Де починається Україна: пластуни Івано-Франківська організували сімейний табір для переселенців (ФОТО)

Велика Гра, як назвав скавтинг його засновник Роберт Байден-Павелл, триває впродовж усього життя.

Враховуючи жахливі події російсько-української війни пластуни, українські скаути, продовжують організовувати для дітей садки, літні табори, в умовах яких формуватимуться та зростатимуть щасливі та свідомі громадяни, патріоти своєї країни, пише Фіртка.

читайте також: Вірні Богу та Україні: як в Івано-Франківську відзначили 110 років ПЛАСТу

З 25 червня по 2 липня у мальовничому куточку українських Карпат, пластовому таборі-музеї "Сокіл" станиця Івано-Франківськ провела сімейний табір «Сокіл-експрес».

Малеча з тимчасово окупованих територій України та їхні батьки знайомилися із засадами пластової методи виховання.

Веселі ранкові руханки, молитва, гімн та підняття національного прапора на відкритті дня та різноманітні веселі, розвиваючі заняття - все це обов'язкові щоденні складові.

А також цікаві історії, майстерки, мандрівки, змаги, співи, ігри та ватри супроводжували учасників всі ці вісім таборових днів, впродовж яких батьки творили казку буття для власних дітей, а організатори робили все, щоб кожен відчув чар пластування.

"Сімейний пластовий табір «Сокіл-експрес» відбувся. Відбувся завдяки нашим військовим, які мужньо тримають оборону та відстоюють наше право бути самостійною та незалежною державою!
Учасники із різних куточків України шукали відповідь на питання «Де починається Україна?», - можливо зі Слобожанщини, чи з Карпат, чи з Наддніпрянщини, чи з Полісся, чи з Поділля, чи з Примор‘я.
І відповідь знайшли - Україна починається з кожного з нас!, - написала у соціальній мережі комендантка заходу, пластунка сеньйорка Оксана Румак.
Також важливим є те, що на завершення табору малеча не заперечувала продовжити вдома Велику Гру - ПЛАСТ і дітям урочисто пов'язали білі хустки - ознака наймолодшого уладу пластунів - ПТАШАТА (малюки до 6 років.)
 

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Як пластуни в Івано-Франківську наближають перемогу України: місяць згуртованої роботи (ІНФОГРАФІКА)

Аби малеча не втрачала дитинство: в Івано-Франківську пластуни запрошують на "Весняні майстерки"

На повну силу: як працює волонтерський штаб прикарпатських пластунів (ВІДЕО) 

Вручення Залізних Хрестів: як відзначили 14 жовтня прикарпатські пластуни та пластунки (ФОТО/ВІДЕО)

Таборове літо у пластунів: легенди, особливості та цікавинки

Пластове таборування: навчання чи відпочинок?

Фотогалерея


05.07.2022 1452
Коментарі ()

07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

929
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

5421 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

1780
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1770
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2926
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

2541

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

472

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1683

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2420

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

3154
07.10.2024

Макаронні вироби бувають різних форм та розмірів, і кожен з них ідеально підходить для конкретних типів страв.  

241
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

800
28.09.2024

Чи дозволені банани після видалення жовчного міхура? Дієтологи дають поради про особливості харчування після операції.

988
04.10.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 1 123 релігійні громади перейшли з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.  

554
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

723
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

16211
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

3085
08.10.2024

У програмі концерту — добре знайомі та незабутні пісні Володимира Івасюка, Мирослава Скорика, Богдана Весоловського, Кузьми Скрябіна, Ігоря Білозіра, Володимира Якимця, Ярослава Нудика, повідомили організатори.   

401
09.10.2024

Верховна Рада 9 жовтня ухвалила у другому читанні законопроєкт про заборону мобілізації обмежено придатних віком до 25 років.  

131
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

1198
27.09.2024

Пропозиції Асоціації міст України до проєкту Держбюджету-2025 підтримав Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 26 вересня 2024 року.  

1057 2