Імуномоделюючий препарат Гропринозин: широкі можливості при лікуванні ГРВІ

З того часу, як відкрили перший антибактеріальний засіб (пеніцилін), медичні фахівці зосередилися на етіотропній терапії, тобто спрямованої на усунення безпосередньої причини хвороби.

За минулі роки розробили велику кількість антибіотиків та противірусних ліків, що істотно розширило можливості сучасного лікування.

Проте такі медикаменти викликають чимало побічних ефектів і несумісні з багатьма іншими препаратами. Їх застосування нерідко призводить до формування високостійких штамів вірусів.

У зв'язку з цим підвищується цікавість до ліків, які не тільки впливають на патогенних збудників, а й «запускають» імунні механізми людського організму і змушують його самостійно боротися з інфекціями.

Найбільш відомим представником цієї групи ліків є угорський імуномодулятор Гропринозин.


Чим особливий цей препарат?

Гропринозин - зареєстрований в Україні препарат на основі інозину пранобекс, відомого медицині з 1970-х рр. Ця лікарська речовина надає:

  • пряму та опосередковану противірусну дію. Пряму - внаслідок зв'язування з ураженими вірусом клітинами. Опосередковану - внаслідок підвищення дії інтерферону, який активує клітинні білки, які блокують реплікацію вірусу.
  • імуномодулююча дія - внаслідок збільшення функціональної активності T- і B-лімфоцитів. Внаслідок цього нормалізується співвідношення кількості Т-хелперів і Т-супресорів, відновлюється значення так званого імунорегуляторного індексу. Також препарат збільшує синтез лімфокінів, які сприяють формуванню механізмів специфічного і неспецифічного імунітету.

Показання до застосування Гропринозину

У численних дослідженнях встановлено, що інозин активний відносно всіх штамів вірусу грипу, парагрипу, риновірусу, аденовірусів та інших вірусів, які викликають гострі респіраторні захворювання.

Гропринозин успішно застосовується при важких і часто рецидивуючих інфекційних хворобах, в тому числі у людей з імунодефіцитом.

В одному дослідженні фахівці спостерігали 40 дітей від 3 до 15 років з легким ступенем клітинного імунодефіциту, які часто хворіли на респіраторні захворювання вірусного походження. 30 з них на тлі основної терапії додатково отримували Гропринозин в добовій дозі 50 мг/кг курсами по 10 днів з 3-місячними перервами. Ефективність оцінювалася через 12 місяців. У дітей, які приймали інозин, зменшилися:

  • на 80% кількість рецидивів;
  • на 70% вираженість симптомів;
  • на 60% тяжкість загострень;
  • на 90% кількість прийнятих антибіотиків;
  • на 80% кількість прийнятих інших препаратів;
  • на 90% тривалість захворювань.

З огляду на ці дані, фахівці рекомендують приймати Гропринозин при всіх видах ГРВІ.


Де знайти препарат?

Детальну інструкцію Гропринозин можна знайти в аптеці 911. Тут же на сайті є можливість забронювати препарат і забрати його в найближчій до будинку аптеці або оформити безкоштовне доставлення в зручне відділення «Нової пошти» або «Укрпошти».

Співпрацювати з аптекою 911 вигідно, оскільки у нас можна:

  • отримати безкоштовну консультацію лікаря телефоном;
  • розшифрувати рецепт;
  • придбати товари за державною програмою «Доступні ліки»;
  • замовити рідкісні та відсутні препарати.

У мережі продаються тільки сертифіковані в Україні лікарські засоби. Більшість медикаментів ми отримуємо безпосередньо від виробників або їх представників, тому можемо гарантувати мінімальні ціни на товари.

Партнерський матеріал


08.09.2021 6306
Коментарі ()

26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

665
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1921 6
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1128 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

552
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6902 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11392 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

332

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1073

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1114

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1107
29.03.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

39
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

281
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1079
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

655
25.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

749
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2947
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4439
29.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18438
29.03.2024

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув майже 90% законопроєкту про мобілізацію.  

30
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

319
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

351
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

662