Скільки коштує побудувати каркасний будинок в Україні у 2023 році?

Будівництво каркасних будинків "під ключ"

Скільки коштує побудувати каркасний будинок в Україні у 2023 році? Яка ціна за метр квадратний каркасного будинку? Вартість будівництва каркасного будинку? На ці та інші запитання дає відповіді Олег Зелез, співвласник компанії HVOYA, яка займається будівництвом каркасних будинків в Україні з 2008 року і входить у список найкращих будкомпаній України.


Зараз на ринку будівельних послуг в Україні все більш популярним стає будівництво каркасних будинків. Цей вид будівництва відрізняється високою ефективністю, економічністю та швидкістю виконання робіт. Тому, якщо ви плануєте будівництво свого житла, то каркасний будинок може бути чудовим варіантом.

Каркасний будинок є одним з найпопулярніших типів будівель у сучасному будівництві. Основні переваги каркасних будинків - це швидкість будівництва, енергоефективність та висока якість будівництва.


Звичайно, багато людей, які розглядають будівництво свого дому, цікавляться питанням:

"Яка ціна за метр квадратний побудованого каркасного будинку?"

Розберімося у цьому питанні докладніше.

Зазвичай, ціна будівництва каркасного будинку складається з кількох складових, таких як: проєктування, підготовчі роботи, виготовлення каркаса, монтаж, внутрішня та зовнішня обробка, утеплення, електрика, водопостачання, каналізація та інші додаткові роботи.

Тому для того, щоб дати відповідь на одне запитання, яка ціна за м2, потрібно відповісти на наступні запитання: проєкт типовий, чи потрібно індивідуально розробляти.

Якщо ви замовляєте проєкт в компанії, яка будуватиме, то його розробляють безкоштовно. В іншому випадку, якщо ви замовляєте проєкт окремо в архітектурному бюро, його вартість може бути в районі 15-25 доларів США за м2.

В пакет документів входить: візуалізація проєкту, документація про наміри забудови, архітектурні рішення, інженерний проєкт (електрика, вода, сантехніка), дизайн інтер'єру.

На основі цих документів складається кошторис робіт та матеріалів. У кошторисі прописують наступні пункти:

  • локація/логістика; транспортні витрати (чи потрібно буде використовувати спецтранспорт);
  • площа (чим більша площа, тим менша ціна виходить за м2, чим менша площа, тим більша ціна за м);
  • проживання працівників (чи працівники будуть проживати на об'єкті, чи їм потрібно буде добиратись  Якщо добиратись, то скільки км?);
  • товщина стін (так би мовити, пиріг стіни - 100 мм, 150 мм, 200 мм. До речі тут, майже 90% з того, що пропонують на ринку, не відповідає технології);
  • матеріал для каркаса (це мегаважливо, і тема окремої статті. Ситуація така сама що й з пирогом стіни - 90% того, що пропонують на ринку взагалі не підходить для будівництва каркасних будинків);
  • товщина утеплення - 100 мм, 150 мм, чи 200 мм;
  • вид утеплення (мінеральна вата чи кам'яна вата; рулонна вата чи в матах, можливо ППУ);
  • матеріал на дах (металочерепиця, бітумна черепиця, натуральна черепиця, гонта, профнастил, фальцева бляха);
  • оздоблення зовнішніх стін (вагонка, фальцева бляха, імітація бруса, чи фасадна дошка. Якщо імітація бруса, то яка товщина, 15 мм, 22 мм, 28 мм чи 42 мм?);
  • внутрішнє оздоблення стін (вагонка, імітація бруса - його товщина, гіпсокартон, ламінат - його клас);
  • матеріал стелі (вагонка, імітація бруса, можливо дошка чи гіпсокартон, а можливо натяжна стеля);
  • санвузол (матеріал для стін, підлоги, стелі; якщо керамічна плитка, то яка...);
  • вибір сантехніки (душова кабіна чи душова система, який унітаз, умивальник, рушникосушка);
  • вид комунікації;
  • матеріал для підлоги (якщо дерево, то яка товщина; якщо керамічна плитка, то яка; ламінат - якого класу, можливий варіант з килимовим покриттям);
  • вікна (металопластикові, алюмінієві, дерев'яні. Який профіль, склопакети?);
  • вид дверей;
  • підбір світильників, розеток, вимикачів;
  • вибір фарби для покриття стін зовні та в середині, для підлоги, яка її гарантія на збереження кольору? (Фарба, яку використовують у нашій компанії HVOYA, коштує 17 доларів США за літр, гарантія на колір 10-15 років. Хоча більшість використовує фарбу вартістю 200 грн за літр. І під час здачі об'єкта замовник не побачить різницю, її буде видно через 3-4 роки);
  • поверховість будинку (одно- чи двоповерховий, чи одноповерховий, але за мансардою - це все зовсім різні ціни);
  • вид опалення;
  • форма оплати.

