В яку криптовалюту інвестувати новачку?

Інвестиції в криптовалюту — перевірений метод заробітку. Попри значну кількість варіантів цифрових грошей (близько 11000), особливою популярністю користується близько сотні з них. Звісно, курс біткоїна найвищий серед існуючих пропозицій, але не в кожного інвестора знайдуться кошти, щоби придбати хоча б один біткоїн.

Які з криптовалют можуть «вистрілити» найближчим часом?

Звісно, можна вкластися в Ефіріум, але і його курс досить високий (понад 50 тисяч гривень). Тому новачку варто розглядати для інвестицій такі варіанти крипти, які можуть зацікавити потенційних інвесторів, внаслідок чого курс виросте найближчим часом.

Перш за все, на увагу заслуговують незвичайні проєкти, які приваблюють своєю креативністю. Серед таких:

  • FightOut;    
  • C+Change;
  • Dash2trade;
  • RobotEra;
  • Calvaria.

Кожну з представлених криптовалют варто розглянути в подробицях. Інвесторів цікавлять цифрові гроші, які стосуються незвичних сторін нашого життя.

Про криптовалюти з великим потенціалом в подробицях

Все більше людей у світі обирає здоровий спосіб життя. Криптопроєкт FightOut не просто популяризує активні заняття спортом, але і випускає власну монету та відкриває мережу тренажерних залів. Наразі токен FGHT коштує зовсім недорого, що робить його дуже привабливим для інвестицій.

Наступний проєкт C+Change — отримання токенів за зарядку власного електромобіля. Електромобілі стають все популярнішими, а їх власники — прихильники очищення планети від парникових газів та інших видів забруднення. Проблема очищення довкілля стає все більш актуальною, тому ентузіастів, які готові вкласти власні заощадження в цей проєкт, стає все більше. Сучасна вартість токена складає близько 1,3 цента, але вже найближчим часом вона перевищить 1,6 цента.

Проєкт Dash2trade створено саме для тих, хто робить перші роки в інвестуванні в криптовалюти. Інвестиції в цифрові валюти — ризикований крок, який потребує знання поточної ситуації або досвіду в торгівлі криптовалютами. Платформа Dash2trade орієнтована саме на новачків ринку. Попри таку позицію, засновникам вже вдалося зібрати понад 11 млн доларів інвестицій, і це тільки початок.

Заробляти гроші можна навіть в процесі гри, що і довів проєкт RobotEra. Користувачі можуть відновлювати зруйновану планету, а також спілкуватися з іншими учасниками метавсесвіту. RobotEra — гра на блокчейні, яка включає власний токен TARO. Спеціалісти ринку криптовалют стверджують, що у 2023 році ця криптовалюта суттєво додасть у вартості.

Calvaria — одна з криптовалют, яка отримає зростання в цьому році. Це новий та унікальний спосіб заробляти цифрові кошти. Користувачам необхідно грати в карткову гру та отримувати токени за виграш. Простий та зрозумілий ігровий процес приваблює не тільки досвідчених користувачів, але і новачків ринку.

Таким чином, існує досить багато різноманітних криптовалют, які найближчим часом суттєво підвищаться в ціні. Завдання інвестора чи трейдера-початківця — побачити перспективи вибраної криптовалюти.

Партнерський матеріал


16.03.2023 4794
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

1875 1
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

1259
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

5049
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

14439 7
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

3418 1
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

3242

Війна росії проти України зірвала всі маски, і нарешті весь світ побачив жорстокість росіян, які використовують всі методи задля поневолення українського народу. Одним із цих інструментів є російське православ’я — а саме РПЦ з їх філією в Україні УПЦ МП.  

1071

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

2431

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

2384

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

2936
14.06.2024

Причин швидкого набору ваги може бути багато. Це може бути спричинене зміною способу життя або ж вказувати на серйозні проблеми зі здоровʼям.

199
08.06.2024

У Богородчанах на Івано-Франківщині з вересня 2024 року відновить роботу місцеве тепличне господарство, що простоювало вісім років.

1363
04.06.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

1137
13.06.2024

Монастир Успіння Матері Божої — чинний чоловічий греко-католицький монастир Чину Св. Василія Великого у селі Погоня.   

616
09.06.2024

Війна змусила багатьох замислитись, чому Бог допускає таку страшну ситуацію в Україні?  

530
04.06.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

872
01.06.2024

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком. Так, священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

841
13.06.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21811
12.06.2024

Більшість українців — 63% — вважають, що критика окремих дій влади має бути або бути в конструктивних рамках, які б не розхитували ситуацію в країні (50%).  

357 1
08.06.2024

Більшість українців віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

822 1
04.06.2024

Питання розбудови демократичних інституцій залишається одним із пріоритетів для українців. Адже понад 90% громадян віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

625
29.05.2024

"Українська правда" дослідила, як Офіс президента України впливає на інформаційну політику медіа, зокрема через інформаційне агентство "Укрінформ".  

1092