Світлодіодне освітлення - інвестиція за рахунок власної економії: програма фінансування

З кожним роком у світі з’являються нові технології, які допомагають людям не тільки розумно управляти, а ще й заощаджувати. Енергоефективність стала модним і необхідним трендом. Люди розуміють, що змінювати "лампочки Іліча" є актуальним кроком, адже питанням сьогодення є економія на витратах електроенергії, особливо якщо це стосується вуличного та промислового освітлення.

Про те, як правильно заощадити та при цьому отримати якісне освітлення Фіртка поспілкувалася з директором ТОВ «Ледпроект» Віталієм Вербовим.

Так, основною спеціалізацією компанії являється вуличне та промислове світлодіодне освітлення, а також системи управління освітленням у містах. До речі, «Ледпроект» - перші в Івано-Франківській області запровадили систему інтелектуального управління освітленням, яка надає змогу із мобільного телефону управляти вуличним світильником, знімати показники його роботи.

«Вартість тарифу на електроенергію ростиме і за прогнозами НКРЕКП у 2021 році буде приблизно 4,5 грн за 1 Квт/год. Тобто, одна лампа розжарювання потужністю 1 КВт (типова при вуличному освітленні) при 8 годинах роботи на добу, в місяць нестиме витрати 1000 грн. При встановленні світлодіодного освітлення з тим самим рівнем освітленості, ваші витрати можуть становити лишень 100 грн в місяць, а гарантійний термін роботи світильника - до 10 років. На сьогоднішній день ринок готовий запропонувати популярну світлодіодну лампочку на 10 Вт за 30 грн. Вартість лампочки розжарювання на 100 Вт 6 грн. Вигода очевидна оскільки витрати на електроенергію на світлодіодну лампочку за місяць становитимуть близько 10 грн, а на лампочку розжарювання 100 грн. За перший же місяць ви повернете собі вартість і ще буде добра економія», - розповів Віталій Вербовий.

Також, варто наголосити, основною перевагою світлодіодних ламп перш за все є низьке споживання електроенергії та довговічність. До прикладу, світлодіодна лампа на 10 Вт світить так само, як лампа розжарювання на 100 Вт або як люмінесцентна на 40 Вт. При цьому світлодіодні лампи мають на даний момент п’ятирічні гарантійні терміни роботи. Щодо утилізації, то переваги очевидні, оскільки світлодіодну лампочку можна утилізувати, як звичайний побутовий пластик.

Віталій Вербовий також порадив, як правильно підібрати необхідне Вам освітлення: 

"Формула досить проста: для підбору рівня освітленості існують чітко прописані вимоги у ДБН (державні будівельні норми) для різних об’єктів та типів доріг. Щодо мешканців міста, то найпростіше орієнтуватися по тому, як світить лампа розжарювання, наприклад у 100 Вт і чи вам її достатньо у кімнаті. Якщо так, то ділити на 10 і берете відповідну світлодіодну лампочку. Також варто врахувати, що на відміну від ламп розжарювання, світлодіодні мають різні «кольори світла», а саме «теплий» (аналог жовтого свічення лампочки розжарювання), «нейтральний» (аналог свічення люмінесцентної лампочки) та «холодний» (аналог свічення ртутних лампочок). Для житлових будинків найбільше підходять світлодіодні лампочки із «нейтральним» кольором свічення (для житлових кімнат), для гаража «холодний».

Цікаво, що «Ледпроект» спільно із ТОВ «Шредер» (бельгійська компанія, заснована у 1907 році. На світлотехнічному ринку України з 1990 року. Сучасний завод у Тернополі виготовляє світильники головним чином на експорт у країни ЄС. За роки роботи в Україні встановлено та успішно працюють понад 600 000 світильників виготовлених на заводах компанії) та АБ «Укргазбанк» розробили програму фінансування заміни освітлення, перевагою якої є те, що світильники, які ви придбаєте, ідуть в заставу по фінансуванню і не потребують жодної додаткової оцінки.

«Фактично термін реалізації проєкту залежить від рішення банку про надання фінансування, яке приймається до тижня часу. Хочу наголосити, що у фінансування включаються і витрати на монтажні роботи. З практичного досвіду, фактична реалізація проєкту триває до трьох місяців. До ваших послуг створено повний пакет послуг, який включає безкоштовні світлотехнічні розрахунки, розрахунки по енергоощадності та інвестиційної привабливості проекту», - додав Віталій Вербовий.

Варто додати, що АБ «Укргазбанк» має більше 3-ох років практичного досвіду кредитування ОСББ, також банк єдиний, котрий співпрацює із міжнародною організацією IFC, має власний центр енергоефективності та власних консультантів з питань енергомодернізації у житловому секторі. АБ «Укргазбанк» першим в Україні почав кредитувати ОСББ, у пріоритетних клієнтах є також комунальні підприємства.

«Ця програма вигідна всім сторонам: наша компанія отримує свою рентабельність, банк забезпечує фінансування перспективних клієнтів та їх обслуговування, а клієнт – сучасне енергоощадне освітлення, довгострокові  привабливі інвестиції без потреби залучати власні обігові кошти», - пояснив Віталій Вербовий.

Детальну інформацію про компанію та її проєкти Ви можете знайти за ПОСИЛАННЯМ.


Коментарі ()

19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

468
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

2577 12
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

2429
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

6572 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

2865
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

2485

Привиди стали  головними героями книжок та фільмів. Враховуючи, що привидом вважають душу померлої людини, то цікаво дізнатись  християнське бачення цього феномену  і знайти згадки про це у Біблії.

281

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

1108

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

2210

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

3009
17.10.2024

Інфляція на споживчому ринку у вересні 2024 року порівняно із серпнем, як на Прикарпатті, так і в Україні становила 1,5%, з початку року — 7,2% та 6,5% відповідно.  

563
11.10.2024

Загалом господарства Прикарпаття зібрали понад 65 тисяч тонн зернових і зернобобових культур з площі 109 тисяч га.  

844
07.10.2024

Макаронні вироби бувають різних форм та розмірів, і кожен з них ідеально підходить для конкретних типів страв.  

866
18.10.2024

В Україні набув чинності закон "Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій" № 3894-IX, який передбачає припинення діяльності на території України релігійних організацій, пов’язаних з Російською православною церквою.    

626
15.10.2024

Більшість українців — 61% — підтримують ідею, щоб в Україні існувала лише одна Православна церква.  

1961
10.10.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

34469
04.10.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 1 123 релігійні громади перейшли з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.  

1267
21.10.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

27261 1
22.10.2024

В органах прокуратури може бути в три рази більше осіб з інвалідністю, ніж в середньому серед населення, а серед начальників – 38%.

231
19.10.2024

Очікують на покращення діяльності — 9% мешканців заходу. Про погіршення діяльності сказали 6% мешканців західних регіонів.  

390
16.10.2024

Президент Володимир Зеленський у Верховній Раді представив план перемоги.  

2111
14.10.2024

Серед мешканців заходу довіра до президента України Володимира Зеленського залишається на рівні 58%.

1093