В яку криптовалюту інвестувати новачку?

Інвестиції в криптовалюту — перевірений метод заробітку. Попри значну кількість варіантів цифрових грошей (близько 11000), особливою популярністю користується близько сотні з них. Звісно, курс біткоїна найвищий серед існуючих пропозицій, але не в кожного інвестора знайдуться кошти, щоби придбати хоча б один біткоїн.

Які з криптовалют можуть «вистрілити» найближчим часом?

Звісно, можна вкластися в Ефіріум, але і його курс досить високий (понад 50 тисяч гривень). Тому новачку варто розглядати для інвестицій такі варіанти крипти, які можуть зацікавити потенційних інвесторів, внаслідок чого курс виросте найближчим часом.

Перш за все, на увагу заслуговують незвичайні проєкти, які приваблюють своєю креативністю. Серед таких:

  • FightOut;    
  • C+Change;
  • Dash2trade;
  • RobotEra;
  • Calvaria.

Кожну з представлених криптовалют варто розглянути в подробицях. Інвесторів цікавлять цифрові гроші, які стосуються незвичних сторін нашого життя.

Про криптовалюти з великим потенціалом в подробицях

Все більше людей у світі обирає здоровий спосіб життя. Криптопроєкт FightOut не просто популяризує активні заняття спортом, але і випускає власну монету та відкриває мережу тренажерних залів. Наразі токен FGHT коштує зовсім недорого, що робить його дуже привабливим для інвестицій.

Наступний проєкт C+Change — отримання токенів за зарядку власного електромобіля. Електромобілі стають все популярнішими, а їх власники — прихильники очищення планети від парникових газів та інших видів забруднення. Проблема очищення довкілля стає все більш актуальною, тому ентузіастів, які готові вкласти власні заощадження в цей проєкт, стає все більше. Сучасна вартість токена складає близько 1,3 цента, але вже найближчим часом вона перевищить 1,6 цента.

Проєкт Dash2trade створено саме для тих, хто робить перші роки в інвестуванні в криптовалюти. Інвестиції в цифрові валюти — ризикований крок, який потребує знання поточної ситуації або досвіду в торгівлі криптовалютами. Платформа Dash2trade орієнтована саме на новачків ринку. Попри таку позицію, засновникам вже вдалося зібрати понад 11 млн доларів інвестицій, і це тільки початок.

Заробляти гроші можна навіть в процесі гри, що і довів проєкт RobotEra. Користувачі можуть відновлювати зруйновану планету, а також спілкуватися з іншими учасниками метавсесвіту. RobotEra — гра на блокчейні, яка включає власний токен TARO. Спеціалісти ринку криптовалют стверджують, що у 2023 році ця криптовалюта суттєво додасть у вартості.

Calvaria — одна з криптовалют, яка отримає зростання в цьому році. Це новий та унікальний спосіб заробляти цифрові кошти. Користувачам необхідно грати в карткову гру та отримувати токени за виграш. Простий та зрозумілий ігровий процес приваблює не тільки досвідчених користувачів, але і новачків ринку.

Таким чином, існує досить багато різноманітних криптовалют, які найближчим часом суттєво підвищаться в ціні. Завдання інвестора чи трейдера-початківця — побачити перспективи вибраної криптовалюти.

Партнерський матеріал


16.03.2023 4215
24.11.2023
Вікторія Матіїв

«Було це дуже страшно і був великий ризик. Бо якраз на Запорізькому напрямку розстрілювали колони автобусів та автомобілів», — ділиться переселенка.

2179 6
10.11.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалася з психологинею Валерією Худзіцькою та військовослужбовцем Дмитром, а також провела опитування, щоб дізнатись думки людей щодо цієї теми.

3615
02.11.2023

Компанія AURUM з радістю пропонує поринути у світ елегантності та розкоші з ювелірними виробами найвищої якості та знижками, які роблять їх ще більш бажаними.

4031
30.10.2023
Вікторія Матіїв

Про те, як стала монахинею та робить все на більшу славу Божу з журналісткою Фіртки поспілкувалася сестра Софія, яка проживає у монастирі Згромадження Пресвятої Родини у селі Гошів.

5110
24.10.2023
Тіна Любчик

Івано-Франківський національний медичний університет стане першим закладом в системі МОЗ, що має свій басейн, який залучатимуть для відновлення здоров'я українських бійців.  

4598
20.10.2023
Тетяна Дармограй

Як українські енергетики провели наймасштабнішу за всю історію незалежності ремонтну кампанію на енергооб’єктах та чи можливі відключення світла взимку — дізнавалась Фіртка.   

4819

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

292

Беззаперечно, довгі роки священники були й залишаються важливою складовою суспільства, маючи авторитет та суттєвий вплив на його думку. 

936

Як РПЦ і пропагандисти з Дмитрія Донського ліпили образ борця з Золотою Ордою.

1419

На основі праць російських істориків минулого і сучасності демонструється, як з допомогою брехні, фейків і маніпуляцій російською церквою і пропагандистами створювався героїчний образ Олександра Невського. 

2159
30.11.2023

Як зазначають експерти в галузі дієтології, вживання квашеної капусти в невеликих кількостях не тільки поліпшує стан імунної системи, але і в рази знижує ризик розвитку пухлин в організмі.

147
28.11.2023

Зберігання моркви — не проста справа. Щоб вона зберігалася всю зиму, потрібно вчасно її зібрати, правильно підготувати до зберігання.  

255
26.11.2023

Реформа шкільного харчування: найближчим часом громади мають розробити локальну стратегію та місцевий план реалізації змін до 2027 року.  

637
26.11.2023

Церква в умовах війни зміцнює ментальне здоров'я, допомагає стати стійкішими та подолати ті виклики, які стоять перед українською державою та її громадянами.  

563
20.11.2023

З початку повномасштабного російського вторгнення Згромадження Сестер Пресвятої Родини у Гошеві прихистили десятки внутрішньо переміщених осіб.  

5165
16.11.2023

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

20013
11.11.2023

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

7228
26.11.2023

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце. Музейно-садибний комплекс ім. Пирогова присвяче

1748
24.11.2023

Діяльністю голови обласної військово-цивільної адміністрації Світлани Онищук задоволені 37%, незадоволені – 16%, майже половина – не визначилися з оцінкою.  

1004
15.11.2023

Власне виробництво зброї в Україні є пріоритетом.  

2610
11.11.2023

У ВР зареєстрували шість проєктів постанов про скасування рішення щодо ухвалення закону №10037, згідно з яким податок на доходи фізосіб з забезпечення військових переспрямують з місцевих до держбюджету.  

2865