Окремі вчення

 

Весна чудова пора, день стає довшим, можливостей відповідно більше. Зокрема можливостей розуміння й усвідомлення: подеколи невідомі нам рецептури, згодом отримавши статус повторення програмують на успіх. Про успіх можна говорити багато, як і про другу необхідність нашого життя- творчу духовність. Тут важливий аспект екології, екології досвіду та знання - про це прописано детально в ведах й сама моральність й культурогенність екології є доволі складним з огляду перспектив й наслідків. Найголовніше у Вченні Христа це меседж безсмертності, реінкарнацій. Зрозуміло, що перебування й мандри великого Вчителя з 13 ло 29 років притінені, одне зрозуміло, що трактування й переклади й послання перекручені й відхилені від справжньої суті, хоча можна припустити, що це зроблено принципово лінійно для більшої багатогранності і шаровості, як варіант. Не дивно, що ця думка приходила до багатьох й вони стрімголов кидалися до читання на грецькій мові оригіналу для більш глибинного розуміння. Мені особисто цікаво все ж таки зрозуміти Христа правильно, а не скажімо інтерпретованого та модифікованого, саме делікатність посилів й ідей. Христос просив саме наслідування його прикладу, без догмату й ортодоксії, відповідно його вчення є Делікатним, а не стихійно активним. Це треба усвідомити. До того ж саме життя без таємниці не є справжнім життям. В Христа суцільне життя видається таємним, хоча ми наслідуємо й інтепретуємо на свій розсуд - це також свого роду окрема таємниця.
До того ж розуміння " блаженні в незнанні" є свого роду документальним ребусом й не регламентує уникнення від заглиблення в таємниці знання, бо від знання лишень розчарування й сум. Незнання є найбільшим з гріхів, аж потім за силою й резонансом йде гординя , аж потім заздрість. Теза блаженності стосувалась купців тодішніх - а саме в їхньому розумінні того, що в матеріальній природі щастя не існує й не може бути за фактом. Що в житті нам нічого насправді не належить. А щастя потрібно шукати в діяному творенні. Творення є вічною активацією й ідентифікацією. Тобто творю - існую й є. Христа не прийняли й не зрозуміли й тільки через 50 років після смерті почали згадування. Через 200 років більш документальна фіксація. Й зрозуміти тому Святе письмо важко без прочитування усього східного мудрезного й глибинного. До християнства прагнуть більшість йорданців й навіть японців. Все ж таки це доктрина Любові й поваги, й розуміння, як себе самого, так і життя й ситуацій й історичних процесів. Хоча до всього треба йти повільно й впевнено. Бо християнство є окремою наукою. А наука прагне доказів, а їх вже достатньо в нашій історії ....


21.05.2016 Роман Бончук 1912 0
05.12.2023

Кузьма Хобзей, багатолітній політв’язень радянського режиму, громадський діяч, автор книги «Тернистими шляхами», Почесний громадянин міста Калуша, депутат Калуської міськради першого демократичного скликання. Меморіальна дошка розміщена на початку вулиці, якій раніше міськрада дала ім’я Кузьми Хобзея.

128
01.12.2023

Подарунків на свята чекають не тільки діти, а й дорослі. Тому, знижка на купівлю оселі сподобається всім членам сім’ї.

789
24.11.2023
Вікторія Матіїв

«Було це дуже страшно і був великий ризик. Бо якраз на Запорізькому напрямку розстрілювали колони автобусів та автомобілів», — ділиться переселенка.

3463 12
10.11.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалася з психологинею Валерією Худзіцькою та військовослужбовцем Дмитром, а також провела опитування, щоб дізнатись думки людей щодо цієї теми.

3850
02.11.2023

Компанія AURUM з радістю пропонує поринути у світ елегантності та розкоші з ювелірними виробами найвищої якості та знижками, які роблять їх ще більш бажаними.

4220
30.10.2023
Вікторія Матіїв

Про те, як стала монахинею та робить все на більшу славу Божу з журналісткою Фіртки поспілкувалася сестра Софія, яка проживає у монастирі Згромадження Пресвятої Родини у селі Гошів.

5365

Роль і становище жінки в християнстві часто применшувалося, вважають критики християнства. Але чи це дійсно так?  

119

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

577

Беззаперечно, довгі роки священники були й залишаються важливою складовою суспільства, маючи авторитет та суттєвий вплив на його думку. 

1135

Як РПЦ і пропагандисти з Дмитрія Донського ліпили образ борця з Золотою Ордою.

1631
04.12.2023

Під час їжі найкраще взагалі ні на що не відволікатися, максимум допустима легка світська бесіда.

214
30.11.2023

Як зазначають експерти в галузі дієтології, вживання квашеної капусти в невеликих кількостях не тільки поліпшує стан імунної системи, але і в рази знижує ризик розвитку пухлин в організмі.

56838
28.11.2023

Зберігання моркви — не проста справа. Щоб вона зберігалася всю зиму, потрібно вчасно її зібрати, правильно підготувати до зберігання.  

541
05.12.2023

Раніше її ім’я було Галина, після обряду облечин, яким людей посвячують у монаше життя, у церкві її називають сестра Софія.  

10359
01.12.2023

Закон про військове капеланство, який ухвалили в грудні 2021 року запустив Службу військового капеланства та змінив статус капеланів на війні.   

777
26.11.2023

Церква в умовах війни зміцнює ментальне здоров'я, допомагає стати стійкішими та подолати ті виклики, які стоять перед українською державою та її громадянами.  

744
20.11.2023

З початку повномасштабного російського вторгнення Згромадження Сестер Пресвятої Родини у Гошеві прихистили десятки внутрішньо переміщених осіб.  

5366
04.12.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

13247
03.12.2023

У Брюсселі цього тижня підтвердили повне завершення процесу синхронізації української та європейської енергосистем.  

340
30.11.2023

Відбудеться саміт Європейської Ради, де лідери держав Європейського Союзу ухвалюватимуть рішення стосовно України та всіх країн, які прагнуть стати членами ЄС.  

355
24.11.2023

Діяльністю голови обласної військово-цивільної адміністрації Світлани Онищук задоволені 37%, незадоволені – 16%, майже половина – не визначилися з оцінкою.  

1186