Постачальник газу і електрики «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» закликає конкурентів дотримуватись вимог закону «Про публічні закупівлі»

У правовій державі дотримання законодавчих вимог – юридичний обов’язок усіх учасників суспільних відносин.

Принципи здійснення публічних закупівель чітко прописані в Законі України «Про публічні закупівлі». Це - добросовісна конкуренція серед учасників, відкритість та прозорість, недискримінація учасників, об’єктивне та неупереджене визначення переможця, запобігання корупційним діям і зловживанням.

«Прикро, що не всі учасники публічних закупівель дотримуються цих принципів. Ми отримали кілька сигналів від наших нових клієнтів, що після завершення тендеру, де переможцем обрали ТОВ «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», до них звертаються представники інших постачальників та намагаються дискредитувати нашу компанію в очах замовника. Це примітивні брудні методи недобросовісної конкуренції, використання яких неприйнятне», - переконані у компанії.   

«ТВІЙ ГАЗЗБУТ» відповідально виконує всі договірні зобов’язання перед контрагентами та безперебійно постачає газ та електроенергію своїм клієнтам. Лише за п’ять місяців цього року компанія реалізувала 63 мільйони кубометрів природного газу та 69 мільйонів кВт⋅год електроенергії.

ТОВ «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» не внесене до жодного переліку осіб, щодо яких застосовано санкції, арешти рахунків, майна тощо. Тому подібна інформація з боку конкурентів кваліфікується як наклеп. А погроза застосувати адмінресурс для припинення співпраці взагалі є підставою для залучення правоохоронних органів.  

Юристи компанії «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» пропонують клієнтам діяти за чітким алгоритмом. У разі, якщо представники інших постачальників або ж посадові особи будуть здійснювати тиск на відповідальних осіб, які організовували тендер, потрібно попросити повторити усе сказане на диктофон або на відео, назвавши своє прізвище та посаду. А потім цей запис разом із письмовою заявою передати до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  (НКРЕКП) та до Антимонопольного комітету України. У компанії переконані, що наклепницькі дії припиняться одразу після пропозиції назватись та повторити сказане «на камеру».

ТОВ «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» надає послуги постачання газу та електроенергії для понад 21 тисячі компаній України. Серед наших клієнтів як великі промислові підприємства, так і маленькі кав’ярні чи салони краси. З 24 лютого 2022 року компанія спрямувала на потреби ЗСУ та ВПО більш як 73 мільйони гривень благодійної допомоги.

Партнерський матеріал


10.07.2023 1632
25.09.2023
Тетяна Дармограй

Про стан, у якому перебувають близькі зниклих безвісти та практичні поради щодо збереження психологічної рівноваги таким родинам Фіртці розповіли психотерапевтка Наталія Сабліна та психологиня Олександра Шевченко.   

531
17.09.2023
Тіна Любчик

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце.  

892
11.09.2023
Тіна Любчик

З журналісткою Фіртки своєю історією поділився 42-річний Роман Примич, військовослужбовець з Івано-Франківська, який отримав поранення на фронті та зараз перебуває на лікуванні в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

7166 13
07.09.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які зміни запланували та як це вплине на темпи мобілізації.

2348
23.08.2023
Тетяна Дармограй

Щоб актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни, Міністерство оборони України запустило інформаційну кампанію під назвою "Оновлюй дані у ТЦК".  

2274
16.08.2023
Тіна Любчик

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні з початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України медики  активно допомагають нашим захисникам відновити здоров’я після поранень на фронті. Так, цього разу журналістка Фіртки відвідала медичний заклад і поспілкувалася з фахівцями та військовими пацієнтами про роботу відділення травматології.

2521

Усім нам добре знайома старозавітна історія про битву Давида та Голіафа, як протистояння сильному, могутньому загарбнику в рази меншого, але безстрашного молодого та винахідливого Давида.

369

Намагаючись ототожнити історію Русі з історією Московії, нащадки угро-фінів твердять, нібито столиця Русі у 1157 році була перенесена з Києва у Володимир Андрієм Боголюбським. Це відверта брехня. Він зробив Володимир своєю резиденцією, але це не означає, що переніс столицю, бо Боголюбський тоді у Києві не княжив. Київська держава – Русь існувала впродовж IX—XIII століть.

679

Невже ми єдині розумні істоти на весь всесвіт? Ці питання давно хвилюють людство та науковців.

806

Річки у селах — це природні багатства і можливості для туризму. Дізнайтеся, як зберегти та використати річки для розвитку сільського життя.

520
21.09.2023

Лікарі порекомендували робити останній прийом їжі не пізніше ніж за дві-три години до сну.

207
16.09.2023

У селі Братківці комунальне підприємство «Франківськ-Агро» вже вдруге збирає гречку, яку висіяли на цьому полі.  

394
12.09.2023

Майже у всіх їдальнях міста запровадили нововведення — безготівковий рахунок за їжу.

491
21.09.2023

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

37972
16.09.2023

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

370
10.09.2023

У церкві Різдва Пресвятої Богородиці у селі Нижній Вербіж Коломийського району вперше відзначили храмове свято за новоюліанським календарем. Раніше святкування припадало на 21 вересня.

503
08.09.2023

Священник каже: «стосовно заповіді «не вбий» — якби ми читали Святе письмо мовою оригіналу — староєврейською — то там «не вбий» означає «не вбий з корисливих мотивів».

665
21.09.2023

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце. Музейно-садибний комплекс ім. Пирогова присвяче

213
20.09.2023

Кажуть: така ініціатива уряду — ламає напрацьований механізм швидкої допомоги військовим та соціальної підтримки мешканців громад.   

254
15.09.2023

За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич.  

943
10.09.2023

Україна отримала під час війни нового міністра оборони. Ним став кримський татарин Рустем Умєров. Він не має стосунку до військової справи, але відомий як вправний перемовник.  

582 1
08.09.2023

Наразі обмеження на виїзд з України діє щодо чоловіків призовного віку, а також окремих посад держслужби та визначених посадових осіб. Інформації про зміни з 1 жовтня щодо обмеження виїзду для жінок на військовому обліку прикордонники не мають.  

636