Традиції споживання кави

У кожній країні свої традиції споживання кави. Західна Україна - не виняток. Тут також дуже полюбляють кавувати й це - беззаперечний факт. Та як смакувати справжньою кавою правильно? Обрати найкращий сорт і приготувати її згідно з правилами? Зберегти аромат і смак кави? І, врешті, як дізнатись про каву все?

Відповіді на ці запитання ми отримали у відомій палярні GORRA COFFEE ROASTERS, яка є у центрі Івано-Франківська та в Буковелі.

Співвласник закладу, Тарас Шевченко, здається, знає про каву все.

«Ми працюємо з кавою вже досить тривалий час. Спочатку це було у форматі закритого виробництва для ресторанів та інших закладів. Згодом, спробувати продавати невеликими порціями для всіх любителів куштувати смачну каву та готувати її» ― розповідає Тарас.

Кожен клієнт може обрати помол кави на свій розсуд: для заварювання у кавомашині, для турки чи фільтр-машини.

«Найбільшою популярністю користується наша фірмова суміш із трьох сортів арабіки ― Green» ― ділиться спостереженнями Тарас.

«На кожному із пакетиків свіжозмеленої кави у GORRA COFFEE ROASTERS, ви знайдете інформацію про назву сорту, країну-походження кави, палітру смаку, і, звісно, дату обсмажки. До речі, стандартного 150 гр пакетика кави цілком вистачає сім’ї на 1 тиждень ― оптимальний час для збереження аромату і смаку кави. Ми хочемо не просто продати каву, але й спробувати показати клієнтам усі можливості цього унікального напою ― від способів заварювання до палітри смаків» ― розповідають у палярні. 

Також, ми разом із Тарасом, підготували для вас цікавинки про каву:

  • оптимальна температура для заварювання кави ― 92-95 градусів;
  • пакетик з кавою не потрібно відкривати зайвий раз;
  • міцність кави не залежить від її «гіркоти»;
  • найпопулярніший спосіб заварювання у франківців ― у чашці ― можна зробити більш правильним, використовуючи спеціальні фільтр-пакети, які можна придбати у GORRA COFFEE ROASTERS;
  • кавові зерна з найбільшою кількістю кофеїну збирають найнижче.

Кавувати по-справжньому доброю кавою? Вам до палярні GORRA COFFEE ROASTERS.

Окрім як придбати каву для дому чи офісу, ви можете посмакувати її просто у GORRA COFFEE ROASTERS чи взяти з собою у нашому закладі Буковелю, або Івано-Франківська. Вам потрібно лише обрати один із варіантів її приготування у форматі еспресо, американо, капучино, лате чи флет-вайт. 

Запрошуємо помріяти, послухати музику, відчути аромат кави та насолодитися прекрасним видом на гори у кав‘ярні «Gora Coffee», яка знаходиться в самісінькому центрі Буковелю.

Тут ви можете скуштувати каву з різних куточків світу, а наші бариста зможуть приготувати її різними способами, від еспресо-машини до V60. 

До кави пропонуємо свіжоспечені хрусткі круасани та донатси, а також смаколики без цукру.

В холодну пору готуємо смачний пряний глінтвейн та гарячий апероль, які зігріють вас в морозний день. Якщо ви зголодніли, тут також можна смачно перекусити.

А ви сповна насолодитись неповторним смаком кави вдома, ви можете придбати високоякісну Ефіопію, Руанду, Бразилію та багато іншого, а наші бариста допоможуть вам з вибором зерен і змелють її під ваш спосіб заварювання.

Також в нас є великий вибір різноманітних сувенірів, які нікого не залишать байдужим.

GORRA COFFEE ROASTERS: справжня мануфактура обсмажування кави у серці Прикарпаття.

Чекаємо вас щодня з 09:00 до 22:00

Буковель: Урочище Шивки, 8 (біля 2-го підйомника)

А також в Івано-Франківську, по вул.Січових Стрільців, 13

З 10:00 до 19:00 год.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також інші блоги Фіртки:

Для неї, для нього і для малого

«Дім Gucci» - то «Хрещений батько» у дизайнерських лахах

Хата р(Р)ізника

Як змінювались канони краси за останні 100 років

Вартість Tesla дуже завищена

Як доглядати за шкірою після літа


Коментарі ()

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

769
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

594
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1663
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2978
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2445
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2427

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

473

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

588

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1445

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1518
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

549
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

410
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

785
30.04.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

175
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

279
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26914
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

743
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

306
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

304
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

629
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

990 1
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

830