Прикарпатцям розповіли, скільки води потрібно пити влітку

Існує думка, що людина повинна випивати в день не менше 2 л води. Насправді ці цифри занадто узагальнені. Раціональніше використовувати формулу: 30 мл води Х на вагу для жінок і 40 мл води Х на вагу для чоловіків.

Про це повідомляє Фіртка з посиланням на Райське джерело.

ЛІТНІЙ ПИТНИЙ РЕЖИМ

Споживання води в спекотні літні дні повинна перевищувати норму, як мінімум, на 1 літр. Це пов'язано з виведенням рідини через пори у вигляді поту. Суха поверхня шкіри може ввести в оману. При високій температурі повітря піт швидко випаровується.

Правильний питний режим в спекотну погоду дозволить вирішити кілька важливих завдань:

• захистить шкіру від пересихання і збереже молодість;

• допоможе вивести шкідливі речовини з організму;

• виключить ймовірність зневоднення і теплового удару.

Візьміть за правило!

У літню пору завжди тримати пляшку чистої питної води при собі. Як тільки ви відчуєте спрагу, втому, сухість у роті або інші ознаки зневоднення, негайно робіть кілька ковтків.

Вода — не тільки життєво необхідний продукт для людини, але і природний спосіб охолодження організму.

ЯК ПРАВИЛЬНО ПИТИ ВОДУ В ЛІТНЮ ПОРУ?

Оптимальний час прийому рідини — за пів години до і після їжі. Якщо температура на вулиці зашкалює і вам постійно хочеться пити, не стримуйте себе. Терпіти спрагу — неприпустимо!

Хочете втамувати спрагу? Відмовтеся від солодких напоїв, чорного чаю і кави. Краще віддати перевагу чистій воді, зеленому чаю або несолодким фруктово-ягідним компотам. І пам'ятайте, чим більше перебувайте під прямими сонячними променями, тим більше рідини необхідно споживати.

Люди, які проводять будні в офісі під кондиціонером, можуть і не відчути різниці в сезонній роботі організму. А ось ті, хто постійно знаходиться на свіжому повітрі, повинні подбати про регулярне заповнення водного балансу.

Візьміть за правило:

1. Випивати 1-2 склянки води вранці, за пів години до сніданку. Це дозволить заповнити «нічні» втрати рідини в організмі;

2. Через півгодини-годину після сніданку необхідно випити ще 0,5 л рідини. У літній період просто замініть чашку ранкової кави на склянку води;

3. Протягом дня кожну годину вживайте півлітра рідини.

Дотримуючись простого графіка, ви завжди будете підтримувати правильне функціонування організму, що забезпечить вам прекрасне самопочуття і відмінний зовнішній вигляд.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

«Їжа повинна бути здоровою підтримкою», — як харчуватися збалансовано та підготувати організм до зимового періоду

“Антиядерна” дієта: що варто знати, щоб максимально захистити свій організм від радіації

Екологічно чистий: прикарпатський фермер розповів, як з козячого молока зварити пармезан (ФОТО)


27.06.2023 5765
Коментарі ()

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

963
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

778
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1896
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3243
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2551
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2542

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

236

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

733

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

686

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1600
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

356
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

695
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

615
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

334
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

381
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27036
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

841
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19674
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

424
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

398
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

731
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1328 3