Японський метод лікування водою: найпростіший шлях до здоров’я

 

 

Японці – визнані довгожителі, їх здоров’ю щиро заздрять жителі інших країн. Це дуже популярний сьогодні метод в Японії. Необхідно пити воду відразу після ранкового пробудження. Для багатьох захворювань вода є 100% ліками.

 

Японська медична асоціація підтвердила цілющий ефект рясного ранкового пиття: лікування головного болю, проблем з серцем, бронхіту, розладу шлунка та інших захворювань відбувається чарівним чином! У тому числі мова йде і про тривалі і серйозні захворювання, пише ukrainianpeople.us

 

Визнано ефективними ліками від наступних захворювань:

  • головний біль
  • тілесна біль
  • хвороби серцево-судинної системи
  • артрит
  • прискорене серцебиття
  • епілепсія
  • зайва вага
  • астматичний бронхіт
  • туберкульоз
  • менінгіт
  • захворювання нирок і сечового міхура
  • блювота
  • гастрит
  • діарея
  • цукровий діабет
  • запор
  • все очні хвороби
  • хвороби жіночих органів
  • рак і порушення менструального циклу
  • захворювання вуха, горла і носа

Японський метод лікування водою

  1. Вранці, ще до того, як почистити зуби, необхідно випити чотири склянки води (стакан води – 200 мл.).
  2. Почистіть зуби, але не їжте і не пийте нічого протягом наступних 45 хвилин.
  3. Після цих 45 хвилин, можна їсти і пити все, що завгодно.
  4. Не їжте і не пийте протягом наступних двох годин після сніданку
  5. Ті, хто не в змозі випити з ранку чотири склянки води, може почати з меншої дози і поступово збільшувати її, щоб дійти до чотирьох чашок.

Чому варто пити воду вранці

Людина після сну має більш густу кров через брак води, тому потрібно обов’язково пити воду вранці натщесерце. Якщо людина це не робить і починає їсти бутерброди з кавою, то кров стає ще густіше, так як необхідна вода для перетравлення.

 

Кава, чай є сечогінними. Це означає, що організм буде виводити більше води через нирки, ніж ви випили. В результаті маємо хронічну нестачу води, постійно густу кров, проблеми з товстим кишечником. І далі за списком. Тому перед їжею п’ємо воду для забезпечення нормального перетравлення. Після їжі потрібно витримати час до наступного прийому води або їжі. Це близько 2-3-4 годин в залежності від того, що з’їли і як багато.

 

Вода йде з порожнього шлунку через 5-10 хвилин. З’являється одинична відрижка, коли воротар відкрився і вода вийшла. Вода швидко потрапляє в товстий кишечник і засвоюється. А значить організм може спокійно виділити соки в шлунок без згущення крові.

 

Вода з лимоном: переваги

  1. Зміцнюється імунна система організму. Лимон багатий вітаміном С і калієм. Він стимулює мозок і нервову систему, контролює кров’яний тиск.
  2. Напій вирівняє лужний баланс, адже лимонна кислота не підвищує кислотність.
  3. Поліпшується обмін речовин. Сік лимона містить пектин, який допомагає організму боротися з відчуттям голоду. Крім того, було доведено, що люди, які підтримують лужну дієту, худнуть набагато швидше.
  4. Сік лимона стимулює травлення. Тепла вода служить для стимуляції шлунково-кишкового тракту і перистальтики.
  5. Цей напій має м’яку сечогінну дію. Лимонна вода збільшує швидкість сечовипускання, що допомагає швидко очистити організм, при цьому зберігши здоров’я сечових шляхів.
  6. Очищається шкіра. Крім того, вітамін С сприяє зменшенню зморшок і зникнення плям на шкірі, оскільки видаляє токсини з крові.
  7. Стакан води – це боротьба з зневодненням організму, з самого ранку всі системи почнуть працювати правильно і в першу чергу – наднирники, які виділяють гормони. Організм буде готовий до стресу, і цілий день зможе функціонувати нормально.

 

Терміни лікування деяких захворювань

  1. Високий тиск – 30 днів
  2. Гастрит – 10 днів
  3. Діабет – 30 днів
  4. Замки – 10 днів
  5. Рак – 180 днів
  6. Хворі артритом повинні слідувати цій методиці 3 дні в перший тиждень, а, починаючи з другої, – кожен день.

 

Дана методика не має побічних ефектів, однак, на початку лікування кількість сечовипускань може збільшитися. Буде краще, якщо Ви будете продовжувати цю процедуру і після лікування, і зробите її нормою життя. Пийте воду, і залишайтеся здоровими і активними.

 

Важлива деталь

Китайці і японці п’ють гарячий чай під час їжі (а не холодну воду). Настав час перейняти у них цю звичку. Ми тільки виграємо. Пояснюємо для тих, хто любить пити під час їжі саме холодні напої.Холодна вода знижує засвоєння їжі, так як продукти, що містять жири загустевают.

