Про Московію, Саакашвілі і лайно (тобто виборчі програми)

 

Українські органи державного управління насичені московською агентурою.

Часто ворог настільки знахабнів, що навіть не маскується. Для прикладу, не прикриті нахабні ватники очолюють головне науково-експертне управління Верховної Ради.

Нещодавно вони забракували надзвичайно важливий законопроект про заборону використання в Україні для означення московії назви Русь, Росія.

Законопроект зазначає, що Русь - це одна з самоназв українського народу, вкрадена у нас агресором. Законопроект зобов'язує в офіційних документах, підручниках, географічних мапах і покажчиках вживати назву "московія" для означення цього одоробла на сході.

Законопроект в разі прийняття нанесе сильний удар по основам московської пропаганди й сприятиме просвітлінню в мізках співвітчизників.

Розуміючи це, московські агенти з головного науково-експертного управління ВР прагнуть унеможливити прийняття законопроекту.

Вони так і пишуть: позаяк в конституції ерефії вона називається росією, то законопроект не правильний.

Тобто фіговий листок "конституції" окупантів вони підносять вище законотворчої ініціативи українських депутатів, вище історичної справедливості, вище потреб контрпропаганди!

Чому Гройсман досі не вигнав їх?
Чому СБУ їх не заарештувало?

У вас є відповідь?

 

=====================

 

Те, що Саакашвілі не розуміється на виборах, стало ясно, коли він програв власні вибори у Грузії.

Те, що Саакашвілі не знається на законодавстві, стало ясно, коли він виставив свого кандидата в Одесі й агітував за нього попри пряму заборону закону.

Те, що Саакашвілі нічого не розуміє в Україні, стало ясно коли він обурився фальсифікаціями на одеських виборах.

Те, що Саакашвілі так нічого і не зрозумів в області, якою керує ось вже кілька місяців, стало ясно коли він обурився фальсифікаціями тільки зараз.
Одеські вибори були сфальсифіковані вже два місяці тому, ще на етапі формування комісій.

Те, що саакашвілі не розуміється на людях, стало ясно коли на одеських виборах проти ефесбешника він виставив кагебіста.

Те, що Саакашвілі не розуміє нічого, стане ясно всім вже найближчим часом.

 

======================

 

Перший урок Християнської етики в школах мав би починатися так: Більше сталі в очах! Більше вогню в серцях! Розправте плечі і ходіть так, щоб зі спини було видно, що йде князь, а не менеджер. Це все, що потрібно для успіху. Особистого і національного.

Всі виборчі програми – лайно. Вони не допоможуть людям зі згаслими очима. Ми - нащадки повстанців. Наші діти будуть бійцями, князями і вождями, а не брокерами.

Наша релігія народила безліч святих. Вони дуже різні. Але все це були люди з відчайдушністю камікадзе. Бо причастя – це ліки від страху. Вже апостоли були буйні хлопці. Наша публіка. Навіть ще кращі. Жодних компромісів із владою.

Апостол Петро – розіп’ятий у Римі вниз головою.
Апостол Андрій – розіп’ятий на косому хресті. 
Апостол Яків (старший) – обезголовлений. 
Апостол Яків (молодший) – скинутий з Єрусалимського Храму. Розбився на смерть.
Апостол Іуда – зварений у киплячій олії.
Апостол Пилип – розіп’ятий вниз головою. 
Апостол Варфоломій – з живого здерто шкіру. 
Апостол Матвій – здерли шкіру.
Апостол Фома –убитий стрілою під час молитви. 
Апостол Симон (Зилот) – розіп’ятий.
Апостол Іоанн – єдиний, хто помер своєю смертю. В ув’язненні.

Це треба вивчити і повторювати. Як молитву. Щодня. І заздрити такій смерті.

А ви гадали, що Християнство – це про душевний спокій?

(Уривок з 4-го видання Катехизису Братства)


15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5201 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1837 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4047 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3172 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7962 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20294 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

276

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

819

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1913

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2392
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

188
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

695
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

478
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18381
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

977
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1216 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6100 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23392 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

294
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

991 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1175 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

498