Росія, якої насправді немає, невдовзі розпадеться на менші країни?

 

Росія, якої насправді немає, невдовзі розпадеться на менші країни. Російську Федерацію утримують від розпаду тільки диктатура і наявність газу та нафти.

 

Всередині держави існують національні державні утворення, які цілком можуть стати самостійними. Україна ж має повернути собі те, що вкрала у неї Московія, йдеться в інтерв’ю директора київського Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна російському інтернет-виданню «Взгляд».

 

Російське посольство в Україні заявило, що Київ міг би знайти інші способи видворення екс-президента Криму Юрія Мєшкова за межі країни. Його перевозили морем, через що літньому екс-політику стало зле. Цей скандал продемонстрував, що навіть недавнє минуле по-різному сприймається братніми народами. Політолог Олег Соскін, який був радником двох президентів України, свого часу був членом КПРС аж до її заборони у серпні 1991 року. Із 1994 року очолює Інститут трансформації суспільства, який сам організував. Із квітня 1996 року очолює Українську національну консервативну партію. У 2008 році назвав Росію «нерозвинутою та невдалою державою» та вимагав запровадження з нею візового режиму. У 2009 році пан Соскін прогнозував «війну між Україною та Росією найближчими місяцями».

 

Прогноз не справдився. Нещодавно експерт спрогнозував розкол Росії на дрібні держави найближчими роками. В інтерв’ю російському виданню «Взгляд» він наголосив, що «немає підстав для існування сучасної Російської Федерації». Адже, за його словами, на території Росії вже давно склалися національні державні утворення – Ічкерія, Дагестан, Калмикія, Якутія, Башкортостан, Татарстан. Для збереження наявної системи Кремль хоче створити Євразійський союз і контролювати його через патріарха Кирила. Найпершою ж метою кремлівського керівництва пан Соскін вважає захоплення Криму.

 

Саме для цього й «привезли Мєшкова». Тим часом Україна має думати, як «відновити нашу Русь-Україну слов’янську та як прискорити процес трансформації держави-химери під назвою Російська Федерація, яка була створена маленьким князьком Петром Московським». Однак дорога російська нафта гальмує розвиток у цій державі сепаратистських рухів. Зі здешевленням нафти й приходом в Україні до влади державницьких сил українці відмовляться від російського газу. А також вимагатимуть відповідну плату за транзит до західних країн. Зараз Росія відстала й не здатна перейти на найвищі технологічні устрої. А спільність тримається на диктатурі. У росіянах залишається усе менше слов’янського елементу.

 

Територія РФ не є генетичною родовою територією російського слов’янського етносу. Олег Соскін нагадав, що Московію створив син Юрія Долгорукого, великого князя Київського, Андрій. Тим часом Петро І, «надивившись прикладів у Європі», вирішив стати імператором. При цьому для назви імперії він «вкрав назву Русь», яка має бути назвою сучасної України – спадкоємиці Русі. Московія ж була тюркським утворенням. На думку Олега Соскіна, Росії як такої немає. Адже є, приміром, Удмуртія, Калмикія. «А де Російська Республіка?» – запитує він. Пан Соскін наголошує, що Москва «захопила Русь і знищила її як державне утворення». Так само Московія «вкрала у нас нашу незалежну церкву».

 

Те, що «мати-церква Київська митрополія стала донькою Московської патріархії», він вважає «абсолютно безпрецедентним порушенням». Українська церква має вийти з-під контролю Московської патріархії. Щодо мови, то російська – «генетично наша мова, а сучасна її форма – це українська мова». Фінсько-угорський етнос має інші діалекти. Лише за рахунок переселення з Русі-України в українців та росіян ще є слов’янсько-руський елемент. Але Росії слід будувати сучасну фінсько-угорську тюркську конфедерацію.

 

Території, на яких перебували етнічні слов’яни – Новгород, Псков, Брянська, Курська, Воронезька та Белгородська області, Кубань – мають поступово відійти до Русі-України. Про себе Олег Соскін зазначив: «У мене різні крові. Я слов’янин. Є трошки іншої крові – української, польської». Вдома він спілкується українською, але часто використовує російську.

 

Оригiнал матерiалу: http://www.vz.ru/politics/2011/7/15/507300.html…

 

inozmi.glavred.info


24.10.2011 2014 0
Коментарі (0)

30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1141
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2833
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

992
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1049
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1062 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3138 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

919

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

788

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

372

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1099
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

163
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2359
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1158
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

459
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15079
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7391
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

825
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

388
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

298
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

384
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

671
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1119