Земляни з'явилися в результаті шлюбу прибульця з мавпою


Земляни з'явилися в результаті шлюбу прибульця з мавпоюУ 2012 р. до Землі наблизиться планета Нібіру, що може стати для нашої планети катастрофою. А колись Земля була частиною цієї самої планети. На доказ цього факту витратив усе своє життя Захарій Ситчин, сходознавець і лінгвіст, аналітик і мрійник, який створив яскраву і в чомусь скандальну картину далекого минулого планети і людства.


Дарвін чи Творець?  


Всім відомі два непримиренних судження про те, як на Землі з'явилася людина розумна. Прихильники божественної концепції переконують: Адама і Єву, від яких відбулися всі ми, Творець створив з праху земного. Прихильники теорії Дарвіна запевняють, що прабатьками людей були мавпи, інтелект яких розвивався в процесі праці і боротьби за існування.


У результаті осмислення багаторічних розшифровок інформаційного спадщини давно минулих народів Захарія Ситчин знайшов-таки золоту середину.
Так, люди походять від мавп, погоджується він. Але не раптом і не в результаті того, що мавпа якимось незбагненним чином додумалася взяти палицю в руки. Так, Бог створив людину. Але не на Землі, а у віддалених глибинах космосу, на планеті Нібіру, що обертається довкола Сонця і підлітає до нього раз в 3600 років.


Відповідно до теорії Сітчина, під час одного з наближень Нібіру до світила її супутник врізався в найбільшу планету Сонячної системи - Тіамат, орбіта якої містилася між орбітами Марса і Юпітера. Один з осколків цього зіткнення був викинутий ближче до Сонця і виявився майбутньої Землею. Розумні істоти, які проживали на Нібіру, досягнувши високого рівня розвитку, зуміли передбачити чекала їх катастрофу і переселилися на Землю. Тут, побоюючись виродження, вони стали схрещуватися з істотами, які антропологи називають Homo erectus. Створені в результаті цього схрещування люди сприймали прибульців, які іменувалися в шумерських текстах аннунаками (ті, що зійшли з небес на Землю), як богів. Багато досягнень нашої цивілізації - їх подарунки. Якщо Уран, Нептун і Плутон відкриті астрономами XIX і XX ст., То шумери, які спілкувалися з прибульцями, залишили записи про ці планетах ще п'ять тисяч років тому.


Мешканці Нібіру пережили кліматичну катастрофу - озонові дірки в атмосфері їх планети призвели до сильного охолодження поверхні. Для створення штучного щита від вихолоджування вимагалося розпорошити в атмосфері дрібні частинки золота. Видобуток дорогоцінного металу і став причиною колонізації Землі. У південноафриканській країні Свазіленд в 1972 р. були виявлені золотодобувні шахти, вік яких близько 100 тис. років. Однак боротьба за золото призвела прибульців до смертельних сутичок між собою. Війни «богів» (до речі, із застосуванням ядерної зброї) спричинили за собою війни між людьми.


Звідки наші гени?  


Можна назвати цей ланцюжок гіпотез казкою або новою міфологією. Однак є переконливі докази відвідування Землі аннунаків: у Берлінському музеї виставлена циліндрична печатка III тисячоліття до н. е.. з Вавилону, а в архівах Британського музею зберігається ассірійська копія шумерської таблички - обидві містять навігаційну схему подорожі мешканців Нібіру на Землю. На ній зображена Сонячна система, що включає планету Нібіру (між Марсом і Юпітером).


Обробивши дані, отримані в 1982 р. з космічних кораблів «Вояджер», «Піонер 10» і «Піонер 11», група вчених під керівництвом Томаса ван Фландера визначила, що за Плутоном є планета з орбітальним періодом не менше тисячі років.
Учені з Каліфорнійського університету в Берклі досліджували розвиток флори і фауни за останні 500 млн років і прийшли до висновку: на Землі кожні 62 млн років (плюс-мінус 3 млн років) відбуваються катастрофи, що призводять до зникнення тисяч видів тварин і рослин (динозаври, нагадаємо , вимерли як раз 65 млн років тому). Для пояснення цієї циклічності висувають різні гіпотези, одна з них - наближення до Землі величезної міфічної планети.


Історія нашої планети, побудована Ситчиним, дає відповідь на питання, на які не відповідає наука. Наприклад, чому геном людини містить 223 гена, які не зустрічаються в інших живих істот, а значить, не мають попередників на нижніх щаблях еволюції?
Сітчина критикують, часом називаючи псевдовченим. Він був одним з небагатьох, хто з цікавістю стежив за пересуваннями Нібіру. У жовтні цього року його не стало. Захарія Ситчин так і не дочекався тієї планети, яка, можливо, була праматір'ю Землі.

 

АіФ


28.11.2010 1899 0
Коментарі (0)

24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

329
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

976
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2384
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

893
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1127
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2187

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

851

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1406 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1651

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1757
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

274
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

483
07.09.2022

Від жовтня в Україні знизяться ціни на гречку. Наразі аграрії вже зібрали 20 тисяч тонн гречаної крупи.

798
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

531
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

455
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

667
02.09.2022

Кожного дня у соціальних мережах отець Іван Гнатюк проводить молитву онлайн, відповідає на запитання, дає поради.

1208
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

255
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

102
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

251
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

391
12.09.2022

Восьмого вересня на 97-му році життя померла королева Великої Британії Єлизавета ІІ.

797