Як доглядати за шкірою після літа

Осінь - час для активного відновлення та допомоги шкірі після активного сонця. Час для реабілітації та підготовки до наступного агресивного сезону - зими.

Часто  на консультації  жінки запитують, коли можна робити пілінг. Тут хочу зауважити, що сезонність з наших (косметологічних) процедур поступово зникає. Це стає можливим завдяки вдосконаленню косметичних засобів. Вони стали надійними, досконалими, науково обґрунтованими.

Осінь чудова пора, щоб подбати про шкіру змінену внаслідок інсоляції, обновити її, зволожити, попрацювати з оксидантним стресом.

Осінь - це час пілінгів, ретиноїдів, мікродермобразій, мезотерапій, лазерних процедур. Всіх тих більш агресивних впливів на шкіру, яких ми намагались уникати в сонячний період, на які не мали часу та можливості в період відпусток та літніх подорожей.

З настанням холодів нам потрібно  змінити крема на щільніші. Купуючи їх, зверніть увагу на вміст ліпідів, які покращують бар'єрні функції шкіри.

Основні принципи щоденного догляду суттєво не змінюються. Це ті самі процедури: вмивання, тонізація, зволоження.  Але пам'ятаймо, що зволоження краще перенести на нічний догляд, а на день застосовувати щільніші засоби - метеопротектори. Сонцезахисні можна змінити на легкі ВВ креми.

Після спекотного літа ваша шкіра потребує допомоги, оскільки сонце виснажило її. Для цього найкраще застосовувати пілінги - вони відлущать мертві часточки, зроблять шкіру рівнішою, сяючою й світлішою.

Для цієї мети підійдуть апаратні методики мікродермобразії, лазерні процедури. Але лазери взаємодіють зі шкіряними покривами значно глибше, тому після цих процедур ми можемо чекати і висвітлення глибокої пігментації, і омолодження внаслідок викиду нового колагену та еластину. За кілька тижнів ваша шкіра може отримати якісно кращий вигляд.

Ін'єкційні (мезотерапевтичні) процедури - це на сьогодні «наше все». Основний принцип мезотерапії - "у потрібний час, в потрібне місце, у потрібній кількості".

Ця методика розроблена, щоб не давати старіти такому органу, як шкіра. Вона здатна перебороти навіть погану генетику.

Питань, які вирішують за допомогою мезотерапії безліч: фотостаріння, хроностаріння, пігментація, купероз, акне. Тому, якщо ви відчуваєте, що домашні засоби не допомагають слід подумати про впливовіші методики.

Слід пам'ятати, що шкіра - це орган, основною функцією якого є захист. Тому "пропхати" за допомогою зовнішніх засобів корисні часточки  глибоко не вдається. Трішки глибше їх можна "проштовхнути" за допомогою безголкової мезотерапії, ультразвуку, але й вони зупиняться на певній глибині.

Розібратись в засобах і методах вам завжди допоможуть кваліфіковані фахівці.

Якщо підсумувати, то осінній період - час для пілінгів та переходу на щільніші крема. В косметологічних засобах звертаємо увагу на ліпіди, вітаміни С, Е та ретинол, а ще антиоксиданти.

Саме останні допоможуть відновити все, що пошкодили ультрафіолетові промені. Згадуємо про маски та сироватки під них.

Пам'ятаємо про захист губ та шкіри рук.

Приділяємо увагу всьому тілу.  Пілінгуємо та скрабуємо його. Використовуємо зволожуючі засоби. І ще важливий момент - намагаємось якомога менше використовувати синтетичний одяг, принаймі слід створювати бавовняний прошарок у вигляді футболки (особливо у дітей), щоб уникнути електростатичних дерматитів.

Відомий вислів, що не буває поганої погоди, буває поганий одяг можна перефразувати наступним чином: не буває поганої шкіри - буває неправильний її догляд.

Любіть себе і виглядайте  неперевершено!


20.09.2021 Латинська Алла 11367
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1913
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1835
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1831
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5395 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2129 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1488

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

707

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

757

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

953

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

986
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1738
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3655
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10222
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26103
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10152 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7689
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

872
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

98
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

206
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

361
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1254
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

850