Користь і шкода солярію

 

/data/blog/53942/6e7afe5da24f34e8fd3043d387cb2e87.jpg

 

Користь і шкода солярію

З приходом літа завжди хочеться перетворитися і виглядати шикарно, тому відвідування солярій стає особливо актуальним! Чи можуть ці процедури нанести серйозної шкоди вашому здоров‘ю? У цій статті ми зважимо всі «за і проти» отримання шоколадного засмаги в солярії.

Користь солярію

Користі від солярію чимало. Завдяки солярію ми цілий рік можемо мати красивий відтінок шкіри, а відвідування популярних сеансів з ранньої весни чудово допомагає підготуватися до природної засмаги на пляжі, щоб згодом уникнути сонячних опіків.

Перебування під ультрафіолетовими променями сприяє поповненню вітаміну D, який, у свою чергу, підтримує організм у тонусі і є ефективною профілактикою багатьох серйозних захворювань, таких як остеопороз.

Слід зазначити, що солярій є вірним союзником у боротьбі з шкірними захворюваннями, тому що ультрафіолетові промені знищують хвороботворні бактерії, які є причиною різних запалень.

До всього іншого, солярій допомагає впоратися з поганим настроєм і депресією, так як під впливом ультрафіолету синтезуються ендорфіни, відомі як «гормони радості».

Шкода солярію

Як відомо, краса вимагає жертв. Для отримання жаданої засмаги жінки інколи жертвують найціннішим — своїм здоров’ям. Ультрафіолетові промені, завдяки яким придбавається бронзовий загар, значно підвищують небезпеку виникнення онкологічних захворювань, а також найнебезпечнішого з них — меланоми.

Незважаючи на те, що солярій є відмінною профілактикою дерматитів, винятком є лише люди з підвищеною чутливістю до сонячного світла, він сприяє старінню шкіри і появи зморшок.

Таким чином, ультрафіолет значно знижує здатність шкіри до регенерації, що несприятливо позначається на її стані. До того ж зловживання солярієм провокує появу пігментних плям.

Ще одним негативним результатом перебування під ультрафіолетовими променями може стати опік рогівки або поява катаракти.

Протипоказання до відвідування солярію

Перш за все, отримання засмаги в солярії протипоказано людям, що мають схильність до онкологічних захворювань. З обережністю проводити процедуру, якщо на шкірі є велика кількість родимок і пігментних плям. Необхідно відмовитися від солярію тим,що страждають на діабет, гіпертонією і порушення роботи ендокринної системи. Також не рекомендується відвідувати солярій при прийомі антибіотиків, вагітним і годуючим жінкам.

Правила засмаги в солярії

Ніколи не перевищуйте час засмаги, який рекомендовано вашому типу шкіри.

Завжди використовуйте засоби для засмаги в солярії, які допоможуть захистити вас від опіків, спеціальну шапочку для захисту волосся від пересушування і сонцезахисні окуляри, щоб уникнути проблем з очима.

Перед сеансом засмаги обов‘язково видаліть з обличчя макіяж, а також не використовувати дезодоранти, духи, вони можуть викликати алергічну реакцію.

Після сеансу в солярії необхідно зволожити шкіру лосьйоном.

Таким чином, здоров’я та краса не завжди йдуть рука об руку, ультрафіолет позитивно впливає на здоров‘я, але тільки в невеликих дозах. Тому завжди потрібно пам’ятати, що засмага в солярії може спричинити серйозні наслідки для здоров'я.

 

vkurse.ua


16.06.2014 2865 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

964
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

779
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1897
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3245
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2552
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2544

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

237

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

734

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

688

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1604
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

357
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

696
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

616
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

336
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

382
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27037
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

842
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19675
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

425
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

399
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

732
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1329 3