В яку криптовалюту інвестувати новачку?

Інвестиції в криптовалюту — перевірений метод заробітку. Попри значну кількість варіантів цифрових грошей (близько 11000), особливою популярністю користується близько сотні з них. Звісно, курс біткоїна найвищий серед існуючих пропозицій, але не в кожного інвестора знайдуться кошти, щоби придбати хоча б один біткоїн.

Які з криптовалют можуть «вистрілити» найближчим часом?

Звісно, можна вкластися в Ефіріум, але і його курс досить високий (понад 50 тисяч гривень). Тому новачку варто розглядати для інвестицій такі варіанти крипти, які можуть зацікавити потенційних інвесторів, внаслідок чого курс виросте найближчим часом.

Перш за все, на увагу заслуговують незвичайні проєкти, які приваблюють своєю креативністю. Серед таких:

  • FightOut;    
  • C+Change;
  • Dash2trade;
  • RobotEra;
  • Calvaria.

Кожну з представлених криптовалют варто розглянути в подробицях. Інвесторів цікавлять цифрові гроші, які стосуються незвичних сторін нашого життя.

Про криптовалюти з великим потенціалом в подробицях

Все більше людей у світі обирає здоровий спосіб життя. Криптопроєкт FightOut не просто популяризує активні заняття спортом, але і випускає власну монету та відкриває мережу тренажерних залів. Наразі токен FGHT коштує зовсім недорого, що робить його дуже привабливим для інвестицій.

Наступний проєкт C+Change — отримання токенів за зарядку власного електромобіля. Електромобілі стають все популярнішими, а їх власники — прихильники очищення планети від парникових газів та інших видів забруднення. Проблема очищення довкілля стає все більш актуальною, тому ентузіастів, які готові вкласти власні заощадження в цей проєкт, стає все більше. Сучасна вартість токена складає близько 1,3 цента, але вже найближчим часом вона перевищить 1,6 цента.

Проєкт Dash2trade створено саме для тих, хто робить перші роки в інвестуванні в криптовалюти. Інвестиції в цифрові валюти — ризикований крок, який потребує знання поточної ситуації або досвіду в торгівлі криптовалютами. Платформа Dash2trade орієнтована саме на новачків ринку. Попри таку позицію, засновникам вже вдалося зібрати понад 11 млн доларів інвестицій, і це тільки початок.

Заробляти гроші можна навіть в процесі гри, що і довів проєкт RobotEra. Користувачі можуть відновлювати зруйновану планету, а також спілкуватися з іншими учасниками метавсесвіту. RobotEra — гра на блокчейні, яка включає власний токен TARO. Спеціалісти ринку криптовалют стверджують, що у 2023 році ця криптовалюта суттєво додасть у вартості.

Calvaria — одна з криптовалют, яка отримає зростання в цьому році. Це новий та унікальний спосіб заробляти цифрові кошти. Користувачам необхідно грати в карткову гру та отримувати токени за виграш. Простий та зрозумілий ігровий процес приваблює не тільки досвідчених користувачів, але і новачків ринку.

Таким чином, існує досить багато різноманітних криптовалют, які найближчим часом суттєво підвищаться в ціні. Завдання інвестора чи трейдера-початківця — побачити перспективи вибраної криптовалюти.

Партнерський матеріал


16.03.2023 4940
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

739
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

5207 5
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

1690
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1716
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2849
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

2490

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

424

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1631

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2363

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

3103
07.10.2024

Макаронні вироби бувають різних форм та розмірів, і кожен з них ідеально підходить для конкретних типів страв.  

188
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

736
28.09.2024

Чи дозволені банани після видалення жовчного міхура? Дієтологи дають поради про особливості харчування після операції.

916
04.10.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 1 123 релігійні громади перейшли з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.  

491
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

678
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

16148
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

3033
08.10.2024

У програмі концерту — добре знайомі та незабутні пісні Володимира Івасюка, Мирослава Скорика, Богдана Весоловського, Кузьми Скрябіна, Ігоря Білозіра, Володимира Якимця, Ярослава Нудика, повідомили організатори.   

315
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

1153
27.09.2024

Пропозиції Асоціації міст України до проєкту Держбюджету-2025 підтримав Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 26 вересня 2024 року.  

1004 2
24.09.2024

Національна рада Швейцарії визнала Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Про це повідомила пресслужба Музею Голодомору, пише Фіртка. Відповідну декларацію було схвалено у вівторок, 24 вересня, 123 голосами «за».

803