У Карпатах стартували зйомки українсько-італійського проєкту «Коза Ностра» (ФОТО)

У Карпатах стартували зйомки проєкту «Коза Ностра», в головній голі - Ірма Вітовська.

Історія проєкту розпочалася 2017 року, коли він пройшов до престижного конкурсу MIA TV Drama Series Pitching Forum в Римі, пише Фіртка з посиланням на Film.ua.

А вже через три роки, з дотриманням всіх вимог безпеки, у Карпатах стартували зйомки повнометражної комедії.

В основі сюжету – історія взаємин домашньої робітниці Влади Кози та Фредо Лагана, який відіграє не останню роль в італійському мафіозному клані Коза Ностра. Фредо нещодавно повернувся з тюрми та не дуже орієнтується у новому світі навколо. Він втратив контроль над своїм бізнесом, та й в родини – суцільні проблеми. І саме Влада стане «секретним українським інгредієнтом», який допоможе італійському мафіозі не тільки повернути колишню могутність, а ще й залагодити конфлікти із дітьми.

Найстарший син дона Фредо, брутальний Лука, мріє продовжити батькову справу, проте йому бракує здібностей. Молодший син Джанні, навпаки, не хоче бути пов’язаним із криміналом (не дарма ж він вивчився на програміста в США). Донька Франческа, вперта й бунтівна, із сучасними поглядами на життя, намагається ігнорувати родинне минуле, чим дуже дратує батька. І всі вони втратили зв’язок між собою. Влада допоможе всій родині владнати суперечки та зрозуміти одне одного.

Тема родини є сполучною ланкою між гангстерським кіно та сімейною комедією. Продюсерки проєкту Марія Грація Сакка (Pepito Produzioni, Італія) і Катерина Вишневська (FILM.UA Group) розповідають:

«Ми хочемо нагадати глядачам про цінність родини, роль якої зараз стає чи не важливішою, ніж раніше, попри нові форми та сенси. Сім’я об’єднує нас, незважаючи на національність та соціальний клас. На жаль, іноді ми забуваємо, що з цими людьми нам жити. Чи не краще жити в злагоді та даючи одне одному дихати?».

Також головна героїня Влада доведе, що стереотипи – і про українців, і про італійців – не завжди відповідають дійсності. Того, що нас об’єднує, значно більше, ніж того, що розділяє.

Головну роль Влади Кози зіграє відома українська акторка Ірма Вітовська («Таємний щоденник Симона Петлюри», «Брама», «Мої думки тихі»). Уперше в історії європейського кінематографа головна героїня великого комерційного міжнародного кіно – українка.

Режисером виступить італієць Джованні Дота, володар 50 номінацій та 22 нагород міжнародних кінофестивалів. Його короткометражний фільм “Fino alla Fine”, що й привернув увагу продюсерів, був обраний до 33 Тижня Критиків Венеційського кінофестивалю та отримав спеціальний приз від головного каналу Італії – RAI.

«”Коза Ностра” – це історія дітей та їхніх батьків, історія про те, як важко бути й тими, й іншими. Я хочу дослідити стосунки поколінь, довіру та здатність слухати одне одного, а також необхідність упізнати та прийняти момент, коли батькам час дозволити дітям вилетіти з гнізда», – ділиться своїм баченням Джованні.

Зйомки «Кози Ностри» відбулися в Карпатах 15-16 вересня, а далі в Італії: у Римі та на Сицилії. До речі, за задумом режисера, який вперше побував у Карпатах влітку цього року та був вражений красою української природи, Карпати символізують рай, утрачений головною героїнею.

«Для нас це був виклик — запустити у ко-продукцію кіно, спираючись тільки на свої ресурси, без держпідтримки та будь-яких інших сторонніх коштів. Нам було важливо створити прецедент, коли комерційний європейський партнер зацікавився нашою ідеєю! І це сталося. Бажаємо успіху групі у знімальному процесі та зустрінемось у кіно!»– коментує CEO FILM.UA Group Вікторія Ярмощук.

Автор ідеї і сценарист проєкту Анастасія Лодкіна обіцяє:

«Спекотна Сицилія, карпатські ліси, піца та борщ, кипучий мікс італійських хітів часів найбільшої популярності фестивалю в Сан-Ремо та гуцульських мотивів – на глядачів чекає калейдоскоп італійської та української культур, смаків та барв. Буде весело, яскраво, голосно та смачно!».

«Коза Ностра» знімається на замовлення RAI Cinema (кінопідрозділу національної телерадіокомпанії Італії) та на сьогодні є найбільшою ко-продукцією між Італією та Україною.

Прем’єру заплановано на 2021 рік.

Варто додати, що актори з Прикарпаття зіграли в історичному серіалі "І будуть люди".


18.09.2020 6538
Коментарі ()

06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

623
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

724
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

1163
29.11.2024
Олег Головенський

Під час своєї передвиборчої компанії Дональд Трамп запевнив, що якщо він виграє вибори, то за його президентства впровадження CBDC в США буде заблоковане. Що таке ці CBDC? Це — Central Bank Digital Currency (цифрові валюти центральних банків).

1021
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. Фіртка поцікавилася, з якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

1422
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

2932

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

896

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

948

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1846

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1855
28.11.2024

Багато хто, бажаючи схуднути чи поліпшити здоров'я, звертається до модних дієт. Але правда в тому, що більшість дієт не дають тривалого результату і навіть можуть нашкодити організму.  

579
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

616
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18530
30.11.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

7638
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3809
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

1223
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10932
30.11.2024

На фестивалі можна придбати книги та особисто поспілкуватись з авторами.

604
29.11.2024

Цей закон набуде чинності з 1 грудня.

515
28.11.2024

2024 рік — це рік, коли у громад забрали військовий податок на доходи, військове ПДФО.

683
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

597