Спілкування з монахом

 

Вчора мав розмову із монахом, яка тривала три години: перше знайомство й такий шалений вибух інформаційного спаму від мене. Хоча робив уточнення, відносно того, що більшість думок Вже є частиною мого особистого досвіду - але монах виявився більш обізнаним за мене. І в точних науках, і в літературі, і навіть в мобільності реагування.


Ми проговорили аспекти діяння Христа, безповоротності війни світової, колоніального заселення інших планет, діяльності Маска, якого я впевнено називав найбільшим аферистом, а потім сам себе виправив, бо зрештою його змусять стати все ж таки людиною... 


І я вже наперед зрозумів, що ми станемо товаришами, бо сам завжди мріяв бути монахом - можливо ще ним стану. Бо це є покликання, а себе сам окреслив місіонером на ниві доброчинності, бо це є єдиним спасінням.


Говорив довго й голосно про важливість церкви, про дисциплінування, про суб'єктивного бога, про асоціальність окремих спільнот, яких засудив в моментах домінування фобій, а на запитання, яким я бачу бога векторно спрямував на свою іпостась й безпосередньо іпостась монаха, як збір часток бога в сфері загальної трансцендентальної сили. 


Що найбільше мене дивувало, це факт того, що майже цілу оповідь я посилався на вчення Платона. Переконав себе вкотре, що достатньо читати Святе Письмо й Платона. Зараз додам третю Книгу - Книгу Буття. Це тактична соціальна динамічність твого в аспектах стратегій буденного. Книга Буття страшна й неозначена, хоча можна дати із тим раду. 


Не міг дати твердої оцінки гіпнозу - бо зрештою сказав, що придбав достатньо літератури для ознайомлення, але практично відчув на своїй шкірі. Гіпноз торкається тільки морально свідомих персоналій й тих кого задурюють хімічно, тобто біохімічними засобами через епітеліальну корку.


Монах поглинав мою безодню, я відчув, що присамітнення потребує спілкування й підведення окремих абсолютних категорій.
Коли я їхав долому, я зрозумів, що бог живе повноцінно усюди незалежно від експансії зла. Бо зло модифіковане й не є абсолютним, а пристосованим чужеродним, що знову ж таки токається планети із соняшним промінням. Я переконував, що сатана живе на сонці, монах не заперечував, лишень посміювався, ніби розумів моє заблуднення чи приймав твердо мою переконаність. Розказував своє розуміння того, що колайдер побудував Ватикан, що центральний офіс МВФ знаходиться в Ватикані, що усе приховане в Ватикані - зрештою таїнство тому і є таїнством, бо відповідь будь-яка виключається, лишень на секрет можна дати якусь аргументацію й то, неточну. Говорили про хвороби, про важливість фізичних досконалень, звинуватили греків у всіх бідах, окреслили чітку межу між божественним та поганським. 


Теслу я назвав страшним ідолом, добре, що не демоном, хоча міфічність окремих сотворень набуває тілесних обвантажень. Розказав, що є плюси Розширеної мережі в тому, що можна зібрати спільно кошти на лікування, можна віднайти злочинця, бо є адреси й прив'язані контенти. Є і недоліки - це залежність, це брак живого спілкування, це тотальна суха абстрактність. Гадаю Ассман усю мережеву акивність окреслив би Плоським абстракним неврозом /САН/: це викладання світлин із поїданням чи застіллям - це просто рагулізм вищого гатунку, чи фото своїх ніг, чи фотографування біля скульптур - питається для чого?? 


Це ж профанація усього, хоча профанація теж є запорукою для увірування. І це також думка Платона. Як би Платон жив би зараз- це такий тренд, що робили б заскорузлі генії в наш час безчасся - він би поринув в політику і він би очолив війну. Нажаль інакшого сценарію не може бути і я в цьому впевнений, потім би він це виправдав й аргументував так, що б не мали до нього жодних претензій. 


Чи страждав би Платон сидромом САНу, імовірно, хоча Ніякого Платона не було, ніякого Сократа не було, ніякого Леонардо не було. Ніякого Шекспіра не було. 


І я зможу доказати, що Леонардо не було- це спільний образ , абстракція, оскар своєї епохи, штучно сформований для Ідолопоклоніння - треба розрізняти. 


Сократа не було, можливо був Макіавеллі, бо страждав дуже голосно. Можливо був Копернік- Бруно точно не було.
Можливо був Архімед, хоча не було ніякого Архімеда, і ніхто йому голову не рубав, хоча ідол з нього непоганий. Треба почитати мірче Еліаде й Фрезера. Там будуть ще докази. 


Чи був Мікеланджело. Не знаю. чи був він гомосексуалістом. Не знаю. Чи був Рафаель. Не знаю. Одним словом, треба рухатись до істини...


23.03.2017 Роман Бончук 2786 0
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1082
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2798
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

975
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1034
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1038 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3102 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

894

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

773

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

370

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1085
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

144
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2337
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1145
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

446
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15064
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7380
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

814
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

376
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

286
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

376
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

656
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1108