Влада і бізнес – речі не сумісні, якщо це бізнес не влади!

 

 

Взявши за правило принцип «або нам , або нікому», влада, використовуючи свою силу та можливості, в брутальній та цинічній формі ставить бізнес перед фактом, а точніше множить його на нуль, незважаючи на вид діяльності.

Будь-який великий бізнес насамперед залежить від настрою олігархів, а точніше від власників тих чи інших заводів, які посіли високі владні чини у нашій державі.

Правило прозорості та конкуренції відкинуто далеко за будь-які моральні принципи, взявши принцип монополії та зверхності над партнерами.

Настрій чиновників важко назвати економікою. Економіка – це коли можна щось прогнозувати чи планувати. А настрій і бажання чиновників залежать від погоди.

Скоріш за все нас чекає російська або білоруська форма економіки. Європейська – вільна, чесна,захищена державою, прогнозована і прибуткова, нажаль, при цій владі не світить.

Тільки силою волі та прадідівською мудрістю можна змінити ситуативну, глуху, сліпу, холодну, голодну, неукраїнську владу. Владу, яка працює для збагачення інших країн, кинувши свій власний народ на самовиживання.

Мета влади – економічна колонізація України Партією Регіонів та її союзниками. Закручуючи гайки, тобто зробивши нереальні умови для цивілізованого бізнесу, влада таким чином відсторонює або підпорядковує під себе всю економічну систему. Звичайно, після певного періоду часу, влада дасть можливість відновитися, але тоді вже бізнес буде належати тим, заради кого це робилося.

Використовуючи правоохоронні та контролюючі органи, нечисті на руку та мораль чиновники, а насправді бізнесмени, використовують законодавство тільки в одному напрямку – в напрямку власного збагачення та збагачення певного кола людей.

Законодавець передбачив в Кримінальному Кодексі України статтю 206 «Протидія законній господарській діяльності», тобто несанкціоноване втручання в бізнес:

- систематичні податкові перевірки;

- пониження іміджу фірми з метою дискримінації її в певному виді діяльності;


- під різні кримінальні справи, які не мають прямого відношення до скоєння злочинів представниками фірми, яка перевіряється, накладаються арешти на рахунки, доступ до банківської таємниці та її розголошення, проводяться виїмки бухгалтерських документів, інформаційних носіїв, завідома знаючи, що дана перевірка є, м’яко кажучи, незаконною та безпідставною і носить виключно приватний інтерес;


- безпідставно заводять оперативно-пошукові справи, знаючи, що це є прямим порушенням конституційних прав;
- створюють фіктивні тендери, які не дають можливості участі в них інших законних фірм, з метою збагачення потрібних, «своїх» фірм;


- готують незаконні подання для позбавлення ліцензій, дозволів.

 

Законні шляхи боротьби з цими корупційними явищами:


- подання до суду;


- конфіденційне звернення до контролюючих та наглядових органів;


- вивчення законодавчої бази щодо прав та обов’язків перевіряючих органів;


- звернення до громадських організацій з метою донесення незаконної діяльності правоохоронних органів до суспільства через ЗМІ.


Використовуючи колізії та прогалини в законодавстві і корумпованість цілої ієрархії влади – вона є безнаказана, що не є властивим для європейських цивілізованих країн, де економіка насамперед охороняється та підтримується законом.
                                              

 

Микола Різник,
депутат Івано-Франківської
обласної ради



08.02.2012 Микола Різник 2213 108
30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

1113
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

548
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

912
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1960
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3483
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2381 5

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

738

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

640

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

620

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

621
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10273
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1120
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5180
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

925
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2731
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1127
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

319
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

645
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

551
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

610
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

959 2