Коли станеться революція в Україні?

У зв'язку з подіями в Тунісі та Єгипті ми з братами кілька днів тому дискутували про перспективи революції в Україні. Після чергового безрезультатного мітингу на захист політв'язнів, багато патріотів поставили під сумнів ефективність таких пікетувань і в решті-решт переймаються скепсисом з приводу здійснення самої революції.
 
У наших головах існує стереотип революції, ми уявляємо собі її, приблизно як події 1917-го року. Безумовно будь-яка революція супроводжується кров'ю, але вони всі різні і не схожі одна на іншу. І українська буде зовсім іншою, не такою, як ми її уявляємо. 
Щоб розвіяти скептицизм, потрібно сказати, що революція вже йде. У тому сенсі, що це процес не одного дня, року, десятиліття. Становлення нації це довгий і кривавий шлях, який доведеться пройти. І українці ним уже йдуть. Нехай як би він безнадійно не виглядав. І скільки б помилок не було зроблено. Революція стає явною тоді, коли відбувається зміна влади силовим шляхом. Це її апофеоз. Але до цього революція готується, відбувається, те що, ми бачимо зараз, і ще побачимо пізніше. 

Революція в першу чергу це народження Нової Людини. А не просто зміна влади. Революція це в першу чергу не боротьба за владу, хоча це також присутнє. Зміна влади або боротьба за неї - це переворот. А революція це зміна в душах людей. Це зміна абсолютно всього: культури, економіки, мислення, понять що таке добре і що таке погано. Змінюється сприйняття світу і навіть лінгвістика, вимова. Змінюється погляд внутрішній і зовнішній. Змінюється стиль життя і поведінка. Революція це смерть колишнього світу і його людини і народження Нового Світу з Новою Людиною.
Багато хто з нас бачить здійснення української революції  в українізації України. Тобто Донецьк буде говорити українською. Крим заселиться українцями і там усі будуть ходити у вишиванках. Замість пам’ятників Леніну наставлять Степану Бандері.  І от такий український рай всюди запанує.

І мєнти будуть так само ламати кістки патріотам і погрожувати українською. Суддя в синьо-жовтій мантії з величезним тризубом, помпезно зачитає вирок вишуканою українською. Чиновники та депутати вигадають безліч «українських» законів і будуть грабувати нас «по-українськи». Податкова буде наїзджати з вимогою віддати гроші до «Бюджету Держави Української». І усі разом вони будуть ходити по вулицях і вітатися Слава Україні!

Справжня Революція станеться в Україні тоді, коли українці стомляться від грошової політики до огиди. Коли кожного з нас дістане грошовий бєспрєдєл, де усе можливо придбати та купити. Якщо можна усе купити та продати, це свідчить про відсутність в суспільстві понять і традицій. І тоді, коли накопичиться критична маса ображених людей, в яких прокинеться жага до старих шляхетних традицій, відбудеться революція. Народ втомлений від грошового свавілля чекає на гідність і лицарство, внутрішньої шляхетності, понять самопожертви і обов’язку. І тут розпочинається час пробудження голосу крові, який було витіснено раціоналізмом, цивілізацією, демократією. З‘являються люди, які природньо належать до влади. Це люди такої влади, головною метою, якої є піклування за майбутнє і наступне покоління. Це люди влади, які протистоять пануванню грошей. Люди, які самі від себе вимагають шляхетності та аристократизму. Люди з відчуттям обов’язку перед Батьківщиною та народом. І тоді все у нас буде добре.

 

Bratstvo


31.01.2011 1749 4
Коментарі (4)

я 2011.02.21, 21:31
мені здаеться люди готові до революції їм тільки потрібен лідер ідея яка обєднає всіх
я але інший 2011.05.23, 10:41
Лідер......... такий за яким піде і схід і захід.. хтось не розриваючий, а єднаючий:) люди то однакові що тут , що там:) пролсто цькують нас один на одного:)
Ваиль 2011.06.10, 14:30
Де цей лідер ?
Данило 2012.02.11, 21:02
А всіх і так єднає одна ідея. тільки способи в кожного різні. влада це відповідальність. коли введуть смертну кару як міру політичної відповідальності, от тоді милостиво просимо до керма.
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1931
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1843
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1842
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5434 45
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2137 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1495

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

719

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

781

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

976

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

992
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1753
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3660
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10237
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26122
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10167 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7698
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

878
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

158
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

239
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

366
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1261
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

861