Влада і бізнес – речі не сумісні, якщо це бізнес не влади!

 

 

Взявши за правило принцип «або нам , або нікому», влада, використовуючи свою силу та можливості, в брутальній та цинічній формі ставить бізнес перед фактом, а точніше множить його на нуль, незважаючи на вид діяльності.

Будь-який великий бізнес насамперед залежить від настрою олігархів, а точніше від власників тих чи інших заводів, які посіли високі владні чини у нашій державі.

Правило прозорості та конкуренції відкинуто далеко за будь-які моральні принципи, взявши принцип монополії та зверхності над партнерами.

Настрій чиновників важко назвати економікою. Економіка – це коли можна щось прогнозувати чи планувати. А настрій і бажання чиновників залежать від погоди.

Скоріш за все нас чекає російська або білоруська форма економіки. Європейська – вільна, чесна,захищена державою, прогнозована і прибуткова, нажаль, при цій владі не світить.

Тільки силою волі та прадідівською мудрістю можна змінити ситуативну, глуху, сліпу, холодну, голодну, неукраїнську владу. Владу, яка працює для збагачення інших країн, кинувши свій власний народ на самовиживання.

Мета влади – економічна колонізація України Партією Регіонів та її союзниками. Закручуючи гайки, тобто зробивши нереальні умови для цивілізованого бізнесу, влада таким чином відсторонює або підпорядковує під себе всю економічну систему. Звичайно, після певного періоду часу, влада дасть можливість відновитися, але тоді вже бізнес буде належати тим, заради кого це робилося.

Використовуючи правоохоронні та контролюючі органи, нечисті на руку та мораль чиновники, а насправді бізнесмени, використовують законодавство тільки в одному напрямку – в напрямку власного збагачення та збагачення певного кола людей.

Законодавець передбачив в Кримінальному Кодексі України статтю 206 «Протидія законній господарській діяльності», тобто несанкціоноване втручання в бізнес:

- систематичні податкові перевірки;

- пониження іміджу фірми з метою дискримінації її в певному виді діяльності;


- під різні кримінальні справи, які не мають прямого відношення до скоєння злочинів представниками фірми, яка перевіряється, накладаються арешти на рахунки, доступ до банківської таємниці та її розголошення, проводяться виїмки бухгалтерських документів, інформаційних носіїв, завідома знаючи, що дана перевірка є, м’яко кажучи, незаконною та безпідставною і носить виключно приватний інтерес;


- безпідставно заводять оперативно-пошукові справи, знаючи, що це є прямим порушенням конституційних прав;
- створюють фіктивні тендери, які не дають можливості участі в них інших законних фірм, з метою збагачення потрібних, «своїх» фірм;


- готують незаконні подання для позбавлення ліцензій, дозволів.

 

Законні шляхи боротьби з цими корупційними явищами:


- подання до суду;


- конфіденційне звернення до контролюючих та наглядових органів;


- вивчення законодавчої бази щодо прав та обов’язків перевіряючих органів;


- звернення до громадських організацій з метою донесення незаконної діяльності правоохоронних органів до суспільства через ЗМІ.


Використовуючи колізії та прогалини в законодавстві і корумпованість цілої ієрархії влади – вона є безнаказана, що не є властивим для європейських цивілізованих країн, де економіка насамперед охороняється та підтримується законом.
                                              

 

Микола Різник,
депутат Івано-Франківської
обласної ради



08.02.2012 Микола Різник 2121 108
25.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

775
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

1528
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

2289
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

1945
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1764 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

4580 8

За день до інавгурації новообраного президента США, тоді ще чинний президент Джо Байден був прийнятий в Майстри-масони Великої Ложі американського штату Південна Кароліна.

1327

На сьогодні в Івано-Франківську проживає від двох до трьох, тисяч осіб, що потребують реабілітації, і їх кількість постійно зростає – приблизно на 200-300 людей щомісяця.

447

У соцмережах широко розповсюджені так звані «захисні молитви» або «сильні молитви». 

413

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

681
22.01.2025

Так, на споживчому ринку Івано-Франківщини харчові продукти та безалкогольні напої підвищилися на 1,9%. Суттєво [на 6,2%] подорожчала соняшникова олія.  

1506
18.01.2025

Зима — це час, коли наш організм потребує особливої підтримки, адже холодна погода, короткі дні та обмежений доступ до свіжих фруктів і овочів можуть знижувати наш імунітет.  

1581
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

984
22.01.2025

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

6859
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

2197
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12562
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1867
21.01.2025

Національна премія України імені Тараса Шевченка (Шевченківська премія) – державна нагорода України, найвища творча відзнака за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва.

918
21.01.2025

У свій перший день підписав близько сто указів з найрізноманітніших питань — від імміграції чи клімату до помилування.

918
20.01.2025

Дональд Трамп склав присягу та став 47-м президентом США. Церемонія інавгурації відбулась у Вашингтоні.  

686
17.01.2025

Онук останнього імператора Австро-Угорщини та голова будинку Габсбургів закликав до знищення Російської Федерації, назвавши це головною зовнішньополітичною метою Європи.  

1264
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

607