Новий льодовиковий період може початися в будь-який час

Новий льодовиковий період може початися в будь-який часЗахідна цивілізація вироджується такими темпами, що кінець світу для неї стає все ближчим.


Нестримна гонитва за прибутком транснаціональних нафтових обернулася такими наслідками, що апокаліптичні очікування більшої частини людства в самому найближчому часі знайдуть реальні обриси.
За останніми супутниковими даними, Північно-Атлантичної течії (Гольфстріма) більше не існує.
Два слова про Гольфстрім. Гольфстрім починається в Мексиканській затоці (!), Огинає Флориду і тече вздовж східного узбережжя США, і далі, все більш розширюючись і уповільнюючи хід, на північний схід Атлантичного океану в напрямку Норвезького моря.


Те, що від нього залишилося, перестає "дотягувати" до північної Європи. А саме воно дозволяло європейським країнам розвиватися в дуже сприятливих умовах (поінформованість про швидку зміну цих умов і є причиною швидкого будівництва газопроводу "Північний потік").


Фізики університетського рівня в ході експерименту використовували ванну з холодною водою, вони підфарбовували теплі струмені води в ній. Таким чином можна побачити межі шарів і теплі струмені води. Якщо ви додаєте у ванну оліїї, межі шарів і прошарків теплої води порушуються і поточний вихор ефективно знищується. Це саме те, що відбувалося в Мексиканській затоці і в Атлантичному океані внаслідок недавньої катастрофи в Мексиканській затоці.


Всі "ріки" теплої води, яка тече з країн Карибського басейну до країв Західної Європи помирають через т. зв. "Corexit" - речовини, яка адміністрація Барака Обами дозволила BP використовувати, щоб приховати масштаби лиха в результаті вибуху платформи BP.


В даний час немає способів ефективного "очищення" в нижній частині Мексиканської затоки. Як стверджують численні доповіді, нафтуаяк і раніше продовжує витікати у величезній кількості з декількох місць на дні.
Першим повідомив про зупинку Гольфстріму д-р Джанлуїджі Зангара, фізик-теоретик Інституту з Фраскаті, який вже кілька років співпрацює з групою вчених моніторингу в Мексиканській затоці. Його інформація грунтується на супутникових даних, CCAR Колорадо, узгоджених з ВМС США. Ці оперативні дані супутникових карт пізніше на CCAR сервер були змінені, і вчений говорить, що це є фальсифікація, і він не може пояснити цей факт логічно. Його висновок - внаслідок цього стихійного лиха значну частину земної поверхні неминуче чекає заледеніння.
 
Учений Сергій Лопатников так прокоментував можливі наслідки того, що відбувається:
"Термохалинна судинна система, де теплі води течуть через більш прохолодні, створюють  значні впливи, не тільки на океан, але і на верхні шари атмосфери, висотою до семи миль. Відсутність цього явища у східній частині Північної Атлантики вже порушив нормальний хід атмосферних потоків влітку цього року, в результаті чого утворилися нечувано високі температури в Москві, посухи та повені в Центральній Європі, високі температури в багатьох країнах Азії і масові повені в Китаї, Пакистані та інших країнах Азії.
Отже, що ж це значить? Змішування сезонів, неврожаї, і збільшення посух і повеней у різних місцях у даний час. Про що свідчать щоденні новини з дня відкриття BP «нафтовоого вулкану». Вони вбили кардіостимулятор світового клімату на планеті.


Все що відбулося, приведе в лють громадськість, з відповідними наслідками для людської цивілізації, екологічним колапсом, глобальним голодом, смертями і масовою міграцією населення із зон непридатних для проживання людини...


Новий льодовиковий період може початися в будь-який час, почнеться він із заледеніння в Північній Америці, Європі та Азії цієї зими (моделі початку льодовикового періоду існують у минулому Землі).


Новий льодовиковий період може вбити 2 / 3 людської раси в перший рік у разі швидкого початку; якщо все буде відбуватися повільніше, швидше за все, вб'є близько до цієї кількості, але просто протягом кількох років. Спасибі, BP, спасибі президентові Обамі, брехню про диспергатора - це просто здорово. Тепер, тільки якби було можна просто направити все гаряче повітря в потрібне місце, може бути, ми змогли б уникнути крижаногопекла в найближчому майбутньому ...

Кільцеві атмосферні потоки зупинилися. І тепер світ це відчує.


Якщо в найближчому майбутньому не відбудеться запуску кільцевої течії, це може мати серйозні глобальні наслідки, які потягнуть за собою значні зміни погоди, що виразяться в обширних засухах, повенях, неврожаях, і подальшому браку харчування в глобальних масштабах.


