Японський метод лікування водою: найпростіший шлях до здоров’я

 

 

Японці – визнані довгожителі, їх здоров’ю щиро заздрять жителі інших країн. Це дуже популярний сьогодні метод в Японії. Необхідно пити воду відразу після ранкового пробудження. Для багатьох захворювань вода є 100% ліками.

 

Японська медична асоціація підтвердила цілющий ефект рясного ранкового пиття: лікування головного болю, проблем з серцем, бронхіту, розладу шлунка та інших захворювань відбувається чарівним чином! У тому числі мова йде і про тривалі і серйозні захворювання, пише ukrainianpeople.us

 

Визнано ефективними ліками від наступних захворювань:

  • головний біль
  • тілесна біль
  • хвороби серцево-судинної системи
  • артрит
  • прискорене серцебиття
  • епілепсія
  • зайва вага
  • астматичний бронхіт
  • туберкульоз
  • менінгіт
  • захворювання нирок і сечового міхура
  • блювота
  • гастрит
  • діарея
  • цукровий діабет
  • запор
  • все очні хвороби
  • хвороби жіночих органів
  • рак і порушення менструального циклу
  • захворювання вуха, горла і носа

Японський метод лікування водою

  1. Вранці, ще до того, як почистити зуби, необхідно випити чотири склянки води (стакан води – 200 мл.).
  2. Почистіть зуби, але не їжте і не пийте нічого протягом наступних 45 хвилин.
  3. Після цих 45 хвилин, можна їсти і пити все, що завгодно.
  4. Не їжте і не пийте протягом наступних двох годин після сніданку
  5. Ті, хто не в змозі випити з ранку чотири склянки води, може почати з меншої дози і поступово збільшувати її, щоб дійти до чотирьох чашок.

Чому варто пити воду вранці

Людина після сну має більш густу кров через брак води, тому потрібно обов’язково пити воду вранці натщесерце. Якщо людина це не робить і починає їсти бутерброди з кавою, то кров стає ще густіше, так як необхідна вода для перетравлення.

 

Кава, чай є сечогінними. Це означає, що організм буде виводити більше води через нирки, ніж ви випили. В результаті маємо хронічну нестачу води, постійно густу кров, проблеми з товстим кишечником. І далі за списком. Тому перед їжею п’ємо воду для забезпечення нормального перетравлення. Після їжі потрібно витримати час до наступного прийому води або їжі. Це близько 2-3-4 годин в залежності від того, що з’їли і як багато.

 

Вода йде з порожнього шлунку через 5-10 хвилин. З’являється одинична відрижка, коли воротар відкрився і вода вийшла. Вода швидко потрапляє в товстий кишечник і засвоюється. А значить організм може спокійно виділити соки в шлунок без згущення крові.

 

Вода з лимоном: переваги

  1. Зміцнюється імунна система організму. Лимон багатий вітаміном С і калієм. Він стимулює мозок і нервову систему, контролює кров’яний тиск.
  2. Напій вирівняє лужний баланс, адже лимонна кислота не підвищує кислотність.
  3. Поліпшується обмін речовин. Сік лимона містить пектин, який допомагає організму боротися з відчуттям голоду. Крім того, було доведено, що люди, які підтримують лужну дієту, худнуть набагато швидше.
  4. Сік лимона стимулює травлення. Тепла вода служить для стимуляції шлунково-кишкового тракту і перистальтики.
  5. Цей напій має м’яку сечогінну дію. Лимонна вода збільшує швидкість сечовипускання, що допомагає швидко очистити організм, при цьому зберігши здоров’я сечових шляхів.
  6. Очищається шкіра. Крім того, вітамін С сприяє зменшенню зморшок і зникнення плям на шкірі, оскільки видаляє токсини з крові.
  7. Стакан води – це боротьба з зневодненням організму, з самого ранку всі системи почнуть працювати правильно і в першу чергу – наднирники, які виділяють гормони. Організм буде готовий до стресу, і цілий день зможе функціонувати нормально.

 

Терміни лікування деяких захворювань

  1. Високий тиск – 30 днів
  2. Гастрит – 10 днів
  3. Діабет – 30 днів
  4. Замки – 10 днів
  5. Рак – 180 днів
  6. Хворі артритом повинні слідувати цій методиці 3 дні в перший тиждень, а, починаючи з другої, – кожен день.

 

Дана методика не має побічних ефектів, однак, на початку лікування кількість сечовипускань може збільшитися. Буде краще, якщо Ви будете продовжувати цю процедуру і після лікування, і зробите її нормою життя. Пийте воду, і залишайтеся здоровими і активними.

 

Важлива деталь

Китайці і японці п’ють гарячий чай під час їжі (а не холодну воду). Настав час перейняти у них цю звичку. Ми тільки виграємо. Пояснюємо для тих, хто любить пити під час їжі саме холодні напої.Холодна вода знижує засвоєння їжі, так як продукти, що містять жири загустевают.

 

Іншими словами, жири в розрідженому стані швидше вступають в реакцію з киснем і краще засвоюються кишечником, ніж, якщо Ви запиваєте їжу холодними напоями. Відповідно, жири не відкладаються під шкірою, і ймовірність захворювання на рак знижується в десятки разів.


04.10.2016 11162 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2007
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1879
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1878
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5572 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2170 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1531

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

771

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

835

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1044

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1022
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1794
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3701
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10287
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26175
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10211 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7738
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

920
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

254
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

283
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

403
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1305
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

903