме такі фейки Карлсон і повинен донести до тих, хто ще не визначився, потенційних виборців Трампа.

Видання The Washington Post присвятило цьому інтерв'ю статтю, де вказало, що:

Аналітики стверджують, що рішення Путіна поговорити з Карлсоном частково ґрунтувалося на його передбачуваній симпатії, оскільки колишній ведучий Fox протягом багатьох років неодноразово відкидав критику на адресу Путіна, та на можливості звернутися до більшої кількості MAGA Республіканської партії під час року виборів.

Це може підвищити шанси Дональда Трампа на переобрання та переконати республіканців продовжувати блокувати військову допомогу США Україні. Карлсон провів більшу частину інтерв'ю мовчки або виглядав збентеженим.

Він не поставив жодного запитання про атаки Росії на цивільні райони чи критичну інфраструктуру в Україні, в результаті яких загинули тисячі людей. Не було жодної згадки про звинувачення російського лідера у військових злочинах чи примусову депортацію українських дітей.

Також не було запитань про масштабні політичні репресії Росії проти критиків Путіна чи тривалі тюремні ув'язнення простих росіян, які влаштовували антивоєнні протести. Замість цього Карлсон ставив більш езотеричні запитання — зокрема, чи може будь-який світовий лідер бути справжнім християнином."

Через Карлсона путлєр звернувся до американських виборців зі словами:

 "Чи потрібно це Сполученим Штатам? Для чого? За тисячі миль від вашої національної території. У вас немає нічого кращого?

У вас проблеми на кордоні. Питання з міграцією, питання з держборгом. У вас немає нічого кращого? То треба воювати в Україні? Чи не краще було б домовитися з Росією? "

Тому видання The Washington Post зробило логічний і очікуваний висновок:

Інтерв'ю Путіна з Такером Карлсоном свідчить про зв'язок Кремля з Республіканською партією Трампа.


10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1468
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1637
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1614
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

4806 38
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1920 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1326

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

88

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

509

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

658

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

806
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3430
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

9990
02.04.2024

Одним з перших засіяли ярими культурами поля на Городенківщині, Коломийщині та Снятинщині.  

668
13.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

25863
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7514
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

711
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

911
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1218
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1028
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

653
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

889
29.03.2024

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув майже 90% законопроєкту про мобілізацію.  

765