Миша в йогурті, черв’яки у цукерках – ТОП-5 шокуючих знахідок у продуктах (фото)

 

1

Українці знаходять у продуктах харчування сторонні предмети і мертвих тварин. «Київ.Коментарі» склали топ-5 шокуючих знахідок

 

Йогурт з мертвою мишею зі столичного магазину Киянка купила у столичному магазині йогурт.

 

Спроба випити його, не виливаючи в чашку, закінчилася плачевно – дівчина ледь не проковтнула мертву польову мишу.

 

 

Черв’яки в шоколадних цукерках

Жінка купила до свята шоколадні цукерки. Ними встигли пригоститися гості і навіть маленька дитина.

«Кілька людей їх уже з’їли – зокрема, ввечері моя дитина. Але я їх розгорнула тільки вранці і побачила там черв’яків», - розповіла потерпіла.

Виробник цукерок – відома донецька фабрика. Там запевнили: за якість ручаються. Про те, коли цукерки надійшли в продаж і як зберігалися – в магазині говорити не хочуть.

 

Шматок металу в хлібі

У буханці свіжого хліба киянин знайшов алюмінієвий осколок. Його він знайшов у хлібі «Петрівський». «Пощастило, вчасно помітив. Алюмінієвий осколок», - написав киянин.

 

2

 

Презерватив у пачці масла

Харків’янка придбала в супермаркеті масло, в якому був презерватив.

«Я купила масло, щоб додати в кашу дитині. Добре, що чужорідне тіло лежало зверху, і я його відразу помітила», - розповіла жінка.

За словами директора з продажу мережі супермаркетів, 10 пачок масла, в яких були знайдені презервативи, були підкинуті до трьох магазинів. Після перегляду архівного відео встановлено, що у двох супермаркетах масло підкидав молодий чоловік. Хто підклав продукт у третьому – з’ясовується.

 

Недопалок у чаї

Киянка, яка придбала в столичному супермаркеті зелений чай із жасмином, знайшла в ньому недопалок китайської сигарети. Жінка уважно розглянула недопалок і дійшла висновку, що він – китайський, бо на ньому можна було розгледіти ієрогліфи. Представники компанії-виробника чаю пояснили, що потрапляння в упаковки недопалка неможливо технологічно, й обіцяли організувати екскурсію на виробництво. Втім, дата екскурсії щодня змінювалася, а в кінцевому підсумку виробники перестали відповідати на дзвінки.

 

3

Коментар юриста:

За словами юриста Клима Братковського, якщо з вами стався подібний інцидент, то необхідно обов’язково зберегти чек і упаковку. В першу чергу, з претензіями слід звернутися до виробника, найчастіше вони готові залагодити інцидент мирно.

Виробник має відшкодувати вартість товару неналежної якості та, якщо справа дійде до суду, відшкодувати покупцеві моральну шкоду.

За словами юриста, якщо через несподівану знахідку ви отримали травму – наприклад, поламали зуб або отруїлися, то можна вимагати у виробників відшкодування збитків. Для цього необхідно зберігати всі чеки за платні медичні послуги, що надаються вам у зв’язку з травмою, а також за ті медикаменти, які ви купували в аптеці за призначенням лікаря.

Якщо травма призвела до втрати працездатності, то розмір відшкодування буде розраховуватися за правилами, передбаченими Цивільним кодексом України (ст.1195 - 1199 ЦК). Тобто, ви маєте право вимагати, щоб вам відшкодували втрачений у результаті травми дохід. Також можна вимагати відшкодування морального збитку.


06.03.2013 1338 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

1020
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

835
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1949
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3327
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2588
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2586

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

303

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

767

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

727

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1668
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

410
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

766
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

651
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

395
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

421
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27078
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

875
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19715
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

474
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

433
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

767
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1441 4