Любити Серцем

 

Ілюзії поглиблюються в своїй непрогресії. Соромно свідомо декларувати для себе певні метастази інволюційного гниття. З одного боку можна приймати засадничу позитивну хвилю в моментах боротьби із певним паразитарним нашестям, люди живуть довше внаслідок певного обмеження, однак їх косить онкогенетичне нашестя, яке є простим блудом окремих клітин, про це впевнено говорить нам постнаукка через окремих агентів. Мені взагалі здається онкогенеза простим скупченням декількох вірусних прогресій в одній точці- й лікарі знають про це, як і військові, лишень ніхто про це не говорить. Не говорять, бо безсилля є тотальним. А для чого говорити про речі / Мамардашвілі/, які є знову ж таки привидами старих столітніх епох. Знання є свідомлення свого ж таки незнання, а будь-яка альтернативна доктринарія потребує часового про-ростання й суцільного засіювання. 
Конвертація культур, єднання логосів, йокуменічні потойбіччя- все є пост-модерною забавкою, найголовнішим й найскладнішим виявляється страх: його варто перебороти. Перебороти страх -це щось більш важливе за міжгалактичну порожнечу. В Солярісі Тарковського просто розкладено будь-яку наукову місіонерію в космос чи на днище океану: людина всеодно боїться, навіть отримавши статус напівбога. Насправді все геніальне просте, й нам про це неодноразово розповідали. А Ейнштейн найбільше захоплювався Достоєвським: магом усіх характерів й страхів. Як і Гоголем. Росіяні продовжують приписувати Гоголя до себе, до своєї духовної й культурної парадигми. Але це наш, український геній, навіть більше- геній усіх часів та епох. Хоча й це деконструюється й призабудеться- головне , побільше могильник й побільше сопухів. Потім пригадають Гончара чи Загребельного в аспектах військових векторів, а еволюційного про-сування не буде. Буде десь в аспектах феєрій й містерій, містерій контенту та його здичалення/Тофлер/, всеодно результат не буде довгоочікуваним: жодного прогресу в сфері по-долання страхів.
Чому так доглядають за тваринами: годують , вигулюють, миють- щоб потім феєрично забити й з'їсти. Так, звучить парадигмально, але правдиво.
Так і людство так виполокують в комфорті й моментах феєрій та сором'язливої безвідповідальності- так, щоб потім забити й знищити. Хтось чи щось відоме добре чи невідоме, бажає нашого фіаско й програшів.
Навіть магія медія ресурсів й телебачення приситнена запаморочними серіалами та сагами, де в самий відповідальний момент вмикається реклама якогось суто побутового мотлоху й шміру/ могли б вмикнути хоча б раз сонату Моцарта й краєвиди Семірадського, навіть Брюновського для розмаїття/: нас готують до нечуттєвості, атрофують залози чуттєвого сприйняття й розуміння. Щоб , коли нас будуть страчувати агенти банкірів - ми не будемо плакати й просити помилування: бо королів та царів в шаблонному розумінні вже не буде: буде Центральний дрон й система контролю відцифрована.
Незнання, нечуттєвість й конвертація аморальностей- це сигнали нищення людства. Тому вертаємося до сили аскези й знання. До віри й милосердя.
Нещодавно думав про майянські страти на храмах- це так вони збагачували грунти: для кращого врожаю.
А Маркс, Велика Борода, прийшов до нас із кабали, навіть мав свого гуру-вчителя кабаліста.
Тому головне - це вірити серцем. Серце - єдиний правдивий орган: не атрофуйте його соціяльними примхами й комфортами.
Щасти


09.07.2016 Роман Бончук 1994 0
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1052
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2441
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2067
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2105
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6407 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2398 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

268

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1089

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1128

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1334
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

211
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

547
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2004
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26447
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

508
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10411 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7949
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

491
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

352
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

506
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

578
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1524