"Райський сніданок". Рецепт гарного дня від Олі Гриців і Сашка Куровського

 

 

 

26 вересня, розпочався черговий сезон ранкового шоу "Райський сніданок". Щодня, окрім вихідних, іванофранківці прокидаються у прямому ефірі телекану РАІ з оновленою парою ведучих.

 

Харизматичні і веселі навіть в 7:00 ранку Оля Гриців та Сашко Куровський заряджають настроєм та позитивом на увесь день.

 

Про "тяжкі" робочі будні ведучих ранкового шоу ми і поспілкувалися за чашкою кави.

 

Як так сталося, що ви опинилися на ТБ?

О.: Я прийшла на телебачення чотири роки тому. Починала з маленьких сюжетів. Якраз перший мій сюжет був на 9 травня. Парад, демонстрації. З того часу я не люблю таке і старюсь оминати. Ведучою працюю два роки. Розпочинала із маленької програми «В десятку». Поступово зрозуміла, що потрібно щось змінювати. Разом з каналом подумали, що вже доросли до такого проекту, як «Райський сніданок». І ось уже другий сезон кожного ранку тішимо наших глядачів.

С.: А я на телебаченні ну прям дуже давно - рівно два тижні. Позаду вісім прямих ефірів (сміється). Я дуже люблю спати і якось Оля мені написала, що мовляв вистачить так довго спати, ходи на ранкове шоу. Пішов.

 

 

А чому ранкове шоу, не обіднє, не вечірнє. Це ж треба рано вставати. Ще вночі?

О.: Багато хто якраз і бачив мене в такому проекті. Я ще з дитинства, коли дивилася «Підйом» на Новому каналі, хотіла вести щось подібне шоу. Думала про шоу, думала, що це було б круто. Але після школи я поступила в університет на факультет політології і мало не забула про свою мрію. Але все стало на свої місця. Ранок - це круто. Ранком ми задаємо ритм і позитив на цілий день і собі, і людям.

 

А коли ви прокидаєтесь на ефір?

О.: Я встаю з ліжка десь о четвертій ранку. Душ, сніданок. В 5.30 я вже на студії, готуюсь до програми. П’ю чай, чекаю Сашу.

С.: Я особисто прокидаюсь в 5.30, пишу Олі СМС з текстом "Я вже прокинувся" і переводжу будильник ще на 20 хвилин вперед... Десь в 6.30 я на студії. Якраз до початку шоу встигаю.

 

 

Гостей для програми як відбираєте?

О.: По-різному. Здебільшого, це - або мої цікаві знайомі, або Саші, або їх цікаві знайомі Також запрошуємо відомих в місті людей.

С.: А я шукаю в інстаграмі. От всі, кого кликав, всі звідти.

О.: Хтось сам пише. Ми не відмовляємо нікому.

 

А який гість вам найбільше сподобався. З ким було легко і просто працювати?

О.: Від кожного гостя ми отримуємо енергетику. Кожен гість по-своєму класний. Можу сказати про наймилішого. Це собачка, у програмі до Дня тварин. Я дала слабинку і просто гуляла з песиком по студії, коли Саша спілкувався з її тренером.

 

 

Зазирнемо всередину вашої «кухні». Як створюється «Сніданок»?

О.: Насправді, глядачі бачать одну десяту з того, що відбувається. 90% залишається за кадром. «Райський сніданок» - це не тільки Оля і Саша. Над програмою працює команда людей – режисери, оператори, гримери. Команда невелика, але ми створюємо масштабний продукт в прямому ефірі. Ми з Сашком готуємо сценарій, радимося, які зачепити теми.

С.: Так, звичайно. Моє готування дуже круте. Я приходжу додому ввечері і читаю сценарій, який прислала Оля.

О.: Не розказуй. Це командна робота.

С.: Так я так і кажу(сміється).

 

Прямий ефір «стрьомна» штука? Хвилюєтесь перед ефірами?

О.: Перші рази в мене було неймовірне хвилювання. Зараз я більше переживаю за Сашка (сміється), за операторів, за проект. Я дуже люблю прямі ефіри. Адреналін просто зашкалює.

С.: А я теж хвилююся, за себе. Перші ефіри - це було щось з чимось: руки і голос так тремтіли. Думав, що впаду в обморок. Але з кожним ефіром якось втягуюсь. Важкі перші 5-10 хвилин. Далі про все забуваю і просто кайфую.

 

 

Найкумедніші випадки в історії програми. Такий собі ТОП-3...

О.: Ой, та вони є постійно. Завжди щось трапляється за кадром.

С.: Перше, що спадає на думку, це коли режисер дуже швидко каже в навушник, що вже ефір, а ми не встигли переключитись, щось говорили про своє. І коли ми моментально переключаємось, то виходить дуже смішно. Особливо, коли разом починаємо говорити підводку.

О.: О, життя за кадром в нас дуже цікаве, адже ми молода команда.

С.: От з останнього, але з казусів – я переплутав день народження Стіва Джобса з днем смерті. Було неприємно і одна думка "що я ляпнув".

О.: Думаю, у нас ще багато приколів попереду, кумедних моментів. Не раз ще хтось проспить.

С.: На що ти натякаєш?

О.: Я дивлюсь в майбутнє (сміється). О, згадала, минулого тижня під час руханки був кумедний випадок, коли я заплуталась в мікрофонах. Але не впала, а продовжила. Потім передивлялася ефір, посміялась з себе.

 

А як щодо критики? В соцмережах реагуєте на коментарі, в тому числі і негативні ?

О.: Небагато, але коли є, тоді є. Я намагаюсь реагувати адекватно і сприймаю, і намагаюсь дослухатись, і виправлятись. Ну, звичайно, якщо критика по ділу, конструктивна.

С.: А мене ще не критикували. Жду (сміється).

 

 

Слава Притули, Педана, Горбунова мабуть не дає Вам спокою. Всі знають, що ранкові шоу це сходинка по кар’єрній драбині. Питання – коли до Києва переїжджаєте?

О.: Особисто я поки працюю на РАІ, в Івано-Франківську. Звичайно, є плани рости, розвиватися, але не потрібно поспішати. Все повинно відбуватися поступово. До столиці не поспішаю, поки.

С.: І я, поки переїжджати не планую. Особливо до Києва. То далеко. А наше телебачення близько, біля дому практично.

 

 

Що цікавого побачить глядач в «Райському сніданку» в цьому сезоні?

О.: Я думала тримати інтригу, але вже розкажу. Отже, глядачів очікує багато веселого, цікавого, нешаблонного контенту, який обов’язково сподобається.

С.: Ми намагаємося працювати різнопланово. Запрошувати різних гостей, як відомих, так і невідомих, зачіпати різні теми – від політики і до котиків-песиків.

О.: Так, ми ламаємо стереотипи.

С.: Це дійсно так. Ми з глядачем не тільки в телевізорі. Нас можна дивитися зранку, їдучи на роботу чи на навчання у Фейсбуці.

 

Супер. І наостанок, порада від Саші й Олі – як "потрапити в телевізор"?

О.: Ти маєш на увазі, як стати ведучим? Треба просто цього хотіти і працювати над собою. Прийти і сказати: «Я можу!».

С.: Так, як зробив я. І вірити в себе, і в свою щасливу зірку.

 

розмовляв Ростислав Ковтун


Коментарі (0)

30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1161
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2873
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1011
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1071
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1076 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3177 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

932

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

803

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

373

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1105
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

176
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2372
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1166
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

468
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15088
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7399
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

831
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

396
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

306
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

391
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

677
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1126