Уряд Партії регіонів свідомо знищує регіони України. Зокрема, ПрикарпаттяПитання погодження Угоди "Про розподіл продукції" (вуглеводнів: сланцевий газ, нафта, традиційний газ...) між державою Україна, компанією "Шеврон" та ТОВ "Надра Олеська" красномовно продемонстрував всю абсурдність назви партії з її реальною політикою і діями, фарисейство і зневагу уряду та вождів Партії регіонів - до областей нашої країни ("регіонів" - на "фєні" ПР).


Так, в угоді жодним чином навіть не передбачено ролі і місця Івано-Франківської області в розподілі продукції, отримання нею хоча б якихось ресурсних або фінансових дивідендів. Абсолютний нуль (по Кельвіну).
Уряд України, який півтора роки назад сформував Міжвідомчу комісію з обговорення і створення даної Угоди, категорично відмовив у праві представників Львівської та Івано-Франківської областей у роботі та присутності на засіданні даної комісії. Пройшов час, і тепер Уряд вимагає від обласної ради негайного "погодження" даної Угоди, в якій повністю відсутні інтереси громади області!


Держава бере на себе зобов"язання відшкодовувати американцям за всі видобуті на нашій території вуглеводні - ПДВ!!! А це, мільярди доларів США за 50 років!!!


Уряд, всупереч категоричній вимозі ст.11 Закону України "Про угоди про розподіл продукції" - БЕЗ КОМПЛЕКСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ПРОЕКТУ ще насмілюється вимагати від обласної ради беззаперечного її погодження!!! А де Генеральна прокуратура? Пшонка? А де, СБУ??? Їі розпіарене управління по захисту національних інтересів в економічній сфері? А де, РНБО України??? Клюєв???


Уряд, який свідомо, сплановано з цілком зрозумілою метою в п.39 угоди добровільно відмовляється від "ІМУНІТЕТУ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА"!!!!!!!!!!


А де, Генеральна прокуратура? Пшонка? А де, СБУ??? Їі розпіарене управління по захисту національних інтересів в економічній сфері? А де, РНБО України??? Клюєв??? 


Уряд, який не може пояснити вмотивовано обгрунтованість розподілу часток видобутої продукції для держави Україна - в межах 17%, та ще 10% ТОВ "Надра Олеська", до складу засновників якої в будь-яккий момент можуть зайти треті особи (НЕ від держави Україна, а як прості фізичні або юридичні особи)?


Уряд, який повністю дозволив інвестору самостійно збувати ВСЮ видобуту на території Українипродукцію, куди захоче і по якій захоче ціні!


Приклад: інвестор видобуваючи газ на Прикарпатті буде його збувати Молдові або Словакії по 250 доларів за 1000 м.куб. газу, а школи Прикарпаття змушені будуть купувати російський газ по ціні 600-700 доларів США за 1000 м.куб. газу. І жодного(!!!) впливу на зміну ситуації ми не будемо мати!!! А долю України або ТОВ "Надра Олеська" уряд і фірма будуть весь на корню продавати металургійним комбінатам Донбасу по 500 доларів6 або експортувати через ГТС (ще невідомо чії на той час!!!) до Європи по довготерміновим контрактам за ціною 450 доларів США. Це, НЕ фантастика! Такі беззастережні ПРАВА мають сторони! Іх права захищені даною Угодою, держава Україна самостійно добровільно відмовилася від імунітету держави Україна, на користь третіх країн, а інтереси Прикарпаття та громади області НЕ передбачені взагалі!


Прикарпаттю потрібен газ - купуйте на світовому ринку ( в Росії) за світовими цінами!


Так в чому тоді користь громаді області від видобутку на її території сланцевого газу або нафти?1) Угоду потрібно відхиляти (НЕ ПОГОДЖУВАТИ на сесії обласної ради).


2) Повернутися назад, до самого початку, і з нуля починати виписувати весь текст Угоди за участі представників обласних рад Галичини. З беззастережним дотриманням та врахуванням всіх адекватних аргументованих пропозицій та потреб області, шляхом заснування нашого комунального підприємства, як співзасновника, з часткою в межах 10 % від валу. З дозволом самостійного розпорядження своєю часткою вуглеводнів.


3) Повернути Імунітет держави Україна.


4) Чітко виписати питання категоричного НЕ відшкодування інвестору державою Україна - ПДВ.


5) Забезпечити беззастережне дотримання всіх екологічних вимог і стандартів на найвищому рівні.

 


02.08.2013 Юрій Романюк 1400 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

3697
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

12231 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

2500
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

2355
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

3326
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

5365

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

1190

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1593

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

2120

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1819
28.05.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

387
24.05.2024

Посівна кампанія в Івано-Франківській громаді в розпалі.   

296
27.05.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Текля Юзефів.  

417
24.05.2024

Цьогоріч Молитовний сніданок відбувся під гаслом “Незламність. Віра. Стійкість”.  

790
19.05.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

9320
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1134
27.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21025
26.05.2024

Російські окупаційні війська не досягли заявленої кремлівським правителем Владіміром Путіним мети щодо створення "буферної зони" на півночі Харківської області.  

216
24.05.2024

Як наголосив президент, "захист життя повинен мати всі необхідні інструменти, щоб дійсно перемагати терористів".

384
19.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

849
14.05.2024

Найбільш підготовлений рубіж — той, що розміщений на деякій відстані, що дозволяє використовувати й засоби інженерного озброєння, й залізобетонні споруди.

1622 11