З чим їдять суші?

Страви японської кухні дуже подобаються українцям, саме тому вони готуються в багатьох закладах. Зокрема, в барах, ресторанах, піцеріях та кафе. Наприклад, достатньо популярними є суші від Aleksandr Sann – закладу, де працюють справжні фанати своєї справи. Вони та багато інших майстрів готують безліч різних варіацій страви, якими можна насолоджуватися як окремо, так і з іншими делікатесами. Пропонуємо дізнатися, з чим їдять суші, та які напої можна до них підібрати для максимальної насолоди смаком.

З чим подають суші?

Неважливо, обираєте ви доставку, чи замовляєте їжу в закладі, разом з нею подаються стандартні доповнення. Розглянемо основні з них, щоб ви могли одразу підібрати те, що краще розкриє всі смакові відтінки.

Соєвий соус

Солонуватий та злегка пікантний продукт підкреслює смак риби та морепродуктів.

Саме тому, його завжди додають до порцій у одноразовій ємності (якщо замовляється доставка) або в спеціальній піалці в закладах. Шматочки можна злегка вмочувати в соус.

Васабі

З чим їсти суші, якщо хочеться чогось гострого? В цьому випадку підходить ще одне доповнення, яке подається разом зі стравою – васабі. Цей продукт нагадує гірчицю, проте має ніжніший присмак. Він дозволяє краще розкрити смак страв та забезпечує антибактеріальний ефект.

Імбир

Якщо запитати будь-якого поціновувача страви, що подають до суші, то відповідь буде схожа – імбир. Цей компонент має специфічний гострий та навіть злегка пекучий смак, тому його вживають рідко.

Проте, він є цінним у разі замовлення сету, адже запобігає змішуванню смакових відтінків.

Горіховий соус

Хочете дізнатися, яким соусом поливають суші? Ось відповідь – горіховий соус. Продукт готується на основі різних видів горіхів. Зокрема, волоських видів, кеш’ю та арахісу. До них додають різні спеції та добавки, щоб створити збалансоване поєднання. Воно дозволяє підкреслити смаки багатьох страв, в тому числі суші.

Рисовий оцет

Це обов’язковий інгредієнт страви у разі використання класичної технології приготування. Він має злегка кислуватий, але водночас ніжний смак. За рецептурою його змішують з сіллю, цукром та особливим видом водоростей. Готовою сумішшю заправляють рис.

Кунжут

Дрібні зернятка кунжуту використовуються для посипання ролів. Основне призначення – це прикрашання делікатесів. Проте, компонент також надає страві легкий пікантний смак.

Який напій підходить до суші?

Це одне з найпоширеніших запитань, які турбують тих, хто хоче посмакувати улюбленою стравою. Якщо розглядати найкращі напої до суші, то варто виділити традиційне японське сяке та біле сухе вино. Перший напій створюється шляхом бродіння та має міцність до 20%.

Біле сухе вино можна обирати за власними вподобаннями. Злегка кислуватий напій чудово розкриває смкові відтінки делікатесу. Якщо перші два варіанти не підходять, можна спробувати пиво або взагалі безалкогольні напої. Наприклад, запивати суші можете соком, фрешем чи чаєм.

З якими блюдами можна поєднувати суші і роли?

Незважаючи на специфічний смак, ці делікатеси поєднуються з багатьма стравами. Розглянемо найпоширеніші варіації.

Місо-суп

Основними складовими в цьому випадку є паста місо та спеціальний бульон дасі. Класична рецептура передбачає також додавання овочі, цибулі та сиру тофу. Для заправки використовують пікантні спеції. Місо-суп зазвичай пробуджує апетит, тому його подають перед основною їжею.

Темпура

Так називають хрусткий та легкий кляр, в якому обсмажуються різні морепродукти. Найчастіше використовуються креветки. Проте, в деяких барах і ресторанах подають також лосось, кальмар та овочі в темпурі.

Чука

Це різновид морських водоростей, які мають легкий аромат та нейтральний післясмак.

Зазвичай подаються в складі салатів. Окрім них в склад додають моркву, кунжут та різні спеції. Таке поєднання є чудовим доповненням до ролів.

Салати

Суші мають достатньо виражений та насичений смак, тому до них краще обирати легкі салати без жирних соусів та гострих спецій. Найпопулярнішим варіантом вважається варіант на основі водоростей чука або морської капусти. Крім цього, підходять овочеві салати з кунжутною олією та лимонним соком.

Подача та сервірування столу

В закладах для подачі часто використовуються дерев’яні дошки, керамічний та фарфоровий посуд. Щоб прикрасити страву, суші-майстри використовують різні листя рослин, іноді навіть квіти.

Обов’язковим атрибутом також є бамбукові палички. Це можуть бути звичайні або тренувальні (з’єднанні в верхній частині) варіанти. Для комфортної трапези на столі викладаються також серветки.

"Джерело: aleksandrsann.od.ua"

Реклама


31.07.2024 2215
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

447
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

1547
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

1596
23.08.2024

В умовах воєнних дій та масової міграції українців за кордон, багато дітей змушені навчатися у двох школах одночасно. Це створює значні психологічні та фізичні виклики, адже дитині доводиться пристосовуватися до двох різних навчальних програм і соціальних середовищ.

1582
14.08.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про популярні, та найважливіше — безпечні, місця для купання та основні правила поведінки на воді.  

5527
30.07.2024
Вікторія Матіїв

Про значення шлюбу, кризові періоди у стосунках та церковне розлучення, журналістка Фіртки розпитала в отця Миколая Микосовського, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

8086 1

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

838

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

1543

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

2307

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

2316
16.09.2024

Хоча вживання гострої їжі може допомогти зміцнити імунну систему, не варто на неї налягати, якщо маєте проблеми зі шлунком.  

455
10.09.2024

Якщо ви шукаєте ідеальне місце для відпочинку, де можна насолодитися не лише природними красотами, а й автентичною кухнею, то Яремче — саме те, що вам потрібно.  

2475
05.09.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

3870
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

2113
16.09.2024

Перший такий фестиваль на Міжнародному рівні відбувся вперше в Україні в Гошеві у 2015 році.  

426
14.09.2024

Про значення свята журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2344
10.09.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

3360
20.09.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

25910 1
16.09.2024

Більшість опитаних (від майже 40% до 50%) має нейтральну оцінку схвалення діяльності місцевої влади.  

737
11.09.2024

Кандидат у президенти США Камала Гарріс заявила, про підтримку України у війні з Росією, а кандидат у президенти США Дональд Трамп, за її словами, здасться за 24 години після того, як очолить країну.   

967 1
09.09.2024

Посол України в Італії Ярослав Мельник засудив показ фільму "Росіяни на війні" російської режисерки Анастасії Трофімової на Венеційському кінофестивалі та закликав його організаторів не допускати російської пропаганди.  

679
05.09.2024

Більше ніж половина мешканців західних областей вважає, що Офіс президента впливає на державні органи з перевищенням своїх повноважень.  

2240 6