Особливості вибору та нові технології при створенні телевізорів

Зараз у магазинах електроніки величезна кількість телевізорів, що відрізняються не лише розмірами, технічними характеристиками, а й дизайном. Найбільш сучасними вважаються телевізори Samsung, які дуже схожі на картини. Це дизайнерські вироби, які дуже складно відрізнити від творів відомих художників. Проте не лише дизайном дивують сучасні телевізори. Зараз на ринку безліч розумних пристроїв, які поєднують в собі одразу кілька електронних приладів. Насамперед це телевізор, монітор, ретранслятор, проектор для показу презентацій, а також апарат, що дозволяє навчатися онлайн. Справа в тому, що практично всі сучасні телевізори доповнені функцією доступу до Wi-Fi. На багатьох з них встановлені операційні системи, зокрема Андроїд. Це дозволяє зробити техніку розумною і використовувати її не лише для перегляду серіалів, але й для показу відео з Ютуб.

З якою діагоналлю придбати телевізор?

Великою популярністю зараз користуються пристрої з діагоналлю 45-65 дюймів. Багатьом може здатися, що діагональ 65 — надто величезний екран. Але для великих приміщень та вітальні, такого розміру буде цілком достатньо. Пристрої підійдуть для тих, хто хоче насолодитися картинкою.

Обираючи такі величезні екрани, необхідно розуміти, що техніка повинна характеризуватись високою піксельністю та відмінною якістю зображення. Саме тому телевізор бажано купувати офлайн, ретельно переглянувши та протестувавши пристрій.

Параметри вибору телевізорів:

  • У магазині можна оцінити яскравість картинки, а також кут огляду, підійшовши до телевізора збоку.
  • Величезне значення має роздільна здатність екрана. Саме тому зараз більшість покупців, які бажають витратити пристойну суму на придбання телевізора, віддають перевагу пристроям, які можуть транслювати ролики в режимі 8К.
  • Це система, яка гарантує чудове відтворення кольору та деталізацію. У виготовленні таких пристроїв досягли успіху компанії Samsung, LG та Sony.

Нові технології у створенні телевізорів

Потрібно звертати увагу на особливості екрану. Максимальною популярністю користується пристрій з технологією Crystal UHD. Це сучасні прилади, що відрізняються наявністю нескінченної кількості наночастинок, що гарантують максимально якісне зображення. Саме ця технологія використовується для створення телевізорів Samsung. Компанія LG винайшла щось схоже, проте ця технологія отримала назву Nanocell. В основі цієї технології лежить використання поглинання світлових хвиль наночастинками.

Якщо ви використовуєте телевізор виключно для перегляду роликів на Ютуб при приготуванні їжі, то немає необхідності обирати пристрій з надсучасними екранами та можливістю відтворення відео в 8К. В основному пристрої створені для кіноманів та людей з відмінним смаком. Такі пристрої часто купують люди, що займаються створенням фото та відео. За допомогою великого екрану можна оцінити всю красу якісної зйомки та перевірити відео на відсутність похибок.

Партнерський матеріал


01.08.2022 991
Коментарі ()

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2433
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19545
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1750
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1223 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2270
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3876

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

141

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2012

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

699

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1313
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

382
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

909
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24405
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

640
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

614
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

750
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1644
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8055
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

495
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

783
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2058 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

740