Біатлонна естафета у чоловіків, кваліфікація з фристайлу та інші підсумки одинадцятого Олімпійського дня

Підбиваємо підсумки одинадцятого олімпійського дня у Пекіні для українських спортсменів.

Сьогодні, 15 лютого, наша збірна змагалася у чотирьох видах спорту: біатлоні, лижне двоборство, фігурне катання та фристайл, передає Фіртка.

Результати українців

Біатлон. Естафета. Збірна України посіла дев'яту сходинку у біатлонній естафеті. Детальніше про гонку, читайте за посиланням.

Лижне двоборство. Трамплін. Представником України у даному виді спорту, був Дмитро Мазурчук. 22-річний спортсмен посів 33 сходинку за результатами стрибків з великого трампліну. Його оцінили у 83,5 бали. Після лижних гонок на 10 кілометрів, українець зміг покращити свій результат, але всього на одну сходинку. В підсумку, Дмитро Мазурчук посів 32-гу позицію.

Фігурне катання. Коротка програма. Анастасія Шабатова, яка представляла нашу команду, посіла останнє 30-те місце. Українка заробила 48,68 бала. Вона двічі помилилася під час виступу та не пройшла до довільної програми, куди потрапляють 25 кращих спортсменок.

Ось як вона коментує свій виступ Суспільному:

"На тренуванні все було добре, всі прокати були ідеально чисті. Поки я тут знаходилася в Китаї, підготовка була ідеальною. Як ніколи, все було стабільно. Нуль падінь, нуль зривів. На 6-хвилинній розминці все було добре. Але, схоже, щось у мені пішло не так", - сказала Анастасія.

Фристайл. Акробатика. Двоє з трьох представників України кваліфікувалися до фіналу. Олександр Окіпнюк та діючий Олімпійський чемпіон Олександр Абраменко виступлять у фіналі. 

За підсумками першої спроби, Олександр Абраменко набрав 120,36 дали та посів п'яту сходинку серед учасників. Окіпнюк, після першої спроби, посідав 22-ге місце. І вже після другої спроби, українець оформив вихід до фіналу. Його стрибок оцінили у 125 балів. 

"На старті був присутній великий мандраж, з яким треба боротися. Це було складно, але я впорався. Свій стрибок я зробив досить добре, але судді "зажали" трохи балів. Але радий, що цього вистачило для потрапляння у першу шістку. З хвилюванням слідкував за кожним стрибком, бачив, що судді сьогодні досить суворі і всім ставлять такі оцінки", - розповів Олександр.

Третій представник України Дмитро Котовський, після першої спроби посідав 24-ту позицію. За другу, українець отримав 114,03 бали, але цього не вистачило для проходу у фінал.

"Те, що довелося пропустити тренування, дало знати про себе. Але я вважаю, що все одно міг зробити кращі стрибки. Я не очікував такого мандражу на старті, тому що до того, як під'їхав, був спокійний. Міг себе стримувати думками, але потім дуже важко це далося" - поділився своїми думками Дмитро Котовський.


Інші результати за сьогодні

Швейцарка Коррін Зутер виграла золоту медаль із гірськолижного спорту, даунгіл.

У чоловічому біатлоні тріумфували норвежці.

У бобслеї перше місце виграв представник Німеччини Франческо Фрідріх. До слова, весь п'єдестал зайняли німці. 

Матільда Гремо із Швейцарії, зайняла першу сходинку у фристайлі, слоупстайл.

У лижному двоборстві знову тріумфували норвежці. Йорген Граабак виграв золоту медаль.

Австріячка Анна Гассер, взяла "золото" у сноубордингу, біг-ейр. У чоловіків переміг Су Їмін, представник Китаю.

У ковзанярському спорті (персьют) перемоги здобули: збірна Канади - у жінок, та збірна Норвегії - у чоловіків.

Нагадаємо вам результати десятого Олімпійського дня у Пекіні.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Україна посіла дев'яте місце у чоловічій естафеті з біатлону на Олімпійських іграх

Стали відомі фіналісти хокейного турніру на Олімпіаді серед жінок

Біатлоністка Юлія Джима посіла восьме місце у спринтерській гонці

Дві спортсменки у топ-15: підсумок індивідуальної жіночої гонки з біатлону для України на Олімпіаді-2022

Прикарпатець Євген Марусяк показав другий результат України в історії Олімпіад у стрибках з трампліна


15.02.2022 Іван Муканик 5051
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1565
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1674
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1666
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

4930 38
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1965 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1364

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

200

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

554

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

718

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

851
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3479
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10032
02.04.2024

Одним з перших засіяли ярими культурами поля на Городенківщині, Коломийщині та Снятинщині.  

700
13.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

25925
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7555
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

750
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

931
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1255
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1074
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

694
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

928
29.03.2024

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув майже 90% законопроєкту про мобілізацію.  

804