 

Іншими словами, жири в розрідженому стані швидше вступають в реакцію з киснем і краще засвоюються кишечником, ніж, якщо Ви запиваєте їжу холодними напоями. Відповідно, жири не відкладаються під шкірою, і ймовірність захворювання на рак знижується в десятки разів.


04.10.2016 8650 0
Коментарі (0)

21.03.2023
Тіна Любчик

Ідея виготовляти ліки для військових у "гарячі" точки виникла після того, як на запити захисників волонтери шукали ліки. Детальніше про це — журналістці Фіртки розповіла Ірина Федяк, деканеса фармацевтичного факультету ІФНМУ та відповідальна за виготовлення ліків для військових.

227
16.03.2023

Інвестиції в криптовалюту — перевірений метод заробітку. Попри значну кількість варіантів цифрових грошей (близько 11 000), особливою популярністю користується близько сотні з них. 

306
14.03.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поїхала на Косівщину, щоб поцікавитись у Йосипа Приймака, який понад 35 років займається бондарством, особливостями виготовлення дерев'яного посуду за старовинною традицією та секретами збереження первинної технології цього ремесла на теренах Гуцульщини.   

723
28.02.2023
Іван Муканик

Мирослав Карабін став керівником НОКу в Івано-Франківській області на 2023-2026 роки. Фіртка поцікавилась, що зі спортивних подій планують цьогоріч в області.

10470 21
24.02.2023
Тетяна Дармограй

Як протягом року повномасштабної війни змінилось життя на Прикарпатті та як прикарпатські правоохоронці адаптувались до роботи в умовах воєнного стану, дізнавалась журналістка Фіртки.

1359
22.02.2023
Тіна Любчик

Сили безпеки і оборони України продовжують посилювати. Так, в МВС почали формувати штурмові бригади «Гвардія наступу». Фіртка розповідає, що відомо про набір добровольців на Прикарпатті.

2633

Наукова фантастика початку ХХІ ст. через фільми, серіали нав’язує думку про однозначну загибель нашої планети та потребу колонізації для людства Марсу.

596

Відповідь на це та інші запитання дає Олег Зелез, співвласник компанії HVOYA, яка займається будівництвом каркасних будинків з 2008 року і входить до списку найкращих будкомпаній України.

1799

Концептуальні підходи психології та соціології до ведення бізнесу в Україні

999

Минулого тижня, в лютому 2023 року, делегація Івано-Франківської торгово-промислової палати перебувала в північно-західній Німеччині, в регіонах Східної Фрізії та Папенбургу, на запрошення місцевої регіональної ТПП. Програма перебування видалася насиченою.

1411
16.03.2023

На Косівщині, у селі Яворів, відкрили туристичний об’єкт «Гуцульська сироварня». Фіртка поїхала туди, аби дізнатись тонкощі роботи ферми та рецепти екологічно чистих, натуральних сирів.

1143
11.03.2023

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. Адже організмові потрібно значно більше ресурсів, які йдуть на стреси, переживання та тривоги.

578
06.03.2023

Навесні у продажу з'являються редиска, огірки, шпинат, листковий салат, цибуля та інша рання городина. І хоча у ній містять нітрати, все ж варто включати її до весняного раціону.

833
20.03.2023

У Хрестопоклонну неділю, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт Ворохти, відбулося освячення двох відреставрованих старовинних ікон та їх сучасних копій.

122
17.03.2023

Чим старші респонденти, тим більше серед них тих, хто відповідає, укріпився у вірі — їх частка зростає від 18% серед тих, кому менш як 30 років, до 34% серед тих, кому понад 60 років. Частка таких найвища у Західному регіоні (31%, тоді як в інших регіонах — від 22% до 24%).

255
14.03.2023

Шлюб — це завжди про двох людей, які одружилися, бо любили одне одного. І ця любов не просто емоційна і поверхова, а любов як вияв волі людини. Священник завжди на шлюбній присязі запитує: «Чи ти хочеш взяти її за жінку чи його за чоловіка?» Відповідають: «Хочу!». Це і є волевиявлення.  

354
09.03.2023

За Біблією спочатку був створений чоловік, потім — жінка. Апостол Павло, коли говорить про сім’ю, наголошує на тому, що жінка повинна слухати свого чоловіка.  

667
17.03.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

3348
20.03.2023

Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін сьогодні 20 березня, близько 12:00 за київським часом, прилетів до Москви на зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним.  

142
15.03.2023

Група сенаторів США від обох партій тисне на главу Пентагону Ллойда Остіна з вимогою надати більше інформації про те, що потрібно для відправки винищувачів F-16 в Україну.  

340
10.03.2023

Головнокомандувач, командувачі напрямків доповідали щодо ситуації на передовій, загалом у захисті держави.

639
06.03.2023

Кабінет міністрів на своєму позачерговому засіданні 6 березня затвердив директора Національного антикорупційного бюро України.

834