Змішувачі: які є різновиди

Сантехнічний прилад для регулювання води, змішування гарячого потоку з холодним, його напрями до лійки або виливу називається змішувачем. Це універсальний пристрій, потрібний скрізь, де постійно користуються водою. Його встановлюють у санвузлах, ванних кімнатах, кухнях квартир, приватних будинків, дачних котеджів. Виріб в асортименті купують для готелів, ресторанів, кафе будь-якого рівня.

Сучасні виробники пропонують широке розмаїття пристроїв для найвибагливіших користувачів. Можна вибрати варіанти з різними способами керування, типами виливу та конструкції загалом. Змішувачі відрізняються і за зовнішнім виконанням. Перед придбанням завжди дивляться на дизайн, адже він має поєднуватися з рештою сантехніки та інтер'єру приміщення.

Які є варіанти за призначенням

Якщо подивитися асортименти в каталогах магазинів, легко розгубитися. Справді, існує величезна кількість різновидів, що сильно відрізняються між собою. Вибрати відповідний змішувач для води дійсно непросто. Він має бути комфортним у використанні, довговічним та красивим, невибагливим у догляді. Найзручніший критерій для вибору – призначення. Залежно від цього пристрою випускаються для:

  • раковини на кухні. Високий вилив - головна особливість. Це зроблено спеціально, щоб дозволити господарям за один раз вимити велику кількість посуду. Крім того, легко набрати води, скільки потрібно, навіть у величезну каструлю. Моделі для кухні використовуються інтенсивно та часто, тому завжди робляться надійними, якісними;
  • умивальника або раковини у ванній, санвузлі. Тут, навпаки, встановлюється низький вилив. Габарити компактні, адже такі приміщення часто бувають малогабаритними. Конструкція дуже проста, тому що функціональність обмежена. У ванній кімнаті умивальником користуються тільки для гігієнічних процедур;
  • душової, ванни. Такі змішувачі випускаються у великій різноманітності варіантів. Найчастіше вибирають ті, які продаються разом із лійкою для душу, розміщеною на гнучкому шлангу. Вилив, як правило, подовжений. Якщо вільного простору достатньо, його можна встановити одночасно для ванни та умивальника;
  • душового боксу. Подібні моделі, як правило, є стійками. Змішувач оснащений вертикальною трубою великої довжини, на самому кінці конструкції встановлена лійка. Виробники передбачають і низку додаткових функцій для більшої зручності;
  • біде. Це специфічні змішувачі, що мають конкретне, вузьке призначення. Стандартний виріб для біде виглядає як компактний монолітний корпус з аератором, що рухається. Останній подає струмінь води у горизонтальному напрямку.

Які ще є різновиди

Призначення – не єдиний критерій вибору. Інтернет-магазин сантехніки UKRINSTAL пропонує великий асортимент для різних ванних та санвузлів. Так, за способом установки змішувачі бувають настінними, монтуються безпосередньо на умивальник або призначеними для прихованого монтажу. Останні вибирають, коли потрібно сховати труби комунікацій від сторонніх очей.

Також дивляться тип запірного механізму. Класичний тип – змішувачі із вентилем. Вони бувають також одноважільні або на сенсорному управлінні, тобто запускаються після піднесення рук до виливу. Моделі відрізняються також за дизайном. Будь-яка має вписуватися в інтер'єр приміщення.

Джерело: ukrinstal.com.ua

Партнерський матеріал


09.08.2022 788
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1941
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1851
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1844
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5452 45
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2143 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1500

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

731

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

786

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

985

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

996
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1760
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3669
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10245
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26131
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10170 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7702
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

883
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

178
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

245
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

372
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1266
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

870