Що ж нам робити?

Відчуття наближення певного зриву цивілізаційного відбулось доволі непомітно.

Так зазвичай й буває, що ніби потенційно те, що ніби очікуєш — відтерміновується в часі. А те, чого ніби не очікував і вже відбулось - і ти ніби автоматично починаєш змотувати певні минулі етапи в формулу для розуміння того, що є зараз, і саме те квантове, про яке постійно розказував — вже навколо... Квантовий плазмоїд вже актуалізований в повному обсязі й красі.

Повірити важко, але спроби варто робити. Квантовий примодерний етап настав у всій красі мережевого маркетингу й усі смішні трактати з галасливими палітурками про вакууми та медійні пастки несподівано стали актуальними.

Що ж зрештою робити — рецептура проста : якщо не були готові до цього - вам нічого не світить. Як і тим зрештою, які ніби були готові. Фактор людського ніби має працювати, бо головний меседж нової ери — прозорість — і вас напевно врешті почують.

Почують й вкажуть зрештою на некомпетентність в певному гешефті за певним гештальтом. Людина знову в епіцентрі штучних абстракцій й механізмів. Штучні механізми у сферах логічних згортань язичницьких ритуалів й постхристиянських епістем — в моделях нових змов й імовірних трендів...

Що ж зрештою робити ? Можна нічого не робити й розчинитись в одвічній медитації нерозкритого буття чи мимоволі розпочати нові револти з метою знову ж таки певного контакту.

Головний меседж Нової Ери — комунікація. Комунікативність має певну модель, якою колись зводили Вавилонську вежу.

Знову нова архітектоніка — але зрештою мережева — колись будували й зводили ідеали на глиняній цеглі, зараз спробують в мережевих симулякрах. Все одно є небезпека — зламається сервер чи зникнуть Хмарні Сховища — і знову нова Пустеля. Знову нові мандри — зрештою романтично.

Все ж таки головним в нашій цивілізаційній парадигмі є сферичність. Сфера має можливість стати у квантовому просто різоматичною — модифікованою сферичною гібридною метафізичною формулою.

Метафізика стане метаматематичною й архіструктурованою — зрештою має бути такий варіант, який буде незворотнім. Феномен комунікативності нового взірця в тому, що він буде незворотнім.

В чому небезпека — в тотальному знищенні окремих контентів. Як не дивно — модель нового президента : це багатомільйонний акаунт й зграя відчайдухих фоловерів. Один плюс, що Вежі вже будувати неактуально, а от Стіни — так.

Мури висотні для захисту штучних абстракцій — і ми знову в Середньовіччі, бо зрештою будуть нові війни за захоплення цих мурів. Що ж нам робити?


08.04.2019 Бончук Роман 20079 2
Коментарі (2)

28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

586
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

959
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

3780 12
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

2965
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

7125 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

3530

Дискурс Гіпермодерну спирається на уподобання та смаки багатомільйонних «мережевих» мас, а не на естетичні ігри еліт, як дідусь-Постмодерн. Відповідно, культурні, мистецькі, політичні, тусовкові та комунікаційні практики Гіпермодерну більш «плебейські» та більш розраховані на швидку емоційну реакцію.

151

І це ж нас жахають Хеловіном ті самі люди, які водять Маланку і Вертепи, заводячи чорта до церкви на Різдво, скачуть через багаття і запускають віночки в ніч на Івана Купала, святять яйця і ковбасу на Пасху і яблука на Спаса?

686

«Співвідношення людського знання і незнання в різні епохи залишається тим самим, змінюються лише сфери знання і незнання…»

371

Привиди стали  головними героями книжок та фільмів. Враховуючи, що привидом вважають душу померлої людини, то цікаво дізнатись  християнське бачення цього феномену  і знайти згадки про це у Біблії.

721
01.11.2024

фото: depositphotos Зазначається, що вуглеводи з високим вмістом клітковини найкраще допомагають при гіпертонії. Про це пише Фіртка з посиланням на УНІАН. У наші дні вуглеводи є "ворогом", а деякі "експерти" пропагують продукти з високим вміст

80
25.10.2024

Суші — це не просто їжа, це справжня філософія, яка об'єднує смак, естетику та майстерність. З давніх часів японці вважали суші витвором мистецтва, і сьогодні цей кулінарний шедевр завойовує все більше шанувальників по всьому світу.  

285
23.10.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

17327
31.10.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

8615 4
26.10.2024

Гелловін відзначають 31 жовтня. Це свято передує Дню всіх святих, який відзначають 1 листопада.  

8094 1
23.10.2024

Після початку повномасштабної війни з росією капеланська служба стала невіддільною частиною Збройних Сил України.  

559
18.10.2024

В Україні набув чинності закон "Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій" № 3894-IX, який передбачає припинення діяльності на території України релігійних організацій, пов’язаних з Російською православною церквою.    

961
28.10.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

27682 1
30.10.2024

Верховна Рада 29 жовтня ухвалила в цілому законопроєкт №11225 щодо вдосконалення процедур проведення медико-соціальної експертизи.  

723
29.10.2024

Поїздка генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша в Казань на зібрання лідерів БРІКС викликала бурхливу критику з боку України та її союзників.  

465
25.10.2024

У Східному регіоні частки тих, хто з цим хоче, і тих, хто не хоче перемовин, статистично значуще не відрізняються від інших регіонів (відповідно 39% і 43%).  

479
22.10.2024

В органах прокуратури може бути в три рази більше осіб з інвалідністю, ніж в середньому серед населення, а серед начальників – 38%.

830