Вампірським «європейським» містам гаплик. Українці, світанок вже незабаром!

 

 

Ра Переможний

Вже коні свої запряга

У візок харалужний.

Рахманний світанок все ближче.

Вже загарбника муляє спина

І сверблять перед втечею п’яти.

 

Мандруючи вулицями українських міст, я з радістю бачу переляк і розгубленість на неукраїнських, чужинських, носатих та вилицюватих кольорових обличчях. Все більше на вулицях ярооких хлопців та дівчат у вишиванках. Щось таки змінюється в нас на краще. Повстають у душах людей забуті та оббріхані Боги Предків.

 

Наближається весна і збудовані окупантами будівлі-потвори разом зі снігом скидують з себе фальшиву гордість. Стоїть з облізлою порепаною банею вампірська споруда вокзалу в Івано-Франківську – цей потворний пам’ятник австрійсько-католицької окупації. У сліпих вікнах його немов затаїлися у передсмертному передчутті химерні ящери-кровососи – душі тих, хто колись привіз залізницею до краю довірливих українців облудні звичаї та моди Європи (присмеркового краю вурдалаків, постмодерністів, гомосексуалітів, лезбіянок та інших духовних калік).

 

Перехнябилися балкони «панських» будинків у центрі міста. Пообвалювалися гіпсові витребеньки на піддашшях. Вся ота псевдобарочна італійщина не витримує нашого клімату, грізного дихання наших Предвічних Богів. Пліснявою, гнилизною закінчується уся та марнотна європейщина, якою заманювали у духовне і культурне рабство простих українських селян. І навіть ями та вибоїни на дорогах тішать. Бо ж саме цими дорогами до нас прихойшло зло так званого "прогесу". Ними везуть до нас речовий і духовний секонд-хенд, використаний мотлох, котрим так пишається міська так звана «еліта». Якби ще й телевежа впала! Щоби не бачити і не чути гнилих чужинських трансляцій, політичних шоу, попси і сатанинських мильних телесеріалів.

 

Зате який спокій і яка свята тиша в горах! Ялинки і смереки стоять, присипані снігом, немов живі піраміди Матері-Отиші. Там, в горах, народжується майбутнє Української Аратти. Діти сідають колом і слухають сивого діда, що оповідає їм про великі часи Сварожого Полудня, про карпатських велетів. А над ними підноситься синя-синя баня Вирію-Неба. І тільки десь унизу – у пліснявих казанах міст – клубочиться вампірська темрява, течуть брудні потоки сатанинської інформації, б’ються за крісла продажні політикани, тікає з власного трону головний жрець. А серед синьо-сріблясної величі українських гір та степів неквапно тече оповідь старця, блищать ясні очі наших арійських діточок, величними свідками давньої правди підносяться засніжені столітні дерева...

 

З останнього:

Те хробаччя євролюбне

І доларолюбне,

Що звило собі гнізда у трупах

Магнатів Потоцьких

Сполохано тулиться до сатанинських багать,

У яких догорає глобальна химера.

Вони ще ячать,

ще примножують труйну брехню

грошевладних божків

ще рахують загублені душі.

Але Темрява тяжко поранена

Стрілами Ра.

І злодійські зірки п’ятикутні

Сяють світлом цвинтарним,

Останнім для них. 

 


24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

281
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

934
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2324
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

855
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1068
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2084

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

820

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1357 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1596

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1717
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

237
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

444
07.09.2022

Від жовтня в Україні знизяться ціни на гречку. Наразі аграрії вже зібрали 20 тисяч тонн гречаної крупи.

761
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

478
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

420
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

630
02.09.2022

Кожного дня у соціальних мережах отець Іван Гнатюк проводить молитву онлайн, відповідає на запитання, дає поради.

1143
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

118
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

212
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

354
12.09.2022

Восьмого вересня на 97-му році життя померла королева Великої Британії Єлизавета ІІ.

755
07.09.2022

Співрозмовники приділили увагу безпековим гарантіям та обговорили участь Великої Британії у відбудові України.

693