ЧАС І ПІСОК

 

Тільки в мене з'являється можливість екстраполяції - я цим користаюсь. І що цікаво, навіть механік чи завгосп, чи сантехнік може вступити в диспут й розказати про Кастанеду й Фрезера. Дивно, але це факт.

Якщо останнім в стандарній еволюції буде оптимізація рішень - тоді сут знову аспекти суб'єктивного й об'єктивного. Сантехніки також вірять, що пшениця з Венери.
Щодо часу. Час є стертоносною категорією. Краще без нього - щасливі часу не помічають, значить щасливі живуть в квантовій зоні й в моментах метафізичної ейфорії. Час вже прижився, він ще тоді прижився, коли час вимірювали піском. На піску колись малював свої каракулі Архімед, і також, як Айнштайн приймав ванну з молока. Чому з молока - все, що стосується молока поступово сягає феномену аріїв. 
Час є. Чи його немає. Такеж запитання, як " чи є бог?"..
Свідомість залишиться чорною дірою, як і сама чорна діра залишиться "чорною скринею": а що в тій скрині, напевно теж саме, що і в машині манній...
Чи є логос єднання нашої свідомої діри із Чорною дірою. Є звичайно. Для цього завжди має бути третій - скажімо бог. Бо бог оцінює нас з позицій певної механіки, а ми і бога й навколишню фізичну реальність відповідно також через містифікацію, квантову парадигму чи космогонію, скоріше космологію, котра є сучасною астрологією. Отже логос єднання дір відбувається через естраполяцію квантову, яка є в теологічному аспекті простим діянняя Увірування та надії. Все ж таки : яка різниця між віруванням й надією. Тим що віра є відбутим, тобто піджитим досвідом, надія є прогнозованою моделлю. Мозок, який складається з мільярдів клітин, які продукують струм і єднаються із чорними дірами. Але є Час, і є протяжність. Тому напевно Платон був правий, що матерія характеризується протяжністю- от нервова система людини має ліміт й одна інформація пишеться іншою й написується, тільки та інформація може жити , як приховується скажімо в міжклітинному соці чи наприклад в Клітинах Пам'яті. Це не чиста метафізика, і щось мені підсказує, що я правий. Пам'ять має психосоматичний диск десь на рівні клітинного геному. Що може бути збудником застарілої пам'яті - аромат, звук чи просто ситуативний гешефт. От запахло якимось ароматом і ви вже знову в моментах, коли вам вісімнадцять. 
Наука помиляється в тому, шо нервові клітини не відновлюються й мозок працює на чотири відсотки. Нервові клітини продукуються в певній частині мозку, і чекають свого часу...як свого часу чекає окрема шумова карта мозку. Скоро ми про це дізнаємось. 
Для цього потрібний час і пісок...


09.11.2017 Роман Бончук 2473 0
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1263
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2556
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2128
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2190
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6586 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2469 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

364

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1171

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1301

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1432
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

296
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

155
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

599
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

62
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26530
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

565
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10479 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

56
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

76
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

420
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

568
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

635