Прикарпаття - регіон для релокації: триває проєкт Івано-Франківської ТПП та Жіночої ділової палати (ФОТО)

Місцеві підприємці та релоковані команди цього разу зустрілися у Торгово-промисловій палаті Івано-Франківська, щоб обговорити можливості для підприємств та безпосередньо отримати поради від представників влади, банків, консалтингових і юридичних компаній. Це була вже шоста робоча зустріч в рамках проєкту.

Підсумки п’яти перших круглих столів підвела керівник Жіночої ділової палати Олександра Федорук:

«Зустрічі в Долині, Калуші, Коломиї, Яремчі та Івано-Франківську були надзвичайно цікавими, корисними та пізнавальними. Після нетворкінгу на попередніх зустрічах виникли нові потужні колаборації, зокрема між містами Харковом та Калушем. Є й інші напрацювання з доброю перспективою, як між бізнесами, так і між громадськими організаціями (поки тримаємо в секреті). Все це означає, що наші круглі столи пройшли дуже ефективно!»

Важливим та цікавим для підприємців був виступ та сесія питання-відповідь з Наталією Зікратою — заступницею начальника ДПС області, адже слухачі мали змогу не лише дізнатися про зміни в оподаткуванні, але й поставити власні запитання.

Присутні на круглому столі підприємці отримали масу цікавої інформації для подальшого розвитку своїх бізнесів, підготовки кадрів та розуміння законодавчого поля для бізнесу в Україні.

Зокрема, Леся Ікалюк — співзасновниця освітнього центру «YOLO» розповіла про можливості корпоративного офлайн та онлайн навчання для бізнесів.

Андрій Кузнік, — виконувач обов‘язків керівника Івано-Франківської митниці, розповів про зміни в імпорті та експорті товарів та послуг під час воєнного стану та дав ґрунтовні відповіді на конкретні питання представників бізнесу.

Директорка компанії Вектор Аудиту Ольга Брегін поділилася кейсами про те, як аудит може допомогти бізнесу стати прибутковішим.

Для чого бізнесу фінансове планування та як будувати стратегію розвитку в часи турбулентності розповіла Галина Гривнак, засновниця консалтингової компанії Fin Impact.

Адвокатка Тетяна Фреїшин поділилася особливостями реєстрації торгової марки та захисту авторських прав в Інтернеті.

Проректорка ЗВО «Університет Короля Данила» Іванна Бабецька донесла цікаву думку про те, що університет має стати якісним і головним джерелом кадрів в регіоні, а також ознайомила з особливостями дуальної освіти.

Анастасія Барабашова — виконавча директорка «Insilico Soft» поділилася кейсом автоматизації HR-процесів в компанії та методами мотивації персоналу.

Співзасновниця соціальної ініціативи «Вулик змістів» Соломія Зінець-Мацишин розповіла про співпрацю та допомогу ВПО через соціальну сферу.

Калабанько Мар‘яна — менеджер компанії «Ютім» поділилася можливостями, які може реалізовувати підприємство через потужну інтернет-мережу.

Представники банківської сфери — Ігор Бабак та Наталія Середюк розповіли про можливості та продукти, які можуть стати в пригоді бізнесам у час війни.

Після офіційної частини, як завжди, учасників очікувало цікаве і динамічне спілкування та нетворкінг.

А в четвер, 10 листопада, в Івано-Франківській торгово-промисловій палаті відбудеться останній, підсумковий, круглий стіл в межах проєкту.

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/cN4Al2n

Якщо виникли питання — телефонуйте: 0966572932 (Світлана Івасишин — координатор проєкту)

Заходи організовано Івано-Франківськими торгово-промисловими палатами за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру на кошти Європейського Союзу. UNDP Ukraine / ПРООН в Україні Івано-Франківська Торгово-Промислова Палата Lesya  Fedoruk Світлана Івасишин Університет Короля Данила Івано-Франківська торгово-промислова палата ДПС в Івано-Франківській області.


08.11.2022 1633
Коментарі ()

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

1308
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

566
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

918
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1984
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3496
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2389 5

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

744

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

646

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

624

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

646
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10280
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1127
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5194
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

932
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2736
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1131
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

327
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

650
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

562
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

613
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

966 2