Конкурс відбувся: стало відомо, хто очолить Івано-Франківську обласну інфекційну лікарню (ФОТО)

Микола Стовбан, колишній директор Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації, стане генеральним директором КНП «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської міської ради».

Відповідне рішення ухвалила 28 грудня комісія з проведення конкурсу на заміщення посади. На засіданні побував також кореспондент Фіртки.

Як вже писала Фіртка, 21 грудня на своєму засіданні конкурсна комісія допустила до участі двох претендентів – Миколу Стовбана та Іванну Цідило, генеральну директорку КНП «Прикарпатський клінічний шкірно-венерологічний центр Івано-Франківської обласної ради»,  засновницю Дерматологічного центру "Івадерм".

Варто відзначити, проведення конкурсу не обійшлося без скандалу. Як було озвучено під час засідання, на минулому тижні журналісти видання «Голос ІФ» звернулися до голови конкурсної комісії із запитом про доступ до публічної інформації.

У запиті журналісти зазначили про наявні у них дані про можливе подання Миколою Стовбаном неправдивих відомостей щодо наявності у нього стажу роботи на керівних посадах. Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від  27 грудня 2017 року № 1094 такий стаж має бути не менш ніж сім років.

З метою розгляду вказаного запиту 23 грудня спеціально засідала робоча група, до складу якої увійшли усі члени комісії. Як зауважив член комісії, депутат обласної ради Любомир Слободян, робоча група вирішила перевірити викладену у запиті інформацію.

Зокрема, було домовлено, що голова комісії – заступник директора Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Володимир Дзьомбак направить відповідні запити у Департамент кадрової політики та Юридичний департамент облдержадміністрації й надасть отримані від керівництва вказаних підрозділів висновки на сьогоднішнє засідання конкурсної комісії.

Разом з тим, необхідних висновків голова комісії на сьогоднішнє засідання не надав, пояснивши це відсутністю у нього необхідних повноважень. Мовляв, рішення про направлення запитів комісія повинна ухвалювати колегіально, а оскільки рішення робочої групи від 23 грудня мало усний характер, не було проголосоване і не оформлене протоколом, юридичної сили воно не має.

Відтак, за наполяганням Любомира Слободяна, відповідне рішення члени комісії ухвалили на своєму сьогоднішньому засіданні.

Надалі постало питання, чи продовжувати засідання комісії з проведення конкурсу сьогодні, чи перенести його на інший день, коли у розпорядженні комісії будуть документи з кадрового та юридичного департаментів.

Любомир Слободян наполягав на перенесенні засідання, мотивуючи це небажанням ризикувати своєю репутацією на випадок, якщо підозри журналістів щодо подання претендентом на посаду неправдивих даних, раптом, підтвердяться.

«Я не громадська людина, але я є депутатом обласної ради і я не хочу ні на копійку голосувати своєю репутацію і, я впевнений, що ніхто з вас не хоче. Давайте для того, щоб ми були публічними, щоб ми були прозорими, зробимо, щоб усе було публічно», - зазначив член комісії.

Своєю чергою голова комісії Володимир Дзьомбак висловив думку про те, що комісія не має підстав для перенесення засідання. Адже члени комісії не є фахівцями-криміналістами та повноважень перевіряти надані на розгляд претендентами документи на їх правдивість комісія немає. В цьому питанні заступник директора Департаменту заручився підтримкою юрисконсульта Департаменту охорони здоров’я Костянтина Шестаченка.

За питання про перенесення та продовження засідання комісії голосували кілька разів. При цьому окремі члени комісії змінювали свою думку просто у процесі голосування.

Так,  перший раз голоси за перенесення засідання не змогли належним чином порахувати. Довелося переголосовувати. Як наслідок, чотири голоси «за», п'ять - «утримались», «проти» - жодного. Після цього голосували за продовження роботи комісії сьогодні. Результати – аналогічні: чотири – «за», п'ять – «утримались». Оскільки в таких умовах визначитись, що робити далі не виявилось можливим, вирішили зробити 15-хвилинну перерву, а надалі проголосувати ще раз.

Після перерви першою поставили пропозицію продовжити роботу комісії сьогодні, не чекаючи на висновки юристів та кадровиків. На цей раз за продовження роботи проголосували п'ять членів комісії при четверо – «утримались».

Розв’язавши найбільш спірні питання, члени комісії нарешті, на третій годині засідання змогли вдатись до розгляду основних питань: заслухати конкурсні пропозиції кандидатів та виставити кожному з кандидатів рейтингові бали, на підставі яких надалі визначали переможців.

Цей етап засідання відбувся без ексцесів. Заслухавши спочатку Іванну Цідило, а потім Миколу Стовбана (у порядку подання заяв на участь у конкурсі), комісія шляхом оцінювання за 12 критеріями визначила переможця.

За результатами оцінювання Микола Стовбан набрав 23,11, а його конкурентка – 14,66 рейтингових балів.

Переможець конкурсу Микола Стовбан з 2020 року працює заступником генерального директора КНП «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради», причому протягом тривалого часу є виконувачем обов’язків керівника підприємства. До того працював директором Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також: 

Як на Прикарпатті утилізують засоби індивідуального захисту?

«Сім’я» Марцінківа. Хто заробляє на благоустрої Івано-Франківська

"Нам не потрібно розслаблятися": після свят на Івано-Франківщині прогнозують зростання захворюваності

Коронавірус: проблеми, з якими ми зіштовхнулися у зв'язку з епідеміологічними вимогами та обмеженнями

Сільська медицина стає доступнішою: на Прикарпатті відкрили ще одну амбулаторію загальної практики


30.12.2021 Сергій Білий 5058
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2031
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1887
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1884
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5607 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2179 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1537

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

783

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

850

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1064

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1027
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1801
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3707
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10303
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26196
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10219 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7747
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

925
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

276
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

311
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

410
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1310
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

915