Декотрі ствердження

 

Кожен день приховує в собі певну передосторогу. Кожен день вигамає цілей. Якщо з цілями не складається, можна визначитись з чимось одним - однією ціллю-метою. Їх не варто множити, щоб не створювати могильник. Могильники ідей та задумів врешті потребуватимуть селекціонування й неабиякої волі. Воля не безкінечна. Вона теж має ресурс та окрему сенсорику: її потрібно неупинно підживлювати та не забувати про фактор контролю. Контроль є конструкцією та жертовністю часово-просторового атрибуту. Контроль дотичний до матерії: не просто субстанційної монади чи скажімо каузальної випадковості, а живої та пульсуючої. Є певні розуміння теперішніх тенденцій в аспектах суто колективного розуміння. Колективність чи масовість є плюсовою в формі Нових знайомств й знову ж таки варіантів наступного визначення цілей: темпоральних, пролонгованих чи, скажімо, визначальних. Можна впевнено розуміти їхню тотальну необхідність, бо природа потребує Контакту - не завжди спрацьовує майстерність діалогу. Зокрема колективне розуміння Рішення й віднайдення: простіше й комфортніше. Комфорт є гарантією, хоча й тимчасовою. Нам зараз вкрай необхідні нові Логоси, не просто вектори чи напрями , а Логоси векторів. Нова навігація породить багато непотрібного, потім простіше з хаосу навести порядок: просто відкинути зайве. За принципом творення скульптури та окремого символу. Символ може стати часовою Ознакою. Ознаки створять кордони, але вибігаючи за кордони фактори страху та непорозуміння однозначно й одностайно все розкидають по кутам Внутрішнього супокою. Запорука щастя є сигналом наближення негараздів. А негаразди розривають нові горизонти , горизонти Знову ж таки нового бачення. Бо бачити треба також навчитись, бо спогляданняє ілюзією, можливо не найбільш страшною, в аспектах тотального зневірення. Але зневіра є ознакою Правильного шляху. Тільки знайдіть декілька однодумців, декілька нульових векторіа для всезагального поєднання.

Колективність єднає й заграває непостійністю локального екстер'єру, навіть коли біля вас чорні та пригнічені патріархи окремих міцних ілюзій- просто повільно проходьте поряд. Бо буття є світлиною, десь більше кольору й деталей, десь меньше. Але звіра в собі потрібно вбивати щодня.
Зараз все загострено в ситуативній гібридності- головне синтезувати теє нуклоїдне місиво в дивні споруди й практичні механізмі. 
Час любить картинки, зрозумілі картинки без міфічних контекстів: хоча можна збагатити свою скарбницю мільйном творіння й нікому того не показувати: теж дієва метода. Десь в пустелі чи самотньому острові. Вас всеодно віднайдуть рано чи пізно, але знайдуть. Бо є колектори, є шукачі , є й винахідники та дивакуваті доктори таємних імаджінаріїв. 
Якщо вас прийняли й зрозуміли: васпросто поховали. 
А життя є сном й міфом та будь-яка спроба про-ростання є приближенням завершальності. Все має завершення логічне, алогічне й все настановиться своєю істинною Природою.
Можете нічого не робити й нікуди не поспішати, бо каузальність всеодно підпорядкує своєму випадковому логосу й розумінню.
Це тільки твердження, в житті все набагато складніше й варто навчитись робити все навпаки для більшого занурення в парадигмальність плинного. А час залишиттся ребусом, як і досвід, який є збудником вартісних спогадів й асоціацій. Тому складання ситуативного пазлу є щастям. Й філософ всеодно залежить від аудиторій. Від поглядів стороннього фактору ідентифікації. Погляд пробачення й просування тягару свого мудрезного занурення. Вас пробачать рано чи пізно, а питання залишаться невирішеними. Як остання доповідь Дельоза перед аудиторією дорослих студентів із чотирьохсантиметровими нігтями: він повторював одне:" ну чого ви так вчепились до моїх нігтів".
Дійсно, чого і людина цікава, аж потім її екстер'єрний логос. Дельоз викинувся з вікна, дійсно нічого доброго, але життя , як Пустелю треба, якщо не пройти, тоді Пробігти. Біжати невпинно, щоб заплутане буття не віднайшло ваше навігаційне серце. Бо з'їсть його з страшенним апетитом. З'їште себе самі привселюдно чи на самоті, в пустелі чи в квартирі: всесвіту потрібна ваша суттєва явищність. Можете майстерно пробігти Десь зовсім поряд. Із прапором перемоги чи білим, чи сутуативно обумовленим...
В культурі важливо роздати все щиро чи скласти десь в сухому горищі, головне не забути смак свіжого життя й ранішню каву й ранішні аромати, й подих вітру й пульс землі...
Чиста механіка корисна, коли програма потребує алгоритмів-віддайте ті ритмі й забудьте.
Життя напевно все ж таки одне, іншого не існує, як не існує чогось прекрасного одразу- завжди є різні сторониРізні умови проростання й становлення - я іншого життя не уявляю й заново проходити ті тунелі принципово не збираюсь, й жодного інформаційного аспекту без інформаційних перед-умов годі шукати. Технос здолає підкультурне й сокровенне, бо сутність історій завжди спірально запрограмована й ілюзіями бажано маневрувати, навіть, якщо це вже і набридло та сумно
Ось так.
І не інакше


08.05.2016 Роман Бончук 2221 0
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

648
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1915
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3408
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1249
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1257
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1324 3

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1354

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

397

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1049

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1216
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

428
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2587
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1310
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1418
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

619
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15280
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7566
01.07.2025

Плакати Нікіти Тітова надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається. Художник прагне, аби про героїзм українців знали в усьому світі.  

419
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

1101 1
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

553
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

458
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

540