Як захистити шкіру обличчя від респіратора: золоті правила франківської косметологині

Світ потрохи починає оговтуватися від пандемії коронавірусу. Низка країн скасовує карантинні обмеження, відкриває кордони та повертається до звичного життя.

Україна не виняток. Понад два місяці ми пробули буквально закритими у домівках і ось настав час «виходити». Заходи карантину далися взнаки на стані шкіри: вдома допікає сухе повітря й нестача кисню; на вулиці — маска.

А як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

«Під час карантину ми засвоїли як мінімум один урок: догляд – це номер один при будь-яких обставинах. Наше життя перевернулось з ніг на голову, але завдяки цьому, візит до косметолога став довгоочікуваною подією за останні два місяці. Особисто мені карантин приніс терапевтичний ефект: я знайшла час на масаж, тестування нової продукції та найцінніше – відпочинок, його завжди так бракувало. І домашні умови зробили все для того, щоб моя шкіра перезавантажилась!»

Як не дивно, але зараз багато жінок скаржаться на свою шкіру, навіть ті, хто зазвичай був задоволений. Чи винен в цьому респіратор? – Частково так, через щільне прилягання маски, плюс висока вологість і тертя - шкіра не може не страждати. Це є великою проблемою для власників чутливої шкіри, тому одягати маску потрібно лише на чисту шкіру і раджу вмивати обличчя після її зняття.

Крок перший в такій ситуації - гель або піна із саліциловою кислотою у складі, і звичайно, ніякого макіяжу. До цього можна додати відлущування гоммажем один-два рази на тиждень і сироватку. Так шкіра буде швидше оновлюватись і не встигатиме сильно забруднюватись.

Крок другий - надати перевагу крему легкої текстури й зробити чистку, пілінг або карбокситерапію (Carboxy CO2). Щось більш ефективне порадити важко, адже треба проаналізувати стан шкіри й підібрати індивідуальні засоби.

«Це банально, але ми забули про любов до себе під час самоізоляції. Нехтування чисткою і процедурами мають свій результат, і повірте, він невтішний. Зворотною реакцією припиненого догляду є тьмяність шкіри, чорні крапки, а там вже і до висипань недалеко.»

Таку безрадісну картину обличчя врятує золоте правило в косметології «очищення-тонізація-зволоження». Не чекайте поки помітите зміни, зробіть цей догляд своєю б’юті рутиною і вам не доведеться переходити на більш потужну anti-age програму.

«Своїм клієнткам я рекомендую наводити будильник і не пропускати догляд, це закон! Другим, і дуже важливим моментом, я вважаю, раціон харчування. Швидкі вуглеводи для шкіри вороги! Щоб розпочати літо з чистою шкірою, треба забути про молоко, капкейки та фастфуд. Як тільки ви піддались спокусі й з’їли щось заборонене, ваша шкіра реагує на це висипом. Те саме стосується стресу і перевтоми. Налагоджуйте водний баланс та сон, і шкіра скаже вам «дякую».»

Зволожуючі та живильні маски, відновлюючі процедури та SPF-захист – це ті речі, про які Вікторія забороняє забувати!

«Але головна порада, яку я хочу донести до читачів – любіть себе і свою шкіру. Догляд насправді дуже простий: давайте шкірі все найкраще та ефективне, бо ігнорування приносить зворотну реакцію.»


27.05.2020 Люся Грибик 9012
Коментарі ()

26.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

154
16.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

5036 5
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2277 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

1713
11.04.2023
Тетяна Дармограй

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2203
05.04.2023
Тетяна Дармограй

Востаннє воєнний стан та мобілізацію продовжили щонайменше до 20 травня 2023 року. Внаслідок цього військовозобов'язаним чоловікам заборонено виїжджати за кордон, та є винятки.

4099

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

221

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

311

Гастрономічне різноманіття м’ясних страв  українців надзвичайно велике. Серед усіх цих страв є одна особлива – ставлення до якої завжди неоднозначне з різноманітних причин.

394

Коротка історія російської державності та походження росіян на основі фактів і досліджень російських істориків. 

777
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

133
23.05.2023

Здоровий кишківник запорука не лише хорошого самопочуття, але й зовнішнього вигляду. Існують продукти, які допомагають очистити кишківник і схуднути.  

268
17.05.2023

Коза все одно недооцінена тварина в Україні, хоча її ефективність вища в два з половиною рази, ніж у корови. Основа – молоко. Бо м’ясних кіз на цілу Україну, мабуть, є два-три господарства, ділиться прикарпатський фермер.  

445
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

143
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

299 1
17.05.2023

Досить часто люди соромляться ставити відверті питання священнику.  

614
12.05.2023

Віра, молитва, Слово Боже, одновірці та добрі приятелі – ті ліки, які дійсно допомагають.

913
27.05.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5462
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

187
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

222
19.05.2023

Президент назвав пріоритети України на найближчий час.    

338
16.05.2023

Повідомлено про підозру голові Верховного Суду Всеволоду Князєву та його спільникові – адвокату у справі щодо отримання хабаря.  

513