Будинок на 100 мз однаковим плануванням, але різною комплектацією може коштувати як 55 000 євро, так і 150 000 євро. Різниця може бути як в матеріалах, так і в конструктиві.
Так само як будинок з однаковою комплектацією, але різним плануванням може коштувати по-різному, при однаковій площі.

Тому ми вважаємо, що називати клієнту ціну за мне поспілкувавшись з ним, є досить не професійно. Так само як відповідати потенційному клієнту одним реченням скільки буде коштувати м2. Краще звернутись до професіоналів які дадуть Вам вичерпну інформації по проекту, комплектації, опису та матеріалах.

В нас немає такого поняття як "ціна за м2". В нас індивідуальний підхід до кожного клієнта, для якого ми розробляємо детальний кошторис і фіксовану ціну за об'єкт загалом.

І якщо є компанії, які відразу вам назвуть ціну за м2, то, що саме Вам зрозумієте з цієї інформації? Чи дає ціна за мвідповіді на вище згадані запитання? Що саме входить в ту ціну, яка специфікація, які матеріали, які роботи? І найголовніше, як у компанії, не знаючи ваших побажань, називають ціну? А саме цікаве, а скільке ще прихованих платежів крім ціни за м.кв. ?

Також важлива комплектація: чи це під ремонт, чи під ключ, чи ультра підключ.

І це ще не все! Окремо прораховується:

  • фундамент (його тип залежить від ландшафту та ґрунтів. Може бути паля, бетонні стовпчики, стрічковий фундамент, можливо плита);
  • септик (ціна залежить від об'ємів, а об'єми залежать від кількості людей, які будуть проживати);
  • меблі та техніка.

Також слід враховувати, що ціна на будівельні матеріали зазвичай змінюється з часом, тому при плануванні будівництва каркасного будинку необхідно враховувати можливі зміни цін на будівельні матеріали.

Коли ви звертаєтеся у компанію HVOYA, ви будете знати не просто ціну за м2, а отримаєте детальний кошторис, в якому описано всі матеріали та роботи по вашому проєкту. Жодної прихованої інформації. А ще команда професіоналів збудує для вас якісний будинок з якісних матеріалів за 60-90 днів "під ключ".

Все про Будівництво Каркасних Будинків на нашому телеграм каналі.

Надійно, Швидко, Якісно, Доступно, Екологічно, Комфортно, Довговічно – це про каркасні будинки від компанії HVOYA.

                        ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ 

Viber ☎️ 095 529 64 94 ☎️ tel.
telegram канал https://t.me/hvoyaco | сайт https://www.hvoya.co

Деякі проєкти, які вже прораховані в комплектації "під ключ":

1. Проєкт "Перлина" - 68 м2 + 20 м2 тераса;

2. Проєкт "Перлина" - 98 м2 + 40 м2 тераса;

3. Проєкт "Куб" - 35 м2 + 16 м;

4. SMART - 30 м;

5. SMART - 30 м2 + 15 м2 тераса;

6. HAPPY HOUSE - 30 м;

7. Баклажан - 38 - 74 м.

Фотогалерея


28.02.2023 Олег Зелез 10736
15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5211 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1843 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4053 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3177 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7973 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20303 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

285

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

825

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1919

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2397
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

195
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

703
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

485
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18392
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

986
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1222 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6107 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23401 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

300
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

998 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1193 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

504