Христос й Плерома

 

Світ видається настільки чудовим й прекрасним, що будь-яка спроба звести всесвіт в геометричну форму виглядає доволі порнографічним дійством. На штиб говоріння Жижека про філософію в контексті його військових параноїдальних асоціацій. Будь-яке твердження самостверджується в запереченні, згідно законів рівноваги, полюсності й вібрацій. Рівноваги в природі причинно-наслідкового епосу /Юм/, полюсності в протяжності феноменів часу й простору / Трісмегіст/, ну і вібрацій / найбільш важливого феномену в категоріях диструкцій та визнання добра -зла або ж зла -добра/. Тут універсальним був Христос, який чітко все звів до Єдиного сокровенного, єдиного всезагального центру- батька. Він поєднав в собі вчення персів, египтян та буддистів й в свій спосіб відтворив Всезагальне вчення, котре дотепер поглиблюється в різнопланових трактуваннях. В позиціях об'єкт -суб'єкт, духу й тіла, емпіричного й раціонального, єднання тіла й розуму, єднання тіла й природи й окремих стихій та феноменів, метафізик та позитивного традиціоналізму, появі нових цінностей та категорій трактування Буття, буття-текстів й буття порожнеч, разом із важливістю єднання аналітичного із суто чистим осоціативним філософствуванням чи філософією, теперішнім гібридно синтетичним постактуальним, я би взяв на себе певну відповідатність, постфілософським сприйняттям колективного й індивідуального разом із внутрішньою необхідністю уніфікаційного єднання усього протилежно обумовленого. Це коротко. Можна розширити кожне твердження в аспектах суб'єктивного імпульсарію, але нічого відверто Чистого насправді ви не віднайдете. Ви самі вже є Наслідком чогось, ваше життя-буття є результатом Чогось конкретного, ваша історія-карма-фатум-воля-доля є вже випочатково чистим аркушем.. Нажаль. Тому не журіться з огляду помилок, це гарантія еволюційного вирію, не бійтеся любити - біль розчарування притупить фізіологічний детермінізм й розкриє чуття суто інтуітивного сприйняття, а знання врешті окрилять, а потім приземлять вас остаточно в хворобах й болі слабого тіла й чесного духу. Тому наслідуйте Христа. Там чиста математика. 
Наслідувати потрібно повільно й обережно. Читати Біблію на самоті небезпечно й складно. Проговорюйте її. Унікальність Святого письма все ж таки в тому, що це Живе письмо. Рефлексійно-постдокументоване. Пост-подієвим і є безліч настінних фресок й окремих досліджень Христа. Цікавим є сам Христос, потім вже його діяння й вчення. Він в 13 років поїхав Египет, згодом в Індію в17, в 22 відвідав Шамбалу чи Шангріллу й в 29 повернувся в Палестину. В нього був колосальний дар зцілення й пророцтва. Знання збирались із різних джерел. Зараз ми можемо бачити сотні вчених-ентузіастів, які розказують космогонію чи астрофізичну парадигмальну неприроду - знайте , в кінці-кінців , вони всеодно мандруватимуть в Індію й помруть там, або повернуться із конкретним місіонерством. Це логіка розвитку еволюції самого знання в аспекті генетичного Поля Свідомостей й коливання. 
Христос прожив 120 років й провів останні дні в Кашмірі. Що може бути прекраснішим за Кашмір. А за чудову композицію гурту Лед Дзеппелінг. Все зводиться до Сходу і навпаки: схід вичерпується в раціоналістичних пустелях заходу. Життя складна річ: тільки не задавайтесь ідеями, щоб про вас згадували. Це відбудеться за попереднім сценарієм- бо є безліч зірок, котрі світять ще з самого початку творення всесвіту й космосу. Тобто , не всі зірки вибухають, не всі зірки створюють темні прірви- є білі великі й малі гіганти й їхнім сяйвом опромінені наші галограми. Є здогадки останнього вибуху в мізках перед смертю - про це розпишу трохи згодом. 
Я впевнений, що буде ще один місія, навіть декілька, можливо навіть повернення злого ангела в доброго й нові сценарії тільки навпаки - головне, щоби сам церковний інститут не отримав статус лінійного соціального ритмічного центру. Хоча лобі й залежність, статус й суто імідженерінг ідентифікацій ніхто не відмінював. 
Христос був цилітелем й знав досконало тіло й як його лікувати.
Тому після розп'яття до нього в печеру привезли 100 літрів алоє та опіуму. 
Нічого дивного - він дійсно був живим. Після розп'яття продовжив із Марією та Фомою похід в Індію. Рухайтесь: бо коли живете одним локаційним моментом приречені на диструктивну смерть. Рух є життям.
Життя Христа це математична формула. Не бійтеся це визнати, серед спекулятивного розмаїття дисциплінарних обмежень - якщо вас повчають : значить хочуть скинути з істинного шляху. 
Якщо вас ображають- значить люблять.
Якщо про говорять - вас відтворюють в вібраційних просторах психосфери.
Христос є монадою, монадою-еоном, котрий дав нам шанс розуміння та сприйняття Плероми.
Плерома теж є математикою. 
Математикою аналітичних рефлексій й узагальнень.

 

 

  


04.05.2016 Роман Бончук 2419 1
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

758
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2324
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2034
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2051
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6214 55
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2338 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

213

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1034

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1019

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1284
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

135
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

505
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1967
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26392
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

455
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10372 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7909
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

461
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

311
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

461
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

539
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1477