Юрій Романюк

Депутат Івано-Франківської обласної ради, Батьківщина

СТАТТІ АВТОРА

Скарби Австрійської Імперії. Християнські Святині Страстей Господніх. Віденська скарбниця. 06 січня 2012р.

Спис Лонгіна. Спис Долі. Спис Христа. Один з Інструментів Страстей Господніх. Піка спису римського воїна Лонгіна (ім’я Лонгін перекладається на «довгий»), який вструмив поміж 4 та 5 ребрами Ісуса Христа, розп’ятого на Хресті. Як і всі Знаряддя Страстей, спис вважається однією з найбільших реліквій християнства...

 

2449 7

Мюнхен. Баварія. ФРН. 04 січня 2012 року

Мюнхен. Найбагатше місто, столиця - Баварії. Баварія – найбагатша земля Німеччини. найвищий ВВП на душу населення. Знайомство з Мюнхеном відбувається з міської ратуші.

1479 21

«Раніше крали шапки, а тепер обкрадають бюджет Прикарпаття!»

Рішення коаліції демократичних фракцій обласної ради відкласти розгляд проекту бюджету на 2012 рік, викликано виключно з вини уряду Януковича-Азарова, та підконтрольному ними держказначейству України і в області.

1216 20

Обласна рада зобов’язана заборонити перекриття автомагістралей для кортежів високопосадовців

Тривале (годинами) перекриття автотранспорту державною службою охорони України (ДСОУ), з метою створення безперешкодних умов пересування кортежу президента, прем’єр-міністра та спікера, а також іншим чиновникам, просто не припустимо та абсолютно не обґрунтовано.

1399 2

"Єнакієвський "бєзпрєдєл"

Масштаб демонстративного цинічного ігнорування елементарними нормами права та Конституції, дикунсько-варварської  розправи над лідером опозиції Юлією Тимошенко, в чергове змусив здригнутися не тільки європейське співтовариство, але навіть й вітчизняну громадськість.

1463 1

«Смерть в Донецьку – сигнал?»

В  19.10 год., неділя, 27 листопада, в Донецьку, внаслідок зухвалого, протиправного, тупого бандитського застосування грубої фізичної сили місцевих «братків» і перевдягнутих у цивільне ментів, було розігнано довготривалу акцію протесту інвалідів-чорнобильців,

1506 6

«Як опозиції сформувати більшість-2012»

Новий виборчий закон, за системою 50 на 50, дає гарантії формування щонайменше сталої блокуючої «меншості» опозиції, у 150 мандатів і більше, що категорично унеможливлює внесення владою будь-яких абсурдних змін у Конституцію.

1277 1

«Пробач, Тарасе!»

Що ж далі? Так і терпіти це «високохудожнє» творіння, по аналогії церетелівському Петру-І у Москві, чи оперативно виправляти допущені помилки і недалекоглядність?

1422 8

Бліцкриг багатовекторного краху

На захист позиції Банкової щодо Юлії Тимошенко не стала жодна(!) країна світу, жодний(!) політик, окрім Жириновського. Але Жириновський це не політик, це діагноз!

1415 0

«Закривавлена «русская» Одеса!»

З нагоди 20-ої річниці проголошення Акту про Державний суверенітет України, президент України Віктор Янукович, нагородив свою орду найвищими державними нагородами і військовими званнями.

1317 0

РОСІЙСЬКА РУЛЕТКА: президент - Путін, прем'єр - Медвєдєв!

Сталося цілком очевидне і очікуване, на з’їзді «Єдіная Росія», 24 вересня, нарешті давно прогнозована рокіровка набула цілком реального змісту і форми: діючий президент РФ Дмитро Медвєдєв очолить список «єдіноросів» і поведе їх здобувати тріумф на чергових виборах до Державної Думи Росії.

1217 1

ПРезентація бюджетного геноциду 2012 від Януковича-Азарова

Підготовлений Азаровим-Януковичем проект Державного бюджету України на 2012 рік офіційно внесений і зареєстрований у ВРУ, вчасно. На цьому всі позитивні емоції закінчуються.

1352 2

«Янукович приречений випустити і виправдати Тимошенко!»

Лише свобода, повне виправдання Тимошенко режимом Януковича відкриває шлях Україні до приєднання в асоційовані члени Європейського Союзу, та вступ до Зони вільної торгівлі (ЗВТ).

1221 2

Потрійний цугцванг

Відкритий лист Віктору Януковичу.

1242 9

Суд у Пилата

«33 рік від Різдва Христового. Римська імперія. Іудея. Єрусалим. Преторія.

2011 рік. Україна. Київ. Хрещатик, 42-а. Печерський райсуд міста Києва»

1417 6

«Вверх по драбині що веде у прірву»

Український владний режим Януковича, зі своїми «проФФесіоналами» у зовнішній та внутрішній політиці, загнав себе і країну, яку представляє, у глуху безвихідь.

1387 1

«ГЕмоРОЙ України!»

Владному цинізму і печерно-дикунській атрофації мізків не має меж, як і людській геніальності!

1501 2

Ще раз про Галицьку Асамблею

Головам  Львівської,

Івано-Франківської   та

Тернопільської обласних рад  

1376 7

«Осине гніздо та карпатська гадюка»

 Неділя. 21 серпня. Шешори. Гарна сонячна погода. А в дерев’яному будиночку, осиний рій сподобив собі тепленьке й небезпечне місце. Ціла ванна кімната у декількох сотнях диких лісових ос почувають себе як дома. Пікантна картина... Вбрав на чоло маску-сітку від бджіл, довгий одяг, перчатки, озброївся банкою «Райту» і «Дихлофосу».

1410 14

20 років Незалежності України!

Доповідь депутата обласної ради, голови фракції «Батьківщина» Юрія Романюка на святковій сесії Івано-Франківської обласної ради до Дня Незалежності України.

1306 3

«Перемога або дві(?) України?»

Арешт Юлії Тимошенко збурив з напівфлегматичного п’янкого серпневого релаксування замордованих сонцем мільйонів українців, увесь цивілізований європейський і американський політикум. Те, про що так довго страхали регіонали опозиціонерів, стало на жаль чи на щастя, реальністю.

1393 11

«Єнакіївський шейх» в степах України!»

                 Коли арабські еміри і шейхи з Саудівської Аравії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Омару, Катару, Бахрейну…дозволяють собі, за гроші проданої на світових рин ...
1350 7

«Генеза катів»

Ім’ям України виносяться кримінальні вироки десяткам безвинним політичним опонентам, новоспеченими суддями кірєєвими, вовками, отрошами… за особистою волею Віктора Федоровича.

1409 4

«Мажоритарки НЕ буде!!!»

Трохи більше року залишається до чергових (прострочених на рік) виборів до Верховної Ради України, які відбудуться ймовірно в останню неділю жовтня 2012 року, але суспільство ще не знає основних правил гри нового виборчого закону, бо його творці ( Янукович-Льовочкін-Лавринович…) самі ще не визначилися із їх концепцією.

1254 4

«Де-жавю від Азаровщини»

Дивився вчора телевізійне інтерв’ю прем’єр-міністра Миколи Азарова Олександрові Ткаченку з «tkachenko.ua», і спіймав себе на думці, що якесь де-жавю переслідує мене вже років 15-20.

1393 9