Як обрати екскурсійний тур?

Найбільш цікавий спосіб подорожі – автобусні екскурсійні тури в інші країни. У вартість туру входить низка екскурсій найвідомішими місцями туристичного міста. Якщо Вам до вподоби активний відпочинок, часті зміни обстановки, то такий тур буде для Вас справжньою знахідкою.

Існують різні екскурсійні тури. Для того, аби зменшити витрати на дорогу, подорожуйте автобусом. Цей вид транспорту підходить для поїздок з метою огляду визначних місць однієї або одразу декількох країн. Деякі тури орієнтовані на вивчення відомих туристичних місць одного міста.

Найбільший попит мають групові екскурсійні автобусні тури Європою. Вартість такого туру невелика, а переїзд автобусом не дуже тривалий. Туристам пропонують детальні програми подорожі з різною тривалістю та екскурсійним планом за усіма популярними європейськими напрямками.

Якщо хочете поїхати в країни Азії, можна підібрати варіанти з авіаперельотом, що дозволяє познайомитись з культурою екзотичних держав. Доступні для екскурсій навіть найвіддаленіші куточки Землі. Наприклад, Мексика, береги якої омиваються водами Тихого океану, або Малайзія, яка займає 9-те місце у списку найбільш відвідуваних туристичних країн.

Стандартна програма екскурсійних турів включає:

  •  трансфер до місця призначення (автобус/літак);
  •  поселення в номери готелю;
  •  культурна програма: відвідування визначних місць у супроводі досвідченого гіда;
  •  час на самостійну прогулянку;
  •  додаткові екскурсії;
  •  повернення в готель;
  •  поїздка в інше місто або країну, в залежності від типу туру.

У вартість екскурсійного туру переважно входять:

  •  дорога (переліт/проїзд);
  •  проживання у готелі;
  •  харчування, тип якого залежить від туру. В основному це сніданок у готелі;
  •  відвідування екскурсій у супроводі гіда;
  • страхівка.

Якщо для поїздки в країну потрібна віза, послуга оплачується туристом самостійно, так само, як і додаткові екскурсії, які не входять у вартість туру.

При виборі автобусного туру рекомендуємо обрати не тривалу експрес-програму з мінімальною кількістю нічних переїздів. З іншого боку, якщо Ви досвідчений мандрівник це буде плюсом, через те, що залишається більше часу на денні екскурсії.

Екскурсійні тури влітку

При виборі екскурсійного туру варто визначитись, що для вас буде краще: огляд одразу декількох країн чи більш детальне знайомство з визначними місцями або архітектурними пам’ятками одного міста. Якщо відпустка обмежена у часі, але хочете відвідати багато місць і зробити відпочинок різноманітним, надайте перевагу комбінованим варіантам, наприклад, автобусні тури Європою.

Одним з найпопулярніших курортів є Болгарія, яка відома не лише своїми піщаними пляжами та горами, а й SPA-курортами, плантаціями троянд та соняшників. Особливість цього курорту – сонце світить майже цілий рік.

Влітку в одному турі гармонійно поєднуються насичена екскурсійна програма та пляжний відпочинок. Спочатку огляд визначних місць і знайомство з історією міста, а потім відпочинок біля моря.

Тури для всієї родини або дружньої компанії: «Мій літній романс або який солодкий шум прибою…», «Літній світ» – незабутні 11 днів у прекрасній Болгарії.

Екскурсійні тури восени

Восени, коли не так тепло і сонячно, як влітку, зверніть увагу на тури з субтропічним та тропічним кліматом, який є комфортним для погулянок та огляду визначних місць.

В цей період бюджетно можна відпочити не лише в Єгипті, а й у Таїланді, ОАЕ, Ізраїлю. Варто звернути увагу на тури в Занзібар, Танзанію, Шрі-Ланку, Домініканську Республіку, Мексику та, навіть, Мальдівські острови.

