ЮВЕНИЛЬНА ЮСТИЦІЯ ЗНИЩИТЬ ЧИН БОЛЬОВОЇ ІНІЦІАЦІЇ, ЗАПОВІДАНИЙ НАМ ПРЕДКАМИ!

Депутати львівської міськради офіційно виступили проти впровадження в Україні ювенальної юстиції.

 

Сподіваюся, що їхній голос буде почуто. Адже Українській Нації тепер загрожує страшна небезпека – сатаніти запланували зруйнувати найсвятіше, що в нас є, головний фундамент українського національного життя – Українську Родину. Вони мріють встановити такі закони, за якими дитина може подати до суду на батьків за те, що вони її «неправильно виховують».

 

Тоді мільйони українських дітей перетворяться на «павликів морозових», готових будь-якої миті зрадити своїх батьків. А, значить, зрадити той кревний зв’язок, на якому тримається правічна єдність Нації.

 

Ювенильна юстиція стане на захисті найпідліших та найхитріших дітей, тих дітей, спадковість яких вражена чужинськими генами. В той час, коли чесні і щирі діти-українці, генетична чистота яких утримує їх від зради батьків (від зрушення генетичної єдності Нації, яка тримається на відчутті крові), підпадуть під підозри у нещирості і їх змушуватимуть наводити наклепи на батьків, щоби вони не виглядали «білими воронами» на тлі підлуватих дитваків зі змішаними генами.

 

Ювенальна юстиція трактуватиме кожне фізичне покарання українських дітей батьками як злочин. Але предки заповіли нам, що фізичне покарання є невід’ємною частиною українського Родинного Чину. Предки виховували дітей не лише словом, але й лозою (пізніше – ременем). Ці покарання не були і не є шкідливими, не спричиняли ані фізичного, ані морально-психічного каліцтва українським дітям. Навпаки, біль загартовував психіку і регулював обмін речовин. Предки виховували в дітях дисципліну і стійкість. Так колись виховували дітей спартанців і ті були прикладом для інших народів у моральних чеснотах та взірцевому патріотизмі.

 

Дитина, яка не знала фізичного покарання не може вважатися підготовленою до повноцінного національного життя. Вона не стримана і неслухняна. В дорослому віці вона не зможе відчути волю Провідника Нації, як свого Духовного Батька, що отримав від Нації право милувати і карати окремих членів єдиного національного тіла Народу. Навчившись доносити ювенальній юстиції на батьків, така людина потім буде зраджувати і доносити на Провідника Нації, якщо колись справедливо відчує на собі Його караючу руку.

 

Слід також нагадати, що з початку часів серед українців були запроваджені ініціаційні випробування, якими дитину посвячували у воїни. Саме українці, як найдавніший цивілізований народ у світі, ще десять тисячоліть тому запровадили змагання і випробування. Потім в українців їх перейняли інші народи. Серед випробувань було випробування болем. Дитина вчилася гідно терпіти біль, адже воїн не має права через свій біль відступити від національного обов’язку.

 

Тепер сатаніти, які впроваджують у всьому світі облудні і фарисейські «нові принципи сімейного виховання» хочуть через ювенальну юстицію знищити останні залишки прадавнього і священного ініціаційного чину – батьківського покарання дитини через фізичний біль. Фарисеї кажуть, що бити дітей – антигуманно. Діти, згідно їхніх далекосяжних задумів, повинні виростати слабими і боятися болю. Для чого? А для того, щоби не чинити спротиву, коли до української хати прийде чужинський морський піхотинець і погрозить «демократизатором». Небита в дитинстві (не ініційована) людина заплаче і підставить рабську спину завойовникові. А битий (за якого, як відомо, двох небитих дають), встромить зайді між очі ніж. ЮВЕНИЛЬНА ЮСТИЦІЯ ЗНИЩУЄ ЧИН БОЛЬОВОЇ ІНІЦІАЦІЇ, ЗАПОВІДАНИЙ НАМ ПРЕДКАМИ! Під буцім то захисним «ковпаком» ювенальної юстиції виростатимуть хлопці і дівчата, які ніколи не зможуть стати воїнами і ніколи не стануть на захист України.

 

Коли Україні загрожуватиме небезпека ці неініційовані (через дитячий біль, завданий рідною батьківською рукою) напівлюди побіжать під захист міжнародної юстиції (як у дитинстві бігали до ювенільної доносити на батьків). Коли українську землю плюндруватиме чобіт завойовника, вони слізно й гірко плакатимуть у брюсселях і гаагах і проситимуть там великі держави про захист. От для цього все й робиться. Щоби не самі себе захищали, а просили захисту у світового жандарму (за гроші і продаж всього, що є в країні). А я питаю: чи допоміг той жандарм Грузії, коли напав ворог? Тепер Грузію вже перейменовують у Джорджію. А Україну як будемо перейменовувати, коли Крим в нас заберуть як у грузин Осетію? Перейменуємо в Юкрейнію, може нас, небитих і нікчемних, тоді захистять?

 


10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1949
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1854
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1848
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5466 45
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2145 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1503

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

735

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

790

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

990

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

999
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1762
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3672
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10250
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26133
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10175 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7704
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

892
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

190
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

257
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

374
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1270
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

876