Міськрада не потрібна! Потрібна Ложа

 

 

Три речі ти нарешті повинен зробити для Батьківщини - закатати ліву штанину, вдягнути фартушок і взяти кельму. Ми всі маємо стати масонами. Вони в усьому винні і вони скрізь. Це так класно! Іще я люблю масонів за те що вони геніальні. Я поясню чому. Первісні люди жили ще гірше ніж мешканці Троєщини. Проте на відміну від троєщенців, Троглодити прагнули цивілізації тому будували грандіозні, небачені, неймовірні мегалітичні споруди. Стоунхендж.

 

Ось спосіб опанування світу: одягай фартушок і будуй небачене. Ющенко тащиться з трипільців і їхніх горщиків. Трипільці, здавалося б, подавали надії. Чому ж трипільці так і залишилися всього лише українцями в той час як їхні сучасники в Месопотамії та Єгипті творили цивілізації? Трипільці були занадто розумні, щоб будувати піраміди і зіккурати, вони дбали про соціальний захист трудящих, от і передохли їхні трудящі. Єгиптяни ще коли зрозуміли, що призначення людей - бути вільними каменярами всесвітнього храму. Китайці будували китайську стіну і світ досі має проблеми з китайцями.

 

Міністр економіки і улюблений архітектор Гітлера Шпеєр пише в своїх мемуарах, як вони з Біснуватим прагнули вигадати новий імперський стиль. Вже після Нюрнберзького процесу і відсидки Шпеєр потрапляє на рейді Нью-Йорка і бачить панораму Манхеттена. "Це те що ми шукали з фюрером!" - вигукує він. Зупиніться на цій думці. Всіх перемогли ті хто і мав перемогти - носії нового імперського стилю - американці.

 

Ми горда нація будівничих курятників ніколи не наїмося курятини. А в клятих масонів кури не дохнуть. Курям щоб нестися потрібні неймовірні авіаносці і світове павутиння, Шаттл і грандіозна система ПРО.

 

Малята, ми маємо скласти змову вільних бетонщиків. Мир палацам, війна хатам! У Києві треба заборонити заурядне. Хочете ділянку під забудову? - покажіть проект який звалить нас з ніг. Містобудівна рада має складатися з параноїків, архітекторів-екстремістів, нереалізованих Наполеонів. Те що ми бачимо нині в Києві - переважно результат трьох будівельних бумів і однієї реконструкції. Перший будівельний бум початку XX ст. Це ті будинки на яких таблички "пам'ятка архітектури" і пам'ятка історії". Провінційні типові проекти. Курятники, коротше. В цей час в Барселоні Гауді будував Саграда Фаміліа - шедевр Модерну, найбільший католицький храм світу. А ми будували Бесарабку . "Український модерн з елементами конструктивізму" (Курятник). Єдине чим вражає - божевільними цінами.

 

Сталінський Ампір залишився в Москві. Космодром в Байканурі. Будівельний бум в 60-70-хх, це те, чим Ле Карбюз'є спотворював Париж ще в двадцятих. Теперішнє будівництво здійснюють люди для яких уявлення про життєвий успіх формувалося через споглядання будівлі райкому партії десь в глибинах Чернігівської області. А потім їх до глибини душі вразила розкіш Макдональдса. Невідомо як виглядатиме імперський стиль майбутнього. Може треба будувати не вверх, а в низ? Киянам історично притаманне копати печери. (А новим киянам - шахти), то давайте дориємо до центру землі! Як мені переконати вас? Я можу нескінченно множити приклади.

 

Перше, що роблять парижани після поразки у французькій війні - будують Ейфелеву вежу. На той час вражаючий інженерний проект. Наступну війну вони виграли.

 

Голанці реалізували дивовижну систему каналів і дамб. Після перемоги над Морем, створити колоніальну імперію було їм, що плюнути.

 

Іудеї ненавиділи Ірода. Американська, тобто римська маріонетка, з якоїсь там набатейської Хоружівки, занадто багато родичів та односельчан, що їх не прогодуєш всією Іудеєю. Проте Ірод тащився не з трипільців (як наш хлопчик), а з греків і перебудував Храм як найбільшу споруду античного світу (звісно не найбільшу, але їм так здавалося) Все чого можуть торкнутися іудеї, щоб пересвідчитися, що Бог був з ними - це каміння яке громадив Ірод, якого вони зневажали (і який зневажав їх) І який зараз називається Іродом Великим і Іродом Будівничим.

 

Дайте грандіозних інженерних і архітектурних проектів! Тільки зайве є справді необхідним! Міськрада не потрібна! Потрібна Ложа. Ідея в тому щоб будувати Всесвітній Храм, а в Ложі спілкуватися тільки з незаурядними людьми, (божевільними, безумовно). Уникати звичайного. Марити грандіозним.

 

Чи любите ви масонів так як люблю їх я?


10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1897
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1829
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1826
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5380 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2124 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1486

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

696

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

751

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

944

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

981
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1729
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3647
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10219
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26096
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10149 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7685
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

870
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1371
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

354
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1249
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

847
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1050