Як підготувати організм до осені: поради для прикарпатців

Восени необхідно з особливою увагою ставитися до свого здоров’я. Адже бути здоровим значно краще, ніж захворіти, а потім лікуватися. 

Про це повідомляє Фіртка з посиланням на Spadok.org.ua.

Як зміцнити організм

  1. Прокидаємося. Встаньте на 15 хвилин раніше, ніж зазвичай. Цей час можна витратити на те, щоб трохи повалятися в теплому ліжечку. Не варто різко схоплюватися з ліжка. Спочатку сядьте і потягніть руки вгору. Коли встаньте, спробуйте нахилитися, злегка, щоб не було ніяких неприємних відчуттів, і випрямитеся.

  2. Вмиваємося. Після того, як ви остаточно прокинулися, йдемо в душ. Перед тим, як стати в душі під теплу воду, необхідно набрати в тазик холодної води. Коли постоїте під теплим душем і закінчите всі свої процедури, вилийте на себе тазик холодної води. Лити холодну воду необхідно прямо на голову. Після такої процедури ви відчуєте прилив сил і бадьорості. А крім цього підніметься настрій і зміцніє імунітет. Обливання холодною водою необхідно здійснювати, починаючи з комфортних температур, поступово знижуючи температуру води на 1 градус.

  3. П’ємо і їмо. Після прийняття душу потрібно поїсти. Їжте все, що хочете, але хоч іноді замість бутербродів з’їдайте свіжу вівсяну кашу. Але не варто забувати, що натщесерце ви повинні випити пів склянки води з розчиненою у ній чайною ложкою меду. Мед сміливо можна вживати замість полівітамінів, які продаються в аптеці. Ця процедура повинна стати звичкою.

Що робити, якщо ви захворіли

Для початку потрібно лягти в ліжко. Не варто ходити на роботу в такому стані. Купуючи лікарські препарати в аптеці, потрібно зауважити, що вони не лікують, а лише знімають симптоми захворювання. При цьому хвороба залишається глибоко всередині організму. Через це можуть виникнути серйозні ускладнення.

Випиваючи кухоль порошку зі смаком чорної смородини або лимона, через деякий час ви відчуваєте себе здоровим. Але це далеко не так. Вас просто не турбує температура. Варто також знати, що температуру до 38 градусів збивати не можна. Таким чином, ваш організм бореться з інфекцією, а заважати йому не рекомендується.

Організм під час хвороби потрібно підтримувати. Необхідно багато пити. Особливо корисні чай з медом і малиною, їжте цибулю і часник. Цибуля і часник — найпотужніші природні противірусні засоби. У кімнаті, де знаходиться хворий, можна покласти розрізану на чотири частини свіжу цибулину і кілька зубчиків часнику.

В аптеці можете придбати засоби для підвищення імунітету. Але крім них можна користуватися народними смачними рецептами для зміцнення імунітету.

Як зміцнити імунітет

  1. Для приготування вам знадобиться склянка кураги, волоських горіхів, чорносливу, родзинок, два лимони, а також склянка меду. Усі інгредієнти пропускаються через м’ясорубку. Після цього все ретельно перемішати і додати мед. Приймати отриману суміш потрібно по одній столовій ложці вранці і ввечері перед їжею.

  2. Апельсиновий чай готується наступним чином: чорний чай змішати з апельсиновими кірками. На 60 грамів суміші необхідно 1 літр окропу. Настоювати чай необхідно протягом 5 хвилин.

  3. 2 штуки ківі, 1 яблуко, 1 банан, 1 апельсин, 2 столові ложки волоських горіхів і 2 мандарини. Усе це необхідно подрібнити, полити сметаною і їсти.

  4. 3 яблука ріжуться частинками, заливаються літром окропу і варяться протягом 10 хвилин на слабкому вогні. Після цього відвар настоюють протягом 30 хвилин. Мед додається на смак. Пити необхідно замість чаю.

  5. 1 столова ложка меду, 200 грамів води, 1 столова ложка лимонного соку, 0,5 чайної ложки імбиру, натертого на тертці, невелика кількість кориці (на кінчику ножа). Усе необхідно змішати і можна пити. Такий напій корисний не тільки як засіб, що підвищує імунітет. Напій корисний для поліпшення пам’яті і для людей, які багато часу проводять за комп’ютером.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:


31.08.2023 6359
Коментарі ()

19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

468
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

2577 12
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

2429
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

6572 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

2865
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

2485

Привиди стали  головними героями книжок та фільмів. Враховуючи, що привидом вважають душу померлої людини, то цікаво дізнатись  християнське бачення цього феномену  і знайти згадки про це у Біблії.

281

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

1108

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

2210

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

3009
17.10.2024

Інфляція на споживчому ринку у вересні 2024 року порівняно із серпнем, як на Прикарпатті, так і в Україні становила 1,5%, з початку року — 7,2% та 6,5% відповідно.  

563
11.10.2024

Загалом господарства Прикарпаття зібрали понад 65 тисяч тонн зернових і зернобобових культур з площі 109 тисяч га.  

844
07.10.2024

Макаронні вироби бувають різних форм та розмірів, і кожен з них ідеально підходить для конкретних типів страв.  

866
18.10.2024

В Україні набув чинності закон "Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій" № 3894-IX, який передбачає припинення діяльності на території України релігійних організацій, пов’язаних з Російською православною церквою.    

626
15.10.2024

Більшість українців — 61% — підтримують ідею, щоб в Україні існувала лише одна Православна церква.  

1961
10.10.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

34469
04.10.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 1 123 релігійні громади перейшли з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.  

1267
21.10.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

27261 1
22.10.2024

В органах прокуратури може бути в три рази більше осіб з інвалідністю, ніж в середньому серед населення, а серед начальників – 38%.

231
19.10.2024

Очікують на покращення діяльності — 9% мешканців заходу. Про погіршення діяльності сказали 6% мешканців західних регіонів.  

390
16.10.2024

Президент Володимир Зеленський у Верховній Раді представив план перемоги.  

2111
14.10.2024

Серед мешканців заходу довіра до президента України Володимира Зеленського залишається на рівні 58%.

1093