Пігулки для схуднення – швидкий результат чи повільна смерть?

 

/data/blog/128108/452851008715d5c455940f498d7cee98.jpg

 

Щодня, дивлячись у дзеркало, кожна жінка бачить якісь недоліки. Навіть якщо їх в принципі й нема. Всякими способами ми намагаємось зробити себе привабливішими: косметика, фітнес, трендовий одяг, салони краси. І щоразу намагаємось витрачати якомога менше зусиль, особливо у боротьбі з нашим найзлішим ворогом – зайвою вагою.

 

Чому пігулки для схуднення настільки популярні?

Чого тільки не придумали у 21 столітті: «чудодійні» браслети, «мегаефективні» пояси для схуднення, «цілющі» таблетки.Маркетинг пішов далеко вперед, адже ми бачимо, що люди все це купують, не звертаючи уваги на протипоказання, побічні наслідки.

 

Уявімо ситуацію: після 10 переглядів однієї і тієї ж реклами таблеток для схуднення ви все таки наважуєтесь купити чудо-ліки. Не звертаючи уваги на ціну,(яка є досить немаленькою), ви з піднесеним настроєм, наближеним до ейфорії, виходите з аптеки, уявляючи себе влітку у новому купальнику і з новою фігурою.

 

Речовини, які входять в склад препарату, вас мало хвилюють, оскільки у вас мало часу для того, щоб перевіряти в інтернеті кожну хімічну сполуку. Приймаєте таблетки. Змін нема. Приймаєте день, два, три, десять. І поступово ви відчуваєте втому, сонливість, головні болі, нудоту, запаморочення, прискорене серцебиття. «Можливо, це підтверджує той факт, що ліки все таки діють?» - подумаєте ви. Так, вони діють. Але не так, як планували ви.

 

Чим шкідливі таблетки для схуднення?

Жоден виробник не вказує на етикетці повний склад речовин, що входять в даний препарат, тільки природні компоненти. Для того, щоб відволікти вашу увагу від основних компонентів, все приховують за яскравою упаковкою і гострослівними назвами. І варто просто зрозуміти, що ані екстракт шипшини, ані ромашка не принесуть ніякого ефекту. Зазвичай до складу «чудо-пігулок» додають специфічні речовини, які є забороненим у більшості країн, в тому числі і в Україні. Ефект цих речовин полягає у тому, що вони діють на центр ситості у корі головного мозку. Так ви запевняєте свій організм в тому, що він не голодний і з часом повністю втрачаєте апетит. А це є основною причиною анорексії.

 

Заборона цих речовин пояснюється безліччю ефектів, а саме:

  • неспокій;

  • головний біль;

  • безсоння;

  • нудота;

  • підвищена пітливість;

  • сухість у роті;

  • серцебиття.

 

Згодом можливий розвиток деяких психічних розладів, поява змін з боку крові.

 

Шукаємо альтернативу разом з Оксфорд Медікал

На думку лікарів і просто з логічної точки зору, варто боротися не з зайвою вагою, а з її першопричиною. В першу чергу треба звернути увагу на власний спосіб життя: скільки і яку їжу ми вживаємо, чи витрачаємо стільки енергії, скільки споживаємо. Також варто знати, що причиною появи зайвої ваги можуть бути розлади з боку ендокринної системи, такі як гіпертиреоз, цукровий діабет, внаслідок чого спостерігаються порушення обміну речовин.

 

І в багатьох випадках спостерігається досить таки банальна причина – спадковість. Але в жодному разі це не повинно бути виправданням! Це головний стимул, щоб працювати над собою, своїм здоровям і зовнішністю, прагнути до ідеалу.

 

Тому, враховуючи все вищесказане, застерігаємо вас - в жодному разі не займайтесь самолікуванням! Краще звернутися за порадою до фахівця, а саме гастроентеролога або дієтолога, який допоможе вам побороти цю проблему перевіреним методом: індивідуально підібрана дієта, фітнес, аеробіка, йога, спортивні ігри.

 

Також існує безліч косметологічних методів боротьби з зайвою вагою: лімфодренажний масаж, гаряче обгортання з різноманітними живильними речовинами і різні антицелюлітні програми, з якими ви можете детальніше ознайомитися у нашій клініці.

