"Можна отримати три "так" і не потрапити в ефір" - переможці "Україна має талант" розповіли про закулісся шоу (фото)

 

Лідери колективу „Лісапетний батальйон" розповідають, що до участі в конкурсі їх впрошували, на базі проживання в Києві годували омлетом та фруктами, а напередодні фіналу учасники „Батальйону" голосували самі за себе з мобільних.

 

„Більшість учасників на конкурс незнати-як пробиваються. Треба подати через Інтернет відео. Якщо сподобаєшся – тоді вже на живий кастинг запрошують. А нас до участі ледве впросили. Адміністратори з СТБ три рази дзвонили, бо в них фольклорних колективів мало. Ми відмовлялися. Бо ж на той конкурс йдуть, щоб життя міняти. А нам воно треба? Слави хочемо? Та ми не в тому віці! Щоб впізнавали? І так впізнають. Щоб замовлення були? І так все розписано", ― розповідає Gazeta.ua лідер колективу Наталія Фаліон.

 

 

Попри те, що колектив на кастинг запросили, їхати в столицю довелося за свої гроші. Фінальний відбір на шоу тривав з девʼятої ранку до дванадцятої ночі.

 

"Після нашого виступу з основною піснею Кондратюк попросив заспівати ще й „Лісапед". Каже: "Стільки про нього чув – хочу ще й в живу почути". Заспівали під баянчик".

 

Можна отримати на сцені три "так" від членів жюрі, але врешті на шоу не попасти.

 

„Бо "так" кажуть багатьом. Але є ще один пересів. Після того, як десять колективів виступили, їх запрошують ще раз, і оголошують фінальний результат. Тих, кому сказали "так" але потім відсіяли, просто не показують по телевізору", ― каже Фаліон.

 

Після того як колективи виходять зі сцени, їх запрошують в інші зали для дозйомки. Просять пройтися по сходах, ніби на сцену. Дознімають, як учасники за кулісами чекають виступу. Потім з цього монтують сюжет.

 

„На кастингу в одному з колективів танцювала дочка Оксани Марченко. Років девʼять їй. По телевізору їх показали, але далі вони не пройшли. Сама Марченко – як ікона. Така красива, що зразу починаєш обожнювати. Але в спілкування дуже проста. Казала, що її мама наш колектив любить. Її дочка також нас знала. Підскакувала біля мами, кричала „лісапед-лісапед". Одна наша учасниця свою чотирирічну донечку з собою взяла, бо не мала з ким лишити, то Марченко її на руки брала. Ніякої зірковості нема, не скажеш що дружина мільйонера. Трохи стидно нам було, але ми в неї штук 30 фотографій з автографами попросили – для дітей і внуків. Вона всім підписала", ― пригадує керівник колективу.

 

Напередодні півфіналу і фіналу учасники, що пройшли відбір, жили на базі в Пущі-Водиці.

 

"Ми жартували, що нас годують для наступної програми „Зважені і щасливі". Годували справді „як на убой" – на сніданочок молочна каша або омлет, нарізка мʼясна, творог. Яблука і апельсини – завжди. Кожен раз різний салатик. На обід супи смачні, підливки. Якщо на виїзді в павільйоні працювали, то кожному коробочка з першим і другим. Стоять мікрохвильовки – розігріваєш. Кава і чай - постійно", ― пригадують учасники колективу.

 

Учасники шоу, між виступами, вільно спілкувалися з членами журі, та один з одним.

 

„Зустрілися якось з Кондратюком, попросили мужика в майці і джинсах нас сфотографувати. Він каже "добре". Фотографує, а Кондратюк сміється: "Ви найшли найдорожчого фотографа". То був директор каналу. Я навіть не запамʼятала його прізвище. Всі казали, що трудоголік страшний – з ранку до ночі працює", ― каже Фаліон.

 

На всіх концертах "Україна має талант", "Лісапетний батальйон" працював зі своїм репертуаром. Костюми також мали свої, тож режисери шоу в їх роботу втручалися мінімально.

 

"Іншим учасникам працівники каналу придумували свої костюми, декорації. Змініювали номери. Катя, та що співала пісні Пугачової, в істерику падала. Їй раз фонограму змінили, потім ще раз. Вона плакала: "Ну що вони мене ріжуть весь час!", ― розповідає найстаріший учасник колективу Оксана Косінська.

 

Останні два дні перед виступами, з учасниками проводили репетиції зі всіма декораціями, в костюмах і гримі. Адміністратори шоу стояли з секундоміром і визначали скільки часу займає реквізит винести, скільки на сцену вийти. Вираховували, коли і скільки йтиме реклама.

 

Учасники колективів, під час голосування, відправляли смс за себе.

 

"Так всі робили. Знаю, що в рідному селі за нас голосували навіть ті, хто в житті не знав що то таке смс. Йшли до сусіда і казали – натисніть мені за „Лісапед", ― зазначає Фаліон.

 

З вересня „Лісапедний батальйон" матиме гастролі Україною. Їх організовує канал СТБ.

 

„Адміністратори СТБ казали, що гонорар з каналом ділитимем 50 на 50. Ми тільки раді. Хай заробляють і нам трохи дадуть заробити", ― каже Косінська.

 

Вже зараз "Лісапедний батальон" часто запрошують на корпоративи та вечірки до Києва та інші міста України. Платять до трьох тисяч доларів. В той же час, в рідних областях колектив ще й досі часто виступає безкоштовно.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/_mozhna-otrimati-tri-tak-i-ne-potrapiti-v-efir-peremozhci-ukrajina-mae-talant-roz/510842">Gazeta.ua</a>


12.08.2013 1461 0
Коментарі (0)

15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5210 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1842 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4053 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3177 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7972 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20303 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

285

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

825

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1919

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2397
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

194
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

703
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

485
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18391
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

986
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1222 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6107 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23399 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

300
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

998 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1189 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

504