Земляни з'явилися в результаті шлюбу прибульця з мавпою


Земляни з'явилися в результаті шлюбу прибульця з мавпоюУ 2012 р. до Землі наблизиться планета Нібіру, що може стати для нашої планети катастрофою. А колись Земля була частиною цієї самої планети. На доказ цього факту витратив усе своє життя Захарій Ситчин, сходознавець і лінгвіст, аналітик і мрійник, який створив яскраву і в чомусь скандальну картину далекого минулого планети і людства.


Дарвін чи Творець?  


Всім відомі два непримиренних судження про те, як на Землі з'явилася людина розумна. Прихильники божественної концепції переконують: Адама і Єву, від яких відбулися всі ми, Творець створив з праху земного. Прихильники теорії Дарвіна запевняють, що прабатьками людей були мавпи, інтелект яких розвивався в процесі праці і боротьби за існування.


У результаті осмислення багаторічних розшифровок інформаційного спадщини давно минулих народів Захарія Ситчин знайшов-таки золоту середину.
Так, люди походять від мавп, погоджується він. Але не раптом і не в результаті того, що мавпа якимось незбагненним чином додумалася взяти палицю в руки. Так, Бог створив людину. Але не на Землі, а у віддалених глибинах космосу, на планеті Нібіру, що обертається довкола Сонця і підлітає до нього раз в 3600 років.


Відповідно до теорії Сітчина, під час одного з наближень Нібіру до світила її супутник врізався в найбільшу планету Сонячної системи - Тіамат, орбіта якої містилася між орбітами Марса і Юпітера. Один з осколків цього зіткнення був викинутий ближче до Сонця і виявився майбутньої Землею. Розумні істоти, які проживали на Нібіру, досягнувши високого рівня розвитку, зуміли передбачити чекала їх катастрофу і переселилися на Землю. Тут, побоюючись виродження, вони стали схрещуватися з істотами, які антропологи називають Homo erectus. Створені в результаті цього схрещування люди сприймали прибульців, які іменувалися в шумерських текстах аннунаками (ті, що зійшли з небес на Землю), як богів. Багато досягнень нашої цивілізації - їх подарунки. Якщо Уран, Нептун і Плутон відкриті астрономами XIX і XX ст., То шумери, які спілкувалися з прибульцями, залишили записи про ці планетах ще п'ять тисяч років тому.


Мешканці Нібіру пережили кліматичну катастрофу - озонові дірки в атмосфері їх планети призвели до сильного охолодження поверхні. Для створення штучного щита від вихолоджування вимагалося розпорошити в атмосфері дрібні частинки золота. Видобуток дорогоцінного металу і став причиною колонізації Землі. У південноафриканській країні Свазіленд в 1972 р. були виявлені золотодобувні шахти, вік яких близько 100 тис. років. Однак боротьба за золото призвела прибульців до смертельних сутичок між собою. Війни «богів» (до речі, із застосуванням ядерної зброї) спричинили за собою війни між людьми.


Звідки наші гени?  


Можна назвати цей ланцюжок гіпотез казкою або новою міфологією. Однак є переконливі докази відвідування Землі аннунаків: у Берлінському музеї виставлена циліндрична печатка III тисячоліття до н. е.. з Вавилону, а в архівах Британського музею зберігається ассірійська копія шумерської таблички - обидві містять навігаційну схему подорожі мешканців Нібіру на Землю. На ній зображена Сонячна система, що включає планету Нібіру (між Марсом і Юпітером).


Обробивши дані, отримані в 1982 р. з космічних кораблів «Вояджер», «Піонер 10» і «Піонер 11», група вчених під керівництвом Томаса ван Фландера визначила, що за Плутоном є планета з орбітальним періодом не менше тисячі років.
Учені з Каліфорнійського університету в Берклі досліджували розвиток флори і фауни за останні 500 млн років і прийшли до висновку: на Землі кожні 62 млн років (плюс-мінус 3 млн років) відбуваються катастрофи, що призводять до зникнення тисяч видів тварин і рослин (динозаври, нагадаємо , вимерли як раз 65 млн років тому). Для пояснення цієї циклічності висувають різні гіпотези, одна з них - наближення до Землі величезної міфічної планети.


Історія нашої планети, побудована Ситчиним, дає відповідь на питання, на які не відповідає наука. Наприклад, чому геном людини містить 223 гена, які не зустрічаються в інших живих істот, а значить, не мають попередників на нижніх щаблях еволюції?
Сітчина критикують, часом називаючи псевдовченим. Він був одним з небагатьох, хто з цікавістю стежив за пересуваннями Нібіру. У жовтні цього року його не стало. Захарія Ситчин так і не дочекався тієї планети, яка, можливо, була праматір'ю Землі.

 

АіФ


28.11.2010 2119 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1173
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2499
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2099
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2151
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6499 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2438 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

322

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1129

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1164

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1381
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

259
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

574
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2049
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26497
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

539
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10446 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7995
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

522
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

385
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

533
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

607
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1558