Міськрада не потрібна! Потрібна Ложа

 

 

Три речі ти нарешті повинен зробити для Батьківщини - закатати ліву штанину, вдягнути фартушок і взяти кельму. Ми всі маємо стати масонами. Вони в усьому винні і вони скрізь. Це так класно! Іще я люблю масонів за те що вони геніальні. Я поясню чому. Первісні люди жили ще гірше ніж мешканці Троєщини. Проте на відміну від троєщенців, Троглодити прагнули цивілізації тому будували грандіозні, небачені, неймовірні мегалітичні споруди. Стоунхендж.

 

Ось спосіб опанування світу: одягай фартушок і будуй небачене. Ющенко тащиться з трипільців і їхніх горщиків. Трипільці, здавалося б, подавали надії. Чому ж трипільці так і залишилися всього лише українцями в той час як їхні сучасники в Месопотамії та Єгипті творили цивілізації? Трипільці були занадто розумні, щоб будувати піраміди і зіккурати, вони дбали про соціальний захист трудящих, от і передохли їхні трудящі. Єгиптяни ще коли зрозуміли, що призначення людей - бути вільними каменярами всесвітнього храму. Китайці будували китайську стіну і світ досі має проблеми з китайцями.

 

Міністр економіки і улюблений архітектор Гітлера Шпеєр пише в своїх мемуарах, як вони з Біснуватим прагнули вигадати новий імперський стиль. Вже після Нюрнберзького процесу і відсидки Шпеєр потрапляє на рейді Нью-Йорка і бачить панораму Манхеттена. "Це те що ми шукали з фюрером!" - вигукує він. Зупиніться на цій думці. Всіх перемогли ті хто і мав перемогти - носії нового імперського стилю - американці.

 

Ми горда нація будівничих курятників ніколи не наїмося курятини. А в клятих масонів кури не дохнуть. Курям щоб нестися потрібні неймовірні авіаносці і світове павутиння, Шаттл і грандіозна система ПРО.

 

Малята, ми маємо скласти змову вільних бетонщиків. Мир палацам, війна хатам! У Києві треба заборонити заурядне. Хочете ділянку під забудову? - покажіть проект який звалить нас з ніг. Містобудівна рада має складатися з параноїків, архітекторів-екстремістів, нереалізованих Наполеонів. Те що ми бачимо нині в Києві - переважно результат трьох будівельних бумів і однієї реконструкції. Перший будівельний бум початку XX ст. Це ті будинки на яких таблички "пам'ятка архітектури" і пам'ятка історії". Провінційні типові проекти. Курятники, коротше. В цей час в Барселоні Гауді будував Саграда Фаміліа - шедевр Модерну, найбільший католицький храм світу. А ми будували Бесарабку . "Український модерн з елементами конструктивізму" (Курятник). Єдине чим вражає - божевільними цінами.

 

Сталінський Ампір залишився в Москві. Космодром в Байканурі. Будівельний бум в 60-70-хх, це те, чим Ле Карбюз'є спотворював Париж ще в двадцятих. Теперішнє будівництво здійснюють люди для яких уявлення про життєвий успіх формувалося через споглядання будівлі райкому партії десь в глибинах Чернігівської області. А потім їх до глибини душі вразила розкіш Макдональдса. Невідомо як виглядатиме імперський стиль майбутнього. Може треба будувати не вверх, а в низ? Киянам історично притаманне копати печери. (А новим киянам - шахти), то давайте дориємо до центру землі! Як мені переконати вас? Я можу нескінченно множити приклади.

 

Перше, що роблять парижани після поразки у французькій війні - будують Ейфелеву вежу. На той час вражаючий інженерний проект. Наступну війну вони виграли.

 

Голанці реалізували дивовижну систему каналів і дамб. Після перемоги над Морем, створити колоніальну імперію було їм, що плюнути.

 

Іудеї ненавиділи Ірода. Американська, тобто римська маріонетка, з якоїсь там набатейської Хоружівки, занадто багато родичів та односельчан, що їх не прогодуєш всією Іудеєю. Проте Ірод тащився не з трипільців (як наш хлопчик), а з греків і перебудував Храм як найбільшу споруду античного світу (звісно не найбільшу, але їм так здавалося) Все чого можуть торкнутися іудеї, щоб пересвідчитися, що Бог був з ними - це каміння яке громадив Ірод, якого вони зневажали (і який зневажав їх) І який зараз називається Іродом Великим і Іродом Будівничим.

 

Дайте грандіозних інженерних і архітектурних проектів! Тільки зайве є справді необхідним! Міськрада не потрібна! Потрібна Ложа. Ідея в тому щоб будувати Всесвітній Храм, а в Ложі спілкуватися тільки з незаурядними людьми, (божевільними, безумовно). Уникати звичайного. Марити грандіозним.

 

Чи любите ви масонів так як люблю їх я?


30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1178
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2907
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1016
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1074
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1082 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3202 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

957

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

813

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

375

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1109
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

189
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2378
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1169
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

474
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15092
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7402
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

836
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

399
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

310
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

394
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

681
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1132