 

Алла Курилець
Лікар гастроентеролог-дієтолог


22.03.2017 Алла Курилець 1403 0
Коментарі (0)

27.03.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалась з подружжям, яке вперше в житті вирішило дотримуватись Великого посту. А також поцікавилась в дієтологині Тетяни Чевалюк, як постити без шкоди для власного здоров’я.

404
21.03.2023
Тіна Любчик

Детальніше про це — журналістці Фіртки розповіла Ірина Федяк, деканеса фармацевтичного факультету ІФНМУ та відповідальна за виготовлення ліків для військових.

776
16.03.2023

Інвестиції в криптовалюту — перевірений метод заробітку. Попри значну кількість варіантів цифрових грошей (близько 11 000), особливою популярністю користується близько сотні з них. 

639
14.03.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поїхала на Косівщину, щоб поцікавитись у Йосипа Приймака, який понад 35 років займається бондарством, особливостями виготовлення дерев'яного посуду за старовинною традицією та секретами збереження первинної технології цього ремесла на теренах Гуцульщини.   

1140
28.02.2023
Іван Муканик

Мирослав Карабін став керівником НОКу в Івано-Франківській області на 2023-2026 роки. Фіртка поцікавилась, що зі спортивних подій планують цьогоріч в області.

13532 21
24.02.2023
Тетяна Дармограй

Як протягом року повномасштабної війни змінилось життя на Прикарпатті та як прикарпатські правоохоронці адаптувались до роботи в умовах воєнного стану, дізнавалась журналістка Фіртки.

1646

СНО-ІІІ – Договір про скорочення наступальних озброєнь, який підписали РФ та США у 2010 році та спроба Росії його припинити.

204

Розглянемо брехню Кремля у контексті фактів. Почнемо з Будапештського меморандуму 1994 року, де Росія поставила свій підпис. 

407

Прийшов час повернення Української святині українському народу та Православній Церкві України - прямій правонаступниці древньої Київської митрополії задля відновлення історичної справедливості та зміцнення України. 

439

Наукова фантастика початку ХХІ ст. через фільми, серіали нав’язує думку про однозначну загибель нашої планети та потребу колонізації для людства Марсу.

910
28.03.2023

Журналістка Фіртки поспілкувалась з подружжям, яке вперше в житті вирішило дотримуватись Великого посту та дізналась, з якими викликами довелось зіткнутись молодій сім’ї.  

101
27.03.2023

Мета Великого посту полягає у приготуванні до святкування Великодня, а сам піст — має сенс очищення та покаяння.

211
22.03.2023

Правила «доїдай до чистої тарілки» можна не дотримуватись. Адже є випадки, коли людина наче сита, але, щоб нікого не образити, змушує себе доїдати. Так краще не робити, каже фахівчиня.  

344
28.03.2023

У вівторок, 28 березня, на вулиці Довженка відбулося офіційне звільнення церкви московського патріархату та її передача під управління Православної церкви України.

139
27.03.2023

Якщо подружжя переживає кризові моменти у сім’ї, священник радить прийти на розмову до фахівця.  

247
21.03.2023

У Хрестопоклонну неділю, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт Ворохти, відбулося освячення двох відреставрованих старовинних ікон та їх сучасних копій.

398
17.03.2023

Чим старші респонденти, тим більше серед них тих, хто відповідає, укріпився у вірі — їх частка зростає від 18% серед тих, кому менш як 30 років, до 34% серед тих, кому понад 60 років. Частка таких найвища у Західному регіоні (31%, тоді як в інших регіонах — від 22% до 24%).

536
27.03.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

3630
26.03.2023

Україна вимагає скликати Раду безпеки Організації Об’єднаних Націй у зв’язку з наміром Росії розмістити на території Білорусі тактичну ядерну зброю.  

215
20.03.2023

Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін сьогодні 20 березня, близько 12:00 за київським часом, прилетів до Москви на зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним.  

429
15.03.2023

Група сенаторів США від обох партій тисне на главу Пентагону Ллойда Остіна з вимогою надати більше інформації про те, що потрібно для відправки винищувачів F-16 в Україну.  

605
10.03.2023

Головнокомандувач, командувачі напрямків доповідали щодо ситуації на передовій, загалом у захисті держави.

912