Жодних відмовок: 8 корисних звичок офісного працівника

 

Коли немає часу на спортзал, а робочий графік ненормований, варто взяти собі на замітку корисні поради, які навіть в офісі допоможуть стати здоровішими.

 

Видання The Huffington Post пропонує взяти собі за звичку 8 порад, які зроблять ваш робочий день кращим.

 

1. Обирайте воду і зелений чай

Вода, а не шипучі енергетичні напої чи кава, допоможе лишатись зволоженим і активним. Якщо звикли стимулювати організм після обіду, оберіть зелений чай – у ньому той самий вміст кофеїну, але без шкідливого цукру.

2. Організуйтеся

Захаращений стіл може бути дуже небезпечним для психічного здоров’я. Як ви сподіваєтесь стати організованим у повному безладі? Знайдіть кілька хвилин для прибирання. Це допоможе навчитись планувати час.

Використовуйте списки корисних справ і дайте пріоритет найважливішим справам, щоб нічого не забути і виконувати завдання поступово.

3. Забудьте про ліфт — піднімайтесь сходами!

Те, що у вас немає часу на спортзал, не означає, що ви можете лишатись фізично пасивним. Забудьте про ліфт чи ескалатор, ходіть сходами. Це чудова вправа для тренування м’язів і чим більше поверхів – тим краще.

Читайте також: Як побороти безсоння – поради експерта

4. Покладіть назад сільничку

Навіть якщо немає часу пакувати свіжі овочі з дому, є способи зробити свій обід більш здоровим. Один із них — уникайте приправ, і найперше — солі. Її рівень у стравах швидкого приготування дуже високий. Споживання великої кількості натрію підвищує артеріальний тиск і робить вас вразливими до серцевих хвороб та ударів.

5. Позбудьтесь того, що вас відволікає

Немає кращого шляху посилити стрес, ніж працювати тоді, коли ви постійно відволікаєтеся. Позбавте ваш робочий простір від речей, які відволікають, щоб бути продуктивним — від закриття сторінки у Facebook до вимкнення телефону.

6. Вставайте і стійте

Ви, напевне, гадаєте, що стояти під час роботи можуть дозволити собі лише ті, у кого є спеціальний офісний стіл. Ви дуже помиляєтеся.

Знайдіть щось, що допоможе зробити комфортну для вас висоту, встановіть туди комп’ютер і працюйте.

7. Кажіть "Дякую"!

Ви можете здивуватися, як висловлення вдячності іншим може впливати на ваш душевний стан. Вдячність та її щирі прояви не лише покращують стосунки з колегами, а й пригнічують стрес і всі фізичні недуги, котрі супроводжують напружений спосіб життя.

8. Посміхайтеся!

Позитивність дає зелене світло фізичному та емоційному здоров’ю. Такий настрій зробить день не лише сповненим задоволення, а й знизить рівень стресу і посилить вашу стійкість до нього.

Важко лишатись позитивним у невдалий день, однак напрочуд легко відмовитися, навіть не спробувавши. Насправді, посмішка навіть тоді, коли ви не дуже щасливі, може принести хороші емоції та змінити настрій докорінно.

 


21.03.2016 1319 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1616
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1703
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1689
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5000 39
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2001 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1388

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

264

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

581

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

752

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

871
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3507
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10077
02.04.2024

Одним з перших засіяли ярими культурами поля на Городенківщині, Коломийщині та Снятинщині.  

716
13.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

25960
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7580
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

772
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

943
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1273
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

225
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1103
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

716
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

949