Більшість експертів схильні применшувати значення даної події (мій коментар - ну хто б у цьому сумнівався, а? Якби така фігня сталася б у РФ або в Перській Затоці, думаю, експерти потужно сказали б своє слово, а нинішнім Штатам сто років такого щастя не треба , самим би встигнути що-небудь змайструвати в умовах, що змінилися, бо тільки техногенної катастрофи їм зараз не вистачало!)


Як зазначає Зангара, «реальне занепокоєння викликає той факт, що в історії немає прецеденту раптової повної заміни природної системи непрацюючою системою, створеною людиною».


І що найгірше - дані, отримані зі супутників в реальному часі, є для Зангара явним свідченням того, що в Мексиканській затоці в найкоротший час виникла нова штучно створена природна система. У рамках цієї нової і неприродної системи радикально змінилися такі параметри як в'язкість, температура і солоність морської води. Це зупинило мільйони років існуючу кільцеву течію.


Сьогодні дані вимірювання температури Гольфстріму між 76 і 47 меридіанами показують, що він на 10 градусів Цельсія холодніше, ніж був у той же період минулого року. Відповідно, можна говорити про наявність прямого причинно-наслідкового зв'язку між зупинкою теплої кільцевої течії в Мексиканській затоці і падінням температури Гольфстріму.


Раніше це називали світовою економічною кризою. Якщо ж зміняться клімат, це буде вже світовий системна криза ", повідомляє Bcnjxybr.


20.10.2010 3923 0
Коментарі (0)

08.12.2023

Про те, як повномасштабна російська агресія вплинула на будівельну галузь  та його особисте життя читайте в інтерв’ю Фіртці.  

953
05.12.2023

Кузьма Хобзей, багатолітній політв’язень радянського режиму, громадський діяч, автор книги «Тернистими шляхами», Почесний громадянин міста Калуша, депутат Калуської міськради першого демократичного скликання. Меморіальна дошка розміщена на початку вулиці, якій раніше міськрада дала ім’я Кузьми Хобзея.

1267 3
01.12.2023

Подарунків на свята чекають не тільки діти, а й дорослі. Тому, знижка на купівлю оселі сподобається всім членам сім’ї.

1360
24.11.2023
Вікторія Матіїв

«Було це дуже страшно і був великий ризик. Бо якраз на Запорізькому напрямку розстрілювали колони автобусів та автомобілів», — ділиться переселенка.

3686 12
10.11.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалася з психологинею Валерією Худзіцькою та військовослужбовцем Дмитром, а також провела опитування, щоб дізнатись думки людей щодо цієї теми.

4046
02.11.2023

Компанія AURUM з радістю пропонує поринути у світ елегантності та розкоші з ювелірними виробами найвищої якості та знижками, які роблять їх ще більш бажаними.

4374

Завдяки путіну, такої ганьби та приниження росія не відчувала ніколи за всю свою історію.

271

Роль і становище жінки в християнстві часто применшувалося, вважають критики християнства. Але чи це дійсно так?  

355

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

845

Беззаперечно, довгі роки священники були й залишаються важливою складовою суспільства, маючи авторитет та суттєвий вплив на його думку. 

1298
09.12.2023

Незалежно від того, випивка у вашому житті є святковим ритуалом або служить для зняття стресу, ви можете випити таку кількість алкоголю, ризик якої для здоров’я переважає потенційну користь.  

128
07.12.2023

Ці ласощі навіть тепер, у холодну пору року, покращують життєвий тонус і загальне самопочуття.

247
04.12.2023

Під час їжі найкраще взагалі ні на що не відволікатися, максимум допустима легка світська бесіда.

369
05.12.2023

Раніше її ім’я було Галина, після обряду облечин, яким людей посвячують у монаше життя, у церкві її називають сестра Софія.  

11424
01.12.2023

Закон про військове капеланство, який ухвалили в грудні 2021 року запустив Службу військового капеланства та змінив статус капеланів на війні.   

931
26.11.2023

Церква в умовах війни зміцнює ментальне здоров'я, допомагає стати стійкішими та подолати ті виклики, які стоять перед українською державою та її громадянами.  

884
20.11.2023

З початку повномасштабного російського вторгнення Згромадження Сестер Пресвятої Родини у Гошеві прихистили десятки внутрішньо переміщених осіб.  

5541
08.12.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

13415
06.12.2023

Уряд продовжує політику енергоефективності, стартує наступна фаза реалізації програми обміну старих ламп на світлодіодні.  

314
03.12.2023

У Брюсселі цього тижня підтвердили повне завершення процесу синхронізації української та європейської енергосистем.  

494
30.11.2023

Відбудеться саміт Європейської Ради, де лідери держав Європейського Союзу ухвалюватимуть рішення стосовно України та всіх країн, які прагнуть стати членами ЄС.  

492
24.11.2023

Діяльністю голови обласної військово-цивільної адміністрації Світлани Онищук задоволені 37%, незадоволені – 16%, майже половина – не визначилися з оцінкою.  

1339