"Енергосистема зазнала сильних ракетних ударів": що обговорювали на Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук у відеозверненні, пише Фіртка.

"Взяла участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президенті України. Перш за все ми розпочали розглядати безпекові питання, які у час війни є особливо важливими та гострими.

Адже бачимо, скільки ракетних атак здійснює ворог по мирних містах, по критичній інфраструктурі", — каже Світлана Онищук. 

Як зауважує Онищук, Івано-Франківщина завжди долучається до важливих проєктів, процесів, підтримує області, де йдуть бойові дії.

"На даний час ми будуємо фортифікаційні споруди в Донецькій області. На конгресі також наголошували, про те, що сильних ракетних ударів зазнала вся енергосистема нашої держави.

Тому ми також повинні у пікові години ощадно ставитися до використання електроенергії. Тому що це єдина енергосистема нашої країни. Ми хочемо, щоб всі українці були зі світлом. 

Найскладніша ситуація в місті Харків. Івано-Франківська область всіляко намагається допомагати та підтримувати, не залишати людей в біді. Тому вже першу допомогу для харків'ян ми відправили. Це харчі, генератори, які надзвичайно потрібні", — коментує Онищук.

Світлана Онищук додає, особливу увагу Володимир Зеленський спрямував на питання підтримки захисників та захисниць, ветеранів, які повернулися з війни. Зокрема, розповів про створення мережі реабілітаційних центрів, де наші ветерани зможуть відновитися, як фізично, так і психологічно.

"В Івано-Франківській області діє 21 реабілітаційний центр, також продовжуємо працювати в цьому напрямку.

Ще одне надзвичайно важливе питання — це формування нової платформи, зробленої в Україні — підтримка нашого товаровиробника. Такі особливі слова нашого Президента: "Ми маємо бути єдині. Але єдині та сильні разом".

Тому формуючи економіку нашої держави кожен робить свій вклад в нашу перемогу. Тому що сильна економіка — це є можливості для обороноздатності нашої країни.

Це є можливості підсилення захисників та захисниць, які самовіддано захищають нашу державу.

Говорили також і про євроінтеграцію, про налагодження співпраці з міжнародними партнерами та донорами, які солідарні з нами й підтримують нашу державу в складні воєнні часи", — наголошує посадовиця. 

Посадовиця зазначає, що Івано-Франківська область від початку повномасштабного вторгнення російської федерації понад 60 автобусів передала для ЗСУ.

"На Конгресі місцевих та регіональних влад було чітко зазначено, що є державна субвенція на закупівлю шкільних автобусів.

Тому ми можемо компенсувати тим громадам, які найбільше потребують шкільних автобусів", — резюмує Онищук.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


19.04.2024 1868 5
Коментарі (5)

02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

1121
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

725
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

1094
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

4104 12
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

3108
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

7300 7

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

272

Дискурс Гіпермодерну спирається на уподобання та смаки багатомільйонних «мережевих» мас, а не на естетичні ігри еліт, як дідусь-Постмодерн. Відповідно, культурні, мистецькі, політичні, тусовкові та комунікаційні практики Гіпермодерну більш «плебейські» та більш розраховані на швидку емоційну реакцію.

322

І це ж нас жахають Хеловіном ті самі люди, які водять Маланку і Вертепи, заводячи чорта до церкви на Різдво, скачуть через багаття і запускають віночки в ніч на Івана Купала, святять яйця і ковбасу на Пасху і яблука на Спаса?

892

«Співвідношення людського знання і незнання в різні епохи залишається тим самим, змінюються лише сфери знання і незнання…»

548
01.11.2024

У наші дні вуглеводи є "ворогом", а деякі "експерти" пропагують продукти з високим вмістом жирів. Якщо у вас високий кров'яний тиск, то не обов'язково жертвувати вуглеводами.  

237
25.10.2024

Суші — це не просто їжа, це справжня філософія, яка об'єднує смак, естетику та майстерність. З давніх часів японці вважали суші витвором мистецтва, і сьогодні цей кулінарний шедевр завойовує все більше шанувальників по всьому світу.  

392
23.10.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

17428
31.10.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

8738 4
26.10.2024

Гелловін відзначають 31 жовтня. Це свято передує Дню всіх святих, який відзначають 1 листопада.  

8218 1
23.10.2024

Після початку повномасштабної війни з росією капеланська служба стала невіддільною частиною Збройних Сил України.  

667
18.10.2024

В Україні набув чинності закон "Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій" № 3894-IX, який передбачає припинення діяльності на території України релігійних організацій, пов’язаних з Російською православною церквою.    

1071
04.11.2024

Фільм "Медовий місяць" режисерки Жанни Озірної здобув Ґран-прі на 53 Київському міжнародному кінофестивалі "Молодість" і приніс авторці почесну статуетку "Скіфський олень".

79
30.10.2024

Верховна Рада 29 жовтня ухвалила в цілому законопроєкт №11225 щодо вдосконалення процедур проведення медико-соціальної експертизи.  

859
29.10.2024

Поїздка генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша в Казань на зібрання лідерів БРІКС викликала бурхливу критику з боку України та її союзників.  

588
25.10.2024

У Східному регіоні частки тих, хто з цим хоче, і тих, хто не хоче перемовин, статистично значуще не відрізняються від інших регіонів (відповідно 39% і 43%).  

585
22.10.2024

В органах прокуратури може бути в три рази більше осіб з інвалідністю, ніж в середньому серед населення, а серед начальників – 38%.

999