Мальдіви

Осінь – саме час для подорожей Європою. Туристи відвідують Угорщину, Францію, Німеччину, Албанію, Чехію, Чорногорію. Якщо хочете весело провести час у колі друзів зі смачними напоями, їжею та гарною музикою, варто побувати в славетному місті Баварія на святкуванні «Октоберфест».

За короткий час туристи мають можливість ознайомитись з великою кількістю визначних місць. У вільний час можете відправитись на шопінг, або ж спробувати національну кухню країни в затишному ресторані чи кафе.

Восени туристи пропонують влаштувати яскравий вікенд, тому ідеально підійдуть наступні екскурсійні тури: «Хмільний вікенд + Октоберфест» – незабутні чотири дні, «Рим! Усе тільки починається» відвідаєте чудову Флоренцію та побуваєте на карнавалі у Венеції», «Душевний вікенд», «Три щасливі дні» у трьох містах: Краків, Прага та Дрезден, «Наш красивий вікенд».

Екскурсійні тури взимку

Подорожі автобусом взимку адаптовані для холодного періоду року, тому відпустка в цей період буде не менш комфортною, аніж влітку. Незважаючи на низьку температура повітря, у зимових подорожей є свої переваги.

Кращі варіанти для подорожі в грудні та січні – екскурсійні тури на свята та тури вихідного дня в Європу. У цей період, окрім відвідування музеїв можна насолодитись гарними сніговими пейзажами, побувати на різдвяних ярмарках у Дрездені, Кракові, Празі, Відні, Будапешті; прогулятись вуличками, які прикрашені гірляндами і побачити головну ялинку країни на центральній площі.

Подорож в Лапландію – чудовий вибір для тих, хто хоче провести зимові свята у сімейному колі. Протягом зимових свят у Канаді, а саме в м. Квебек, проходить карнавал, учасники якого спороджують льодові палаци, ліплять снігові скульптури.

Лапландія
Лапландія

Взимку наші туристи надають перевагу більш спокійним мандрівкам, тому рекомендують наступні автобусні тури: «Вихідні в Словаччині. Термальні купання», «Зимова відпустка. Польща + Словаччина!!! ….Winter relax…» – отримайте насолоду від споглядання захоплюючих пейзажів на гірськолижному курорті, «У казці засніжених гір» – незабутній зимовий відпочинок у Закопане, «Прикольними містами: Дрезден + Прага + Краків!», «Ярмарки чудес: Краків, Дрезден, Прага, Відень та Будапешт!».

Екскурсійні тури навесні

Навесні традиційно користуються попитом екскурсійні тури Європою. Найчастіше, у цю пору року, тури з екскурсійною програмою підбирають родини з дітьми. Адже шкільні канікули та травневі свята вдалий час для відпустки всією родиною.

Популярні напрямки: Париж, Амстердам, Верона, Рим, Венеція. Навесні рекомендуємо відвідати Нідерланди, а саме екскурсії природними заповідниками.

Діснейленд в Парижі – гарне місце для сімейного відпочинку.

Діснейленд у Парижі
Діснейленд у Парижі

І якщо Ви любите історію, варто побувати в Йорданії та ознайомитись з археологічними та древніми пам’ятками.

Весна – це романтична пора року, тому туристи обирають: «Зустрінемось в Амстердамі + парк «Кекенхоф!», «Пікнічок в Амстердамі» – два чудові дні в Амстердамі + один день в Празі, «У привабливому Парижі» – романтична подорож до міста закоханих Парижу + Мюнхен, Дрезден та можливість відвідати країну чудес – Діснейленд, «А я в Парижі! + Діснейленд», «Соковитий вікенд: Верона, Рим, Венеція!».

lowcost.ua


11.11.2019 4798
Коментарі ()

30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1020
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2764
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

958
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1021
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1026 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3067 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

874

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

760

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

369

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1077
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

120
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2323
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1135
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

436
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15055
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7370
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

802
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

365
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

279
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

368
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

643
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1098