ЮВЕНИЛЬНА ЮСТИЦІЯ ЗНИЩИТЬ ЧИН БОЛЬОВОЇ ІНІЦІАЦІЇ, ЗАПОВІДАНИЙ НАМ ПРЕДКАМИ!

Депутати львівської міськради офіційно виступили проти впровадження в Україні ювенальної юстиції.

 

Сподіваюся, що їхній голос буде почуто. Адже Українській Нації тепер загрожує страшна небезпека – сатаніти запланували зруйнувати найсвятіше, що в нас є, головний фундамент українського національного життя – Українську Родину. Вони мріють встановити такі закони, за якими дитина може подати до суду на батьків за те, що вони її «неправильно виховують».

 

Тоді мільйони українських дітей перетворяться на «павликів морозових», готових будь-якої миті зрадити своїх батьків. А, значить, зрадити той кревний зв’язок, на якому тримається правічна єдність Нації.

 

Ювенильна юстиція стане на захисті найпідліших та найхитріших дітей, тих дітей, спадковість яких вражена чужинськими генами. В той час, коли чесні і щирі діти-українці, генетична чистота яких утримує їх від зради батьків (від зрушення генетичної єдності Нації, яка тримається на відчутті крові), підпадуть під підозри у нещирості і їх змушуватимуть наводити наклепи на батьків, щоби вони не виглядали «білими воронами» на тлі підлуватих дитваків зі змішаними генами.

 

Ювенальна юстиція трактуватиме кожне фізичне покарання українських дітей батьками як злочин. Але предки заповіли нам, що фізичне покарання є невід’ємною частиною українського Родинного Чину. Предки виховували дітей не лише словом, але й лозою (пізніше – ременем). Ці покарання не були і не є шкідливими, не спричиняли ані фізичного, ані морально-психічного каліцтва українським дітям. Навпаки, біль загартовував психіку і регулював обмін речовин. Предки виховували в дітях дисципліну і стійкість. Так колись виховували дітей спартанців і ті були прикладом для інших народів у моральних чеснотах та взірцевому патріотизмі.

 

Дитина, яка не знала фізичного покарання не може вважатися підготовленою до повноцінного національного життя. Вона не стримана і неслухняна. В дорослому віці вона не зможе відчути волю Провідника Нації, як свого Духовного Батька, що отримав від Нації право милувати і карати окремих членів єдиного національного тіла Народу. Навчившись доносити ювенальній юстиції на батьків, така людина потім буде зраджувати і доносити на Провідника Нації, якщо колись справедливо відчує на собі Його караючу руку.

 

Слід також нагадати, що з початку часів серед українців були запроваджені ініціаційні випробування, якими дитину посвячували у воїни. Саме українці, як найдавніший цивілізований народ у світі, ще десять тисячоліть тому запровадили змагання і випробування. Потім в українців їх перейняли інші народи. Серед випробувань було випробування болем. Дитина вчилася гідно терпіти біль, адже воїн не має права через свій біль відступити від національного обов’язку.

 

Тепер сатаніти, які впроваджують у всьому світі облудні і фарисейські «нові принципи сімейного виховання» хочуть через ювенальну юстицію знищити останні залишки прадавнього і священного ініціаційного чину – батьківського покарання дитини через фізичний біль. Фарисеї кажуть, що бити дітей – антигуманно. Діти, згідно їхніх далекосяжних задумів, повинні виростати слабими і боятися болю. Для чого? А для того, щоби не чинити спротиву, коли до української хати прийде чужинський морський піхотинець і погрозить «демократизатором». Небита в дитинстві (не ініційована) людина заплаче і підставить рабську спину завойовникові. А битий (за якого, як відомо, двох небитих дають), встромить зайді між очі ніж. ЮВЕНИЛЬНА ЮСТИЦІЯ ЗНИЩУЄ ЧИН БОЛЬОВОЇ ІНІЦІАЦІЇ, ЗАПОВІДАНИЙ НАМ ПРЕДКАМИ! Під буцім то захисним «ковпаком» ювенальної юстиції виростатимуть хлопці і дівчата, які ніколи не зможуть стати воїнами і ніколи не стануть на захист України.

 

Коли Україні загрожуватиме небезпека ці неініційовані (через дитячий біль, завданий рідною батьківською рукою) напівлюди побіжать під захист міжнародної юстиції (як у дитинстві бігали до ювенільної доносити на батьків). Коли українську землю плюндруватиме чобіт завойовника, вони слізно й гірко плакатимуть у брюсселях і гаагах і проситимуть там великі держави про захист. От для цього все й робиться. Щоби не самі себе захищали, а просили захисту у світового жандарму (за гроші і продаж всього, що є в країні). А я питаю: чи допоміг той жандарм Грузії, коли напав ворог? Тепер Грузію вже перейменовують у Джорджію. А Україну як будемо перейменовувати, коли Крим в нас заберуть як у грузин Осетію? Перейменуємо в Юкрейнію, може нас, небитих і нікчемних, тоді захистять?

 


02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

1434
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

932
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

1293
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

4621 13
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

3369
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

7556 7

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

139

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

371

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

693

Дискурс Гіпермодерну спирається на уподобання та смаки багатомільйонних «мережевих» мас, а не на естетичні ігри еліт, як дідусь-Постмодерн. Відповідно, культурні, мистецькі, політичні, тусовкові та комунікаційні практики Гіпермодерну більш «плебейські» та більш розраховані на швидку емоційну реакцію.

505
01.11.2024

У наші дні вуглеводи є "ворогом", а деякі "експерти" пропагують продукти з високим вмістом жирів. Якщо у вас високий кров'яний тиск, то не обов'язково жертвувати вуглеводами.  

445
25.10.2024

Суші — це не просто їжа, це справжня філософія, яка об'єднує смак, естетику та майстерність. З давніх часів японці вважали суші витвором мистецтва, і сьогодні цей кулінарний шедевр завойовує все більше шанувальників по всьому світу.  

560
23.10.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

17583
04.11.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

1358
31.10.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

8927 4
26.10.2024

Гелловін відзначають 31 жовтня. Це свято передує Дню всіх святих, який відзначають 1 листопада.  

8396 1
23.10.2024

Після початку повномасштабної війни з росією капеланська служба стала невіддільною частиною Збройних Сил України.  

816
04.11.2024

Фільм "Медовий місяць" режисерки Жанни Озірної здобув Ґран-прі на 53 Київському міжнародному кінофестивалі "Молодість" і приніс авторці почесну статуетку "Скіфський олень".

329
05.11.2024

Шестеро громадян Діксвіл Нотча, віддаленого некорпорованого містечка в північній частині штату Нью-Гемпшир, віддали свої голоси на виборах президента США на дільниці опівночі.

274
30.10.2024

Верховна Рада 29 жовтня ухвалила в цілому законопроєкт №11225 щодо вдосконалення процедур проведення медико-соціальної експертизи.  

1052
29.10.2024

Поїздка генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша в Казань на зібрання лідерів БРІКС викликала бурхливу критику з боку України та її союзників.  

753
25.10.2024

У Східному регіоні частки тих, хто з цим хоче, і тих, хто не хоче перемовин, статистично значуще не відрізняються від інших регіонів (відповідно 39% і 43